Навігатори

Навігатори від TeeJet є легкими у використанні, компактними й недорогими системами навігації початкового рівня з кольоровим сенсорним екраном — ідеальні для використання новачками. Кольоровий сенсорний екран дозволяє оператору ефективно керувати машиною з мінімальними пропусками й перекриттями.

Запчастини для сівалок

Замовляйте запчастини за каталогом на сайті і оформляйте доставку до вашого міста.

Дізнатися більше
Системи точного землеробства

Отримуйте максимальний урожай з кожного гектара з мінімальними витратами за допомогою новітніх супутникових і комп`ютерної технологій.

Дізнатися більше
Фінансування техніки

Бракує коштів на покупку? Ми вибрали для вас найвигідніші умови з розрахунком платежів і відправкою заявки прямо з нашого сайту.

Дізнатися більше

Прості в налаштуванні та управлінні сертифіковані американські системи агронавігації. Гарантують високу точність водіння, сприяють автоматизації та підвищенню ефективності польових і садових сільськогосподарських робіт.

Системи навігації TeeJet: принцип роботи

Курсовказівники TeeJet застосовуються в польових роботах з обробітку, обприскування, внесення добрив, вапнування та інших. Завдяки вбудованому приймачу супутникових сигналів навігатор робить заміри площі поля, вибудовує траєкторію руху в різних напрямках (за прямим, колом, останнім рядом або кривою) і контролює курс. Агронавігатори TeeJet агреатуються з усіма видами тракторів та обприскувачами. Кріпляться на присосці та підключаються через прикурювач.

Агронавігатор TeeJet: переваги

Компактні навігатори TeeJet забезпечують точне водіння завдяки роботі на супутникових сигналах GPS+GLONASS+SBAS з додатковою підтримкою EGNOS.Курсовказівники працюють навіть з поганими умовами прийому сигналу: під лініями електропередач, під деревами та іншими.

Алгоритм GLIDE виконує математичний розрахунок проходу техніки за шириною захвату причіпного обладнання. Показують зміщення від траєкторії руху та два додаткові параметри (швидкість руху, час роботи або оброблену площу).

Навігатори з сенсорним екраном укладені у вологозахищений корпус. Їх вирізняє простий інтерфейс керування, а функції створення меж поля і повернення до точки дають змогу швидко розпочинати роботу після перерви або заправки. =

Навігатори TeeJet в Україні

Кожна система навігації TeeJet в каталозі «АІКО» працює по всій території України на безкоштовному GPS-сигналі. Особливе місце в асортименті займає навігатор MATRIX 430 з антеною RXA-30. Саме вона покращує прийом і очищення від шуму при слабкому сигналі. Щоб отримати більше інформації про характеристики, принципи роботи та терміни доставки агронавігатора, залишайте заявку на сайті.