Системи посіву

Системи Sure Force, Sure Stop ​​і SureDrive можуть працювати з будь-якими сівалками і посівними комплексами, забезпечуючи швидке регулювання норми висіву, відключення при пересіві, точний контроль глибини й відстані між насінням, обов'язкове притискання незалежно від рельєфу.

Скинути фільтри

Ag Leader SureSpeed - Висіваючий апарат з електроприводом + елеватор

Кількість рядів (шт): 8, 12, 16, 24, 31, 32, 36
Тип висівного апарату Вакуумний, Механічний

Ag Leader SureForce/Шур форс - Автоматичний гідроприжим

Кількість рядів (шт): 8, 12, 16, 24, 31, 32, 36
Тип висівного апарату Вакуумний, Механічний

Ag Leader SureDrive / Шур Драйв - Електропривод висівних апаратів

Кількість рядів (шт): 8, 12, 16, 24, 31, 32, 36
Тип висівного апарату Вакуумний, Механічний

Ag Leader SureDrive with SureForce - Електропривод + гідроприжим

Кількість рядів (шт): 8, 12, 16, 24, 31, 32, 36
Тип висівного апарату Вакуумний, Механічний

SureStop/Шурстоп - Електроктромуфти

Кількість рядів (шт): 8, 12, 16, 24, 31, 32, 36
Тип висівного апарату Вакуумний, Механічний

Ag Leader - Система РКД (рідкі комплексні добрива)

Кількість рядів (шт): 8, 12, 16, 24, 31, 32, 36, 8, 12, 16, 24, 31
Тип висівного апарату Вакуумний, Механічний
Запчастини для сівалок

Замовляйте запчастини за каталогом на сайті і оформляйте доставку до вашого міста.

Дізнатися більше
Системи точного землеробства

Отримуйте максимальний урожай з кожного гектара з мінімальними витратами за допомогою новітніх супутникових і комп`ютерної технологій.

Дізнатися більше
Фінансування техніки

Бракує коштів на покупку? Ми вибрали для вас найвигідніші умови з розрахунком платежів і відправкою заявки прямо з нашого сайту.

Дізнатися більше

Системи посіву відповідають за рівномірність, дотримання глибини та точності сівби сільськогосподарських культур. Ag Leader випускає системи Sure Force, Sure Stop і SureDrive, які можуть використовуватися для доукомплектування сівалок, переобладнання та модернізації посівних комплексів.

Системи посіву Ag Leader: функції

Системи посіву Ag Leader дають змогу з високою точністю контролювати норми висіву, дотримуватися рівномірного інтервалу між насінням незалежно від рельєфу ґрунту, наявності нерівностей і схилів. Дана система автоматично підлаштовується під зміну щільності ґрунту, змінюючи тиск на сошник таким чином, щоб глибина загортання насіння залишалася на заданому рівні. Оператор встановлює норми висіву з мінімальним і максимальним значенням кількості насінин на задану площу, за потреби може вносити зміни до параметрів із кабіни трактора.

Щоб поліпшити якість і ефективність посіву, фермери вдаються до переобладнання сівалки. Модернізація забезпечує:

  • підвищення продуктивності та швидкості посівних робіт;

  • автоматизовані системи управління завдяки високій точності посіву мінімізують пропуски та двійники;

  • технології змінного дозування та управління насіннєвим потоком знижують витрати на посівний матеріал;

  • оптимізацію використання водних та інших ресурсів.

Переобладнання сівалки за допомогою Ag Leader: переваги

Одна з ключових переваг систем посіву — можливість роботи на сівалках точного висіву просапних культур. У лінійці посівних систем Ag Leader представлено обладнання для модернізації сівалок будь-якого типу.

  1. Електромагнітні муфти SureStop і SureVac використовуються для відключення секцій. Вони забезпечують видатні показники окупності та економії насіння в точному землеробстві.

  2. Електропривод SureDrive автоматично регулює швидкість роботи висівного механізму кожного ряду, що дає змогу зберігати норму висіву на поворотах і контурах. Система контролю посіву передає дані про роботу висівних секцій на екран контролера, сигналізує про виникнення відхилень від установлених параметрів, фіксує появу пропусків. Дає змогу уникнути пересіву на внутрішніх рядах і недосіву - на зовнішніх.

  3. SureForce — гідропритиск на сівалку, механізм автоматичного контролю глибини загортання насіння, що гарантує ідеальну глибину висіву, незалежно від типу, стану та ступеня ущільнення ґрунту.

Тюнінг сівалки з використанням продукції Ag Leader може включати в себе налаштування та оновлення програмного забезпечення, а також додавання додаткових модулів і сенсорів для оптимізації роботи системи посіву.

Обладнання Ag Leader для апгрейду сівалки в Україні

Переобладнання механічної сівалки дає змогу досягти максимально можливих показників урожайності. В асортименті компанії «АІКО» представлені системи Ag Leader для апгрейду сівалок і посівних комплексів. Усі вони спрямовані на покращення точності та ефективності сільськогосподарських процесів.

Ціна систем посіву залежить від модифікації обладнання та сівалки. Дізнатися про терміни поставки необхідних агрегатів та їхні технічні характеристики можна у менеджерів «АІКО». Якщо у вас виникли додаткові питання щодо налаштування, конфігурації системи посіву, ви завжди можете звернутися по допомогу до наших фахівців.