СТАТИ УСПІШНИМ ФЕРМЕРОМ

В Україні є всі можливості для створення та розвитку своєї фермерської справи: родючі сільськогосподарські землі, великий ринок збуту, кваліфіковані фахівці, сільськогосподарська техніка високого класу, добрива та засоби захисту та багато іншого.

Одне з найважливіших завдань сучасного фермерського господарства – грамотний вибір техніки. Важливо підібрати багатофункціональну та продуктивну техніку, яка виконує кілька операцій за один прохід, а також вимагає мінімальних (в ідеалі – нульових) витрат часу та грошей на обслуговування та ремонти.

На ринку існує велика різноманітність техніки від різних виробників. Як зробити вибір? Ми із задоволенням вам допоможемо.

12331.jpg

Для основної обробки та глибокого розпушування LOZOVA MACHINERY пропонує використовувати глибокорозпушувачі (FRANC та GULDEN), які обробляють ґрунт на великій глибині без обороту пласта, залишаючи на поверхні до 60% рослинних залишків (що розв’язує проблему ерозії ґрунту та зберігає її органічний склад).

121331.jpg

Незамінною для фермера стане швидкісна та багатофункціональна дискова борона DUCAT, яка ідеально підходить для стерньової, основної та передпосівної обробки. Вона забезпечує інтенсивне перемішування ґрунту та рослинної маси на глибину до 14 см. Особливо важлива одна з унікальних переваг дискових борін LOZOVA MACHINERY – фірмовий концепт «НУЛЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ», коли агрегати не мають точок змащування і не потребують обслуговування протягом усього життєвого терміну!

Не всі знають, що в стандартній дисковій бороні шириною захвату, наприклад, 8 м вузлів, що вимагають змащування, більше сотні. Обслуговування їх – трудомісткий процес, що займає багато часу. Це дуже великі витрати часу, якого так бракує кожного сезону! Тому техніка, що не потребує обслуговування, звичайно, краща.

1211331.jpg

Одна з найкорисніших знарядь для фермера – функціональна зубова борона LIRA. Вона допоможе без застосування дорогої хімії знищити бур'яни, а також одночасно закрити вологу та забезпечити доступ повітря до насіння. А простота, невибагливість та надійність LIRA не з чуток відомі аграріям багатьох країн, де ці борони спокійно працюють і 10, і 20 років!

11211331.jpg

Наступна група знарядь – культиватори. Вибір тут величезний та різноманітний, культиваторів для різних завдань безліч, але найголовніше – якісна передпосівна підготовка. LOZOVA MACHINERY пропонує агрегати для ідеальної підготовки до сівби – культиватори CHERVONETS та FLORIN. А для поверхневої обробки, видалення бур'янів та аерації ґрунту оптимально підійде просапний культиватор SANTIM та ротаційна борона DINAR.

111211331.jpg

Подвійна вигода – вносити гранульовані або рідкі добрива, засоби захисту рослин або підсів одночасно з основною роботою. Так ви заощаджуєте і час, і пальне – всі операції здійснюються за один прохід техніки. На всі знаряддя LOZOVA MACHINERY можна без зусиль та зварювальних робіт встановити сучасні системи внесення добрив та аплікатори (ми використовуємо сучасні модулі HF Agro, які добре зарекомендували себе на полях). Ці системи точно, дозовано та рівномірно розподіляють корисні речовини у посівне ложе або іншу необхідну зону відповідно до вашої технології.

1111211331.jpg

Після того, як урожай зібраний, його потрібно відвезти з поля на зберігання (або обробку). Надійне транспортування – це один із головних факторів успішного та прибуткового збору врожаю. Тут відмінними помічниками від LOZOVA MACHINERY будуть сучасні причепи-перевантажувачі з безпечними характеристиками, високою якістю та прийнятною ціною – KELT XXL та ALBION XL, справжні універсали перевезень.

11111211331.jpg

Ну і нарешті, при купівлі сільськогосподарської техніки важливою є така послуга, як сервісне обслуговування. Будь-яка проста техніка (через вихід із ладу або техобслуговування) може призвести до значних збитків, а іноді й до втрати врожаю або посівів.

LOZOVA MACHINERY мають власний департамент сервісного обслуговування (роботи з гарантійного та після- та позагарантійного обслуговування), який проводить роботу з введення в експлуатацію техніки, навчання персоналу покупця правил експлуатації техніки, проведення гарантійних ремонтів у найкоротші терміни.

З LOZOVA MACHINERY гроші пашуть

Джерело: https://lozovamachinery.com/ua/press/news/13404/

AIKo

Читайте також

Multi-Leader XT: Новий стандарт ефективності для великих господарств
12 Июля 2024
Multi-Leader XT: Новий стандарт ефективності для великих господарств
MULTI MASTER 123 від KUHN – для середніх господарств
18 Июня 2024
MULTI MASTER 123 від KUHN – для середніх господарств
Косарка-плющилка FC 3561
28 Мая 2024
Косарка-плющилка FC 3561