МОДЕЛЬНИЙ РЯД СІВАЛОК 2022 РОКУ ВДОСКОНАЛЕННЯ

Компанія Kinze не спочиває на лаврах і минулих досягненнях, а продовжує реалізовувати свої мрії та задуми у вигляді відмінних продуктів, які роблять сільське господарство більш точним, продуктивним і рентабельним. Компанія зібрала пропозиції і відгуки клієнтів, що стало основою для розробки модельного ряду 2022, тепер в асортимент сівалок для просапних культур додаються нові моделі та функції.

11234.jpg

СІВАЛКИ TRUE SPEED ДЛЯ ВИСОКОШВИДКІСНОГО ВИСІВУ

Сівалки модельного ряду 2022 року, оснащені True Speed, будуть доступні з висівними дисками для бавовника, цукрового буряка, майло, кукурудзи і соєвих бобів. Точне досягнення результатів на РЕАЛЬНО більших швидкостях. Подвоюйте акри посівної площі за день* з True Speed® , високошвидкісним висівним апаратом з електричним приводом, який здійснює контроль за посівним матеріалом на шляху від апарату до борозни. Результат – точне розділення насіння і дотримання відстані між насінинами різних форм та розмірів на швидкості від 5 до 19 км/год. Простий в обслуговуванні дизайн, який економить ваш час і гроші, та забезпечує вам зменшення експлуатаційних витрат.

31231213.jpg

Ми приймаємо замовлення на True Speed на весну 2022:

  • 4805 24-рядна, 70 см, конфігурація з системою центральних бункерів
  • 3605 12-рядна, 70 см та 16-рядна, 70 см, конфігурація з системою центральних бункерів

Сівалки модельного ряду 2022 року, оснащені True Speed, будуть доступні з висівними дисками для бавовника, цукрового буряка, майло, кукурудзи і соєвих бобів.

*в залежності від обладнання, типу насіння і польових умов

12345.jpg

ДИСПЛЕЙ BLUE VANTAGE

Дисплей Blue Vantage, найпростіший у використанні дисплей управління сівалкою, продовжує завойовувати популярність і розширювати функціональні можливості. Будучи стандартним обладнанням за наявності електричного приводу Blue Drive і системи високошвидкісного висіву True Speed, у 2022 році він отримає деякі суттєві додаткові функції.

  • Дві або більше сівалок зможуть одночасно працювати на одному полі, обмінюючись даними щодо обробки поля між двома дисплеями Blue Vantage
  • Перегляд зображень з камер (до чотирьох штук), розташованих на сівалці, причому одна камера заднього виду встановлюється на заводі, і ще три можна встановити додатково.

ІНШІ ДИСПЛЕЇ ДЛЯ СІВАЛОК

Починаючи з модельного ряду 2022 року можливість підключення дисплею ISOBUS більше не буде опцією на сівалках Kinze. Для тих фермерів, кому потрібно здійснювати управління сівалками, оснащеними електронними муфтами або гідравлічним приводом, буде доступний дисплей Ag Leader InCommand 1200. У 2022 році InCommand тепер отримає можливість реєструвати пропуски і подвоєння та виконувати картографування за рядами.

ВИСІВНІ СЕКЦІЇ

Втулки подвійних паралельних важелів мають збільшену площу на ділянках зносу, завдяки чому виключається необхідність заміни паралельних важелів • Дискові сошники отримають дворядні підшипники для підвищення міцності • Покращено матеріал чистика, що вдвічі збільшить його ресурс у порівнянні з деталями серії ‘00

Ви здійснюєте висів в умовах високої вологості і вам потрібні переваги, які надають спицьовані копіюючі колеса? Для сівалки Kinze модельного ряду 2022 року спицьовані копіюючі колеса є стандартним обладнанням. Вони не тільки підвищують ефективність роботи сівалки на складних ґрунтах, але і роблять більш цікавим зовнішній вигляд сівалки.

Без имени32323-1.jpg

АКТИВНА ГІДРАВЛІЧНА СИСТЕМА РОЗПОДІЛУ ВАГИ

Сівалки 4805 і 3605 з системою центральних бункерів, оснащені Blue Drive, гідравлічною системою розподілу ваги і вагами центральних бункерів, тепер будуть оснащуватися активним управлінням гідравлічною системою розподілу ваги. Комплект ваг центральних бункерів буде стандартним обладнанням на всіх сівалках з Blue Drive і активною гідравлічною системою розподілу ваги.

Зниження врожайності через ущільнення ґрунту в рядах

12324.jpg

Дані, які спираються на дослідження зі звіту Hybrids 2014 Practical Farm Research компанії Beck, доступні на веб-сайті www.beckshybrids.com.

ВИСОКОЕФЕКТИВНИЙ І ТИХИЙ ВАКУУМНИЙ ВЕНТИЛЯТОР

Вакуумні шланги діаметром 1,5 дюйма для більш легкого зняття та обслуговування висівних апаратів (за винятком моделей 3005, 3035, 3115 та 3505).

ПОРШНЕВИЙ НАСОС ЗІ ЗМІННОЮ ПРОДУКТИВНІСТЮ З ПРИВОДОМ ВІД ВВП

Для моделі 4805 доступний з 2 СКК.

ЗБІЛЬШЕНО ОБСЯГ СУХИХ ДОБРИВ

На моделі 4805 впроваджена нова система центральних бункерів для насіння і нове обладнання для внесення сухих добрив:

  • Центральні бункери для насіння місткістю 2 х 880 літрів
  • Обладнання для внесення сухих добрив місткістю 6,5 т

AIKo

Читайте також

Перший зерновий бункер Kinze
12 Октября 2021
Перший зерновий бункер Kinze
СТАТИ УСПІШНИМ ФЕРМЕРОМ
23 Ноября 2021
СТАТИ УСПІШНИМ ФЕРМЕРОМ
Рослині рештки та оптимізація живлення ґрунту
22 Ноября 2021
Рослині рештки та оптимізація живлення ґрунту