Salford RTS – це мрія агронома!

Salford RTS – це мрія агронома!

Так вважає директор ТОВ «Колос»  Яловчук Юрій Вікторович.

 

Подивившись друге відео з серіалу «Життя техніки після продажу» ви зрозумієте чому господар став палким шанувальником вертикального обробітку ґрунту.

Юрій Вікторович придбав Salford RTS 6 років назад. Відразу після демонстрації агрегату, він зрозумів, що така техніка просто необхідна його господарству. І не прогадав.

Salford_RTS_Яловчук_1.jpg 

- Юрій Вікторович, чи відразу ви почали працювати цим агрегатом на всіх полях.

-  Перші рокі ми трошки боялись переходити на вертикальний обробіток грунту. Випробовували то на одному полі, то на другому полі. А на сьогодні вже 3 рік ми працюємо виключно тільки Селфорд РТС. Нам достатньо пройтись один раз після збору врожаю і ВСЕ! ми більше нічого не робимо перед посівом.

 

- Які переваги на вашу думку є у цього агрегату ?

-      Яку роль грає Селфорд РТС? 

  • По перше, він закриває вологу. 
  • По-других, розправляє солому. 
  • По-третіх, вирівнює ґрунт після комбайнів.
Достатньо один раз пройтись і будь яка сівалка потім заходить і сіє. Ну звичайно, потрібно працювати гербіцидами.

Salford_RTS_Яловчук_2.jpg

Ми можемо з вами поїхати на поле і побачити наше поле і нашого сусіда. Ми один раз пройшли РТС-ом, потім обробили гербіцидами. А наш сусід - восени зорав, весною два рази заборонував і два рази закультивував. Ви уявляєте який у нього розхід палива і при цьому він втратив вологу. У нас вже є сходи.

- А можна порівняти ці два поля?

-      Та що тут рівняти, це як Жигулі рівняти з Prado.

Salford_RTS_Яловчук.jpg

-      Я вважаю, що поле завжди повинно бути зеленим, нехай там ростуть бур’яни, тільки щоб бур’ян не дав насінину. Ми восени обробляємо раундалом, але якщо поле заходить в зиму зелене, то нічого страшного, головне працює біота. Якщо взяти зорати поле, то ми змінюємо місцями мікроорганізми анаеробні з аеробними. Вони перестають працювати так як слід. А ви подивіться скільки у нас хробаків. У нас ніколи стільки не було хробаків як зараз.

 

-      Ще перевага у Селфорд РТС є те що ми значно економимо дизпаливо. У нас розхід приблизно 4 л., ми не глибоко обробляємо до 6 см. Саме головне щоб залишилась солома.

      

- Ви рекомендуєте своїм друзям переходити на агрегат вертикального обробітку грунту?

-  Так, я з задоволенням розповідаю всім про цю техніку, нас відвідують люди ми показуємо наші результати і вони майже відразу приймають рішення про необхідність придбання Селфорд РТС. Як би мені ще платили за цю рекламу, то я би був самий багатий чоловік. Але це все жарти, саме головне що в мене є результати. Я вам покажу якій у нас чудовий ріпак і пшениця, фасоль, горох ми всі культури сіємо тільки після Селфорд РТС. Вся техніка дискові культиватори, глибокорозпушувачі все стоїть ми не чим не користуємось.

 

 Salford_RTS_Яловчук_3.jpg

Хочу сказати ще раз велике спасибі компанії, яка розробила цей агрегат в Канаді і тій фірмі, яка пропонує аграріям таку чудову техніку. Хочу побажати всім хліборобам придивитись до Селфорд РТС і прийняти рішення щодо його придбати та працювати. Це не реклама, це відверте побажання, щоб у всіх було так добре як у мене.

 

Ми дякуємо Юрію Вікторовичу за запрошення за цікаву розповідь і за те що так відверто поділились з нами своїм досвідом. Бажаємо Вам гарних врожаїв і мирного неба!

AIKo

Читайте також

KUHN ESPRO RT 12000 RC: нижча потужність для вищої продуктивності
15 Ноября 2023
KUHN ESPRO RT 12000 RC: нижча потужність для вищої продуктивності
Сівалка Kinze 3005 з Interplant, сіє як злакові, так і проcапні  культури
10 Ноября 2023
Сівалка Kinze 3005 з Interplant, сіє як злакові, так і проcапні культури
Мінерально-точні можливості сучасних машин. Розкидач KUHN AXIS
02 Ноября 2023
Мінерально-точні можливості сучасних машин. Розкидач KUHN AXIS