Salford RTS – це мрія агронома!

Salford RTS – це мрія агронома!

Так вважає директор ТОВ «Колос»  Яловчук Юрій Вікторович.

 

Подивившись друге відео з серіалу «Життя техніки після продажу» ви зрозумієте чому господар став палким шанувальником вертикального обробітку ґрунту.

Юрій Вікторович придбав Salford RTS 6 років назад. Відразу після демонстрації агрегату, він зрозумів, що така техніка просто необхідна його господарству. І не прогадав.

Salford_RTS_Яловчук_1.jpg 

- Юрій Вікторович, чи відразу ви почали працювати цим агрегатом на всіх полях.

-  Перші рокі ми трошки боялись переходити на вертикальний обробіток грунту. Випробовували то на одному полі, то на другому полі. А на сьогодні вже 3 рік ми працюємо виключно тільки Селфорд РТС. Нам достатньо пройтись один раз після збору врожаю і ВСЕ! ми більше нічого не робимо перед посівом.

 

- Які переваги на вашу думку є у цього агрегату ?

-      Яку роль грає Селфорд РТС? 

  • По перше, він закриває вологу. 
  • По-других, розправляє солому. 
  • По-третіх, вирівнює ґрунт після комбайнів.
Достатньо один раз пройтись і будь яка сівалка потім заходить і сіє. Ну звичайно, потрібно працювати гербіцидами.

Salford_RTS_Яловчук_2.jpg

Ми можемо з вами поїхати на поле і побачити наше поле і нашого сусіда. Ми один раз пройшли РТС-ом, потім обробили гербіцидами. А наш сусід - восени зорав, весною два рази заборонував і два рази закультивував. Ви уявляєте який у нього розхід палива і при цьому він втратив вологу. У нас вже є сходи.

- А можна порівняти ці два поля?

-      Та що тут рівняти, це як Жигулі рівняти з Prado.

Salford_RTS_Яловчук.jpg

-      Я вважаю, що поле завжди повинно бути зеленим, нехай там ростуть бур’яни, тільки щоб бур’ян не дав насінину. Ми восени обробляємо раундалом, але якщо поле заходить в зиму зелене, то нічого страшного, головне працює біота. Якщо взяти зорати поле, то ми змінюємо місцями мікроорганізми анаеробні з аеробними. Вони перестають працювати так як слід. А ви подивіться скільки у нас хробаків. У нас ніколи стільки не було хробаків як зараз.

 

-      Ще перевага у Селфорд РТС є те що ми значно економимо дизпаливо. У нас розхід приблизно 4 л., ми не глибоко обробляємо до 6 см. Саме головне щоб залишилась солома.

      

- Ви рекомендуєте своїм друзям переходити на агрегат вертикального обробітку грунту?

-  Так, я з задоволенням розповідаю всім про цю техніку, нас відвідують люди ми показуємо наші результати і вони майже відразу приймають рішення про необхідність придбання Селфорд РТС. Як би мені ще платили за цю рекламу, то я би був самий багатий чоловік. Але це все жарти, саме головне що в мене є результати. Я вам покажу якій у нас чудовий ріпак і пшениця, фасоль, горох ми всі культури сіємо тільки після Селфорд РТС. Вся техніка дискові культиватори, глибокорозпушувачі все стоїть ми не чим не користуємось.

 

 Salford_RTS_Яловчук_3.jpg

Хочу сказати ще раз велике спасибі компанії, яка розробила цей агрегат в Канаді і тій фірмі, яка пропонує аграріям таку чудову техніку. Хочу побажати всім хліборобам придивитись до Селфорд РТС і прийняти рішення щодо його придбати та працювати. Це не реклама, це відверте побажання, щоб у всіх було так добре як у мене.

 

Ми дякуємо Юрію Вікторовичу за запрошення за цікаву розповідь і за те що так відверто поділились з нами своїм досвідом. Бажаємо Вам гарних врожаїв і мирного неба!

AIKo

Читайте також

Обприскувач METRIS 4102 AUTOSPRAY  на голову вище та технологічніше ніж інші моделі.
25 Апреля 2024
Обприскувач METRIS 4102 AUTOSPRAY на голову вище та технологічніше ніж інші моделі.
Досвід використання техніки KUHN в Франції
24 Марта 2024
Досвід використання техніки KUHN в Франції
Причіпний обприскувач METRIS 4102 AUTOSPRAY
19 Февраля 2024
Причіпний обприскувач METRIS 4102 AUTOSPRAY