Системи Ag Leader

AIKo

Особливості бренду

Завдяки впровадженню сучасних технологій супутникової навігації в агропроцесси продукція Ag Leader робить життя фермерів простіше. Системи посіву, управління даними і дисплеї-контролери допомагають збільшити врожайність і продуктивність праці, оптимізувати планування й витрати.

28 років
AIKo

Новинки

Назад
Вперед
В’ячеслав  Бобровський
Спеціаліст по техніці Аg Leader

Потрібна професійна консультація?

Допоможу вибрати оптимальну конфігурацію обладнання з урахуванням ваших завдань і потреб.

Замовити консультацію

Запчастини для техніки Аg Leader

Вибрати запчастину

Компанія Ag Leader Technology — виробник інноваційних систем, що підвищують якість виконання сільськогосподарських робіт. Системи висіву, внесення добрив та управління можна використовувати разом з технікою будь-яких сучасних марок, що застосовують у землеробстві.

Відмінні риси бренду

Американська компанія Ag Leader була заснована у 1992 році у «кремнієвій долині» фермерів в США. За неповні 30 років вона встигла розробити велику лінійку унікальних продуктів, які допомагають аграріям якісно обробляти поля і підвищувати врожайність.

В Україні системи точного землеробства Ag Leader з'явилися недавно, але багато аграріїв вже встигли оцінити їхні переваги. Адже продукція цієї торгової марки має низку незаперечних плюсів, таких як:

 1. Висока ефективність. Функціональність навігаційного та іншого обладнання дозволяє фермерам збільшувати продуктивність праці, проводити роботи при поганій видимості і скорочувати витрати на посівний матеріал, добрива.

 2. Унікальність. Інженери компанії активно впроваджують нові технології, які можуть застосовуватися в сфері землеробства. Це дозволяє бренду займати лідируючі позиції на ринку.

 3. Безвідмовна робота. Обладнання Ag Leader експлуатується у досить складних умовах, але власників не підводить. Його розробники знають, що пил, волога, механічний вплив можуть вивести з ладу навіть найякіснішу техніку, тому приділяють максимум уваги захисту від негативних факторів.

 4. Удосконалення. Будь-який продукт з часом застаріває, і якщо розробники його не поліпшують, то просто програють у конкурентній боротьбі. Компанія «АгЛідер» такої помилки не допускає і регулярно модернізує обладнання, що випускається, з огляду на запити покупців.

 5. Прийнятна ціна. Незважаючи на відмінні експлуатаційні характеристики та інші плюси, техніка цієї торгової марки залишається доступною багатьом аграріям. Тож не дивно, що вона користується попитом не тільки в США, але і далеко за межами Штатів.

Асортимент техніки Ag Leader

Поки одні фермери витрачають величезні суми і час на малоефективні технології точного землеробства, інші вибирають перевірені системи американського виробника і з успіхом досягають значних результатів з року в рік.

До того ж асортимент компанії дозволяє вибирати ті пристрої і техніку, які підходять для вирішення конкретних завдань. Вироби Ag Leader в Україні активно використовується у багатьох фермерських господарствах, зацікавлених в швидкому розвитку. Особливим попитом у покупців користуються:

 1. Системи посіву. Вони дозволяють дотримуватися оптимальної відстані між насінням, глибини їх закладання та змінювати норми висіву, якщо в цьому виникає необхідність. Таке обладнання можна назвати універсальним, бо воно здатне працювати спільно з сівалками різного типу.

 2. Автоматичне водіння. Повноцінні автопілоти встановлюються в рульову систему сільськогосподарської техніки і допомагають їй точно слідувати встановленому курсу. Компоненти компенсації рельєфу згладжують вплив пересіченій місцевості, ям і ровів. Таким чином оператор може більше часу приділяти роботі інших приладів і своєчасно реагувати на небажані зміни.

 3. Система управління даними. Сервіс Ag Leader AgFiniti дозволяє встановлювати бездротове з'єднання в хмарне сховище і віддалений доступ до дисплея. Власник техніки у будь-який час може переглядати інформацію з будь-якого пристрою, формувати звіти і планувати виконання польових робіт.

 4. Системи внесення добрив. Автоматичні пристрої з функцією включення і виключення секцій розкидачів і обприскувачів. При їх використанні скорочуються витрати матеріалів, унеможливлюються пропуски і перекриття. Системи здатні самостійно контролювати обсяги внесення добрив, згідно із заданими нормам і підготовленим картами.

 5. Дренажний плуг. Застосовується в якості навісного та причіпного обладнання для агрегатування з тракторами різної потужності. Головне завдання такого обладнання — створення дренажних систем, що поліпшують циркуляцію води і повітря у ґрунті.

 6. Система моніторингу врожайності. Дозволяє збирати польові дані на будь-якій ділянці, оцінювати результати і планувати роботи з внесення добрив.

«АІКО» — дистриб'ютор Ag Leader

Компанія «АІКО» є офіційним дилером американського виробника «АгЛідер» в Україні. Ми поставляємо вітчизняним аграріям багато систем і пристрої, які є в асортименті цієї торгової марки. Якщо товару немає в наявності, ви можете зробити запит і обговорити з нашими фахівцями його доставку.

Вибираючи для співпраці «АІКО», кожен клієнт гарантовано отримує оригінальну продукцію світових виробників та цілодобову сервісну підтримку.