Дискові борони

Скинути фільтри

SALFORD I-5200 - Дискова борона

Тип Дискові
Маса Важкі
Агрегатування Причепні
Потужність трактора (к.с.): від 180 до 600

Lozova Machinery ДУКАТ - Дискова борона лущильник

Тип Дискові
Маса Важкі, Легкі, Важкі (Великі), Середні, Легкі (Малі)
Агрегатування Навісні, Причепні, Напівнавісні, Навіпричіпні
Ширина охвату (м): 3, 2,5, 3, 4, 5,25, 6,25, 8,25, 9,25 , 12,25, 16,75

Lozova Machinery ДУКАТ GOLD/ДУКАТ ГОЛД - Дискова борона лущильник

Тип Дискові
Маса Важкі, Важкі (Великі)
Агрегатування Навіпричіпні
Ширина охвату (м): 6, 8

Lozova Machinery ТАЛЕР - Системний носій для ДУКАТ і ШИЛІНГ

Тип Дискові
Маса Важкі, Середні
Агрегатування Навісні, Навіпричіпні
Ширина охвату (м): 8,25, 8

Rolmako U 671 - Дискова борона

Тип Дискові
Маса Важкі

HF AGRO GEKON /ГЕКОН - Дискова борона

Тип Дискові
Агрегатування Навісні, Навіпричіпні
Кількість дисків 30-94
Запчастини для сівалок

Замовляйте запчастини за каталогом на сайті і оформляйте доставку до вашого міста.

Дізнатися більше
Системи точного землеробства

Отримуйте максимальний урожай з кожного гектара з мінімальними витратами за допомогою новітніх супутникових і комп`ютерної технологій.

Дізнатися більше
Фінансування техніки

Бракує коштів на покупку? Ми вибрали для вас найвигідніші умови з розрахунком платежів і відправкою заявки прямо з нашого сайту.

Дізнатися більше

Дискові борони — сільськогосподарські агрегати з кількох дисків, встановлених на осі на певній відстані друг від друга. Використовуються для розпушування ґрунту, подрібнення та загортання рослинної маси.

Борона дискова необхідна у сільському господарстві для вирівнювання поверхні землі, видалення бур'янів, попередження висихання ґрунту та розбивання земляної кірки. Агрегатуються з тракторами причіпним та навісним способом.

Основний виробник

У лінійках провідних виробників сільськогосподарського обладнання незмінно є дискова борона, купити яку у нас можна з доставкою у будь-який регіон України. Серед топових брендів українські аграрії найчастіше обирають борони Kuhn, Salford та Lozova Machinery.

Salford

У модельному ряді дискових борін Salford особливе місце посідає модель I-5200. Вона створена для перемішування землі та пожнивних залишків на глибині до 13 см. Демонструє хорошу продуктивність на вологому та сухому ґрунті. Особливе розташування дисків у двох площинах у чотири ряди дозволяє працювати у складних польових умовах та забезпечує стійкість машини.

Забруднення та забивання робочих органів рослинною масою виключається. I-5200 працює на швидкості від 9 до 13 км/год, ідеально вирівнюючи поля для посіву та під час первинної обробки землі восени.

Lozova Machinery

Вітчизняний виробник сільськогосподарського обладнання Lozova Machinery не відстає від зарубіжних конкурентів. У лінійці бренду представлені короткі дискові борони DUCAT — продуктивні конструкції із шириною охоплення до 17 м. Перші моделі були представлені ще у 2009 році, а тому кожна з них забезпечує надійне перемішування ґрунту та органічної маси на глибину до 14 см.

Борони незамінні для якісної передпосівної підготовки, боротьби з бур'янами та закладення рослинних залишків. DUCAT ефективний навіть за мінімальної та нульової технології обробки полів.

Конструктивні особливості

Дискова борона — рамна конструкція з робочими дисками, які зібрані у батареї з обох боків агрегату. Диски знаходяться на відстані один від одного і під різним кутом. Кут між лінією руху борони та площиною обертання диска називають кутом атаки. Для обробки вологих та легких ґрунтів його зменшують, а для роботи із сухими та твердими — збільшують.

Батареї агрегатуються до трактора навісним чи причіпним способом. Глибину занурення у землю та кут атаки з 0° до 21° змінюють за допомогою шарнірів. Випуклі диски виготовлені із міцної сталі зі спеціальними вирізами, за рахунок яких оптимізуються ріжучі здібності, знижується ризик налипання та засмічення. Дискові борони, ціна яких залежить від виробника та типу, поділяються на категорії за діаметром дисків:

  1. Легка (лущильник) — неглибока передпосівна обробка до 6 см. Відрізняється малим діаметром дисків та невеликою вагою. Підходить для лущення стерні після зернових.
  2. Середня (дискатор) — занурення на глибину до 15 см з подрібненням та перемішуванням рослинної маси. Універсальний агрегат, який працює з бур'янами та великостебловими культурами. Використовується для основної та передпосівної підготовки.
  3. Важка — працює на глибині від 12 до 20 см. Незамінний на полях з люцерною та багаторічними травами. Підходить для основної обробки землі.

Принцип роботи та основні завдання

Борони дискові ефективніші за зубні, оскільки орієнтовані не тільки на розпушування верхніх шарів землі, але також на розрізання та загортання пожнивних залишків. Саме тому їх частіше використовують на дернових ґрунтах та при обробці полів за технологією Mini-Till або No-Till.

Купити дискову борону в Україні слід аграріям, які вибирають надійне та високопродуктивне обладнання. До переваг цього типу обладнання відносять:

  • ремонтопридатність — диски в батареї замінюються з мінімальними трудовими та часовими витратами;
  • універсальність — борони ефективно працюють навіть на ґрунтах з вологістю до 40%, а тому можуть використовуватися у складних погодних умовах та у міжсезоння;
  • продуктивність — конструкція обробляє до 7 га на годину, прорізаючи землю на глибину до 15 см.

Конструкція борони рухається трактором: дискові батареї стикаються з поверхнею поля, у процесі якого крутяться, рихлять і подрібнюють верхній шар землі. Кромка диска розрізає смужку землі, піднімає її та відводить убік. Переміщаючись поверхнею диска, ґрунт дробиться і перемішується. Використовуючи дискову борону, купити яку можна без націнки та переплат, формується шар мульчі з достатнім вмістом вологи і корисних речовин.

Рекомендації щодо вибору дискових борон

Вирішити купити дискову борону варто кожному фермеру, який створює парк сільськогосподарської техніки. Незважаючи на те, що дискові борони доступні в оренду, наявність агрегату у власності підприємства дозволить оптимізувати польові роботи.

Щоб зробити правильний вибір, слід врахувати:

  • ширину охоплення — для великих ділянок обробки вибирайте максимальні значення;
  • розмір дисків (від 50 до 65 см) — діаметр залежить від стану полів та типу сільськогосподарських культур;
  • продуктивність — середні показники — 0,5 га за годину роботи;
  • ґрунтово-кліматичні умови та технологію обробки полів.

Зробивши правильний вибір, аграрії зможуть використовувати борону на різних ґрунтах під час підготовки під різні сільськогосподарські культури, агрегатувати її з будь-яким трактором та готувати до роботи не довше 10 хвилин.

Вартість дискових борін в Україні

У каталозі компанії «АІКО» можна обрати та купити дискову борону з гарантією виробника за доступною ціною. Аграріям пропонується продукція провідних світових та вітчизняних виробників. Менеджери підберуть модель з урахуванням ваших агротехнічних вимог, організують доставку до будь-якого регіону України.

Купити дискові борони — зробити вкладення на захист грунту від деградації та ефективну обробку полів. Такі агрегати використовуються в передпосівній компанії та при збиранні полів. Вони служать довго, невибагливі в обслуговуванні та ремонті.