Контакти

  • Головний офіс
  • Регіональні представники
02081, м.Київ, вул. Урлівська 23-Г
+38 (050) 44 44 184
aico@aico.ua - marketing@aico.ua
AIKo

Контакти співробітників

Палагнюк Ігор Миколайович
Палагнюк Ігор Миколайович
СЕО
+38 (050) 331 7222
Boss@aico.ua
Палагнюк Сергій Миколайович
Палагнюк Сергій Миколайович
СЕО
aico@aico.ua
Овдін Роман Миколайович
Овдін Роман Миколайович
Операційний директор ГК АІКО
+38 (050) 351 80 68
r.ovdin@aico.ua
Палагнюк Антон Ігорович
Палагнюк Антон Ігорович
Бренд менеджер KINZE
+38 (050) 445 8959
apalagnyuk@aico.ua
Давидюк В'ячеслав Васильович
Давидюк В'ячеслав Васильович
Керівник проекту KUHN
+38 (050) 318 72 19
viacheslav.davydiuk@aico.ua
Чабарай Ігор Васильович
Чабарай Ігор Васильович
Бренд менеджер KUHN
+38 (050) 658 0475
Chabaray@aico.ua
AICO Manager
AICO Manager
Керівник відділу точного землеробства
+38 (050) 486 04 19
agleader@aico.ua
Кривошеєнко Сергій Михайлович
Кривошеєнко Сергій Михайлович
Бренд менеджер SALFORD
+38 (050) 394 6256
Buldozer@aico.ua
Січкарук Іван Ярославович
Січкарук Іван Ярославович
Регіональний директор
+38 (050) 328 5686
sichkaruk@aico.ua
Зленко Роман Сергійович
Зленко Роман Сергійович
Регіональний менеджер по Полтавській обл.
+38 (050) 492 8219
Poltava@aico.ua
Пушкін Сергій Вікторович
Пушкін Сергій Вікторович
Регіональний менеджер по Київській та Житомирській обл.
+38 (050) 419 6661
Pushkin@aico.ua
Маслюк Віктор Павлович
Маслюк Віктор Павлович
Регіональний менеджер по Чернігівській області.
+38 (050) 412 4844
chernihiv@aico.ua
Козій Михайло Ярославович
Козій Михайло Ярославович
Регіональний менеджер по Тернопільській, Львівській, Івано-Франківській і Закарпатській обл.
+38 (050) 411 2503
Ternopil@aico.ua
Підлісний Ігор Олександрович
Підлісний Ігор Олександрович
Регіональний менеджер по Хмельницькій і Вінницькій обл.
+38 (067) 972 9819 +38 (099) 785 4767
khmelnytskyi@aico.ua
AICO Manager
AICO Manager
Регіональний менеджер по Вінницькій обл.
+38 (050) 328 5475
VinnitsaK@aico.ua
Сіренко Олег Миколайович
Сіренко Олег Миколайович
Регіональний менеджер по Сумській обл.
+38 (050) 332 5744
Sumy@aico.ua
Волинець Роман Ігорович
Волинець Роман Ігорович
Регіональний менеджер по Кіровоградській обл.
+38 (050) 324 2228
Kirovograd@aico.ua
Дюльгеров Юрій Андрійович
Дюльгеров Юрій Андрійович
Регіональний менеджер по Одеській обл.
+38 (066) 456 0519
odessa@aico.ua
Кирилко Сергій Миколайович
Кирилко Сергій Миколайович
Регіональний менеджер по Київській обл.
+38 (050) 393 1498
kuhn-kyiv@aico.ua
Передерій Вадим Михайлович
Передерій Вадим Михайлович
Регіональний менеджер по Полтавській обл.
+38 (050) 302 2148
kuhn-poltava@aico.ua
Дробний Денис Олександрович
Дробний Денис Олександрович
Регіональний менеджер по Полтавській обл
+38 (050) 480 5812
denys-kuhn@aico.ua
AICO Manager
AICO Manager
Регіональний менеджер по Херсонській та Миколаївській обл.
+38 (050) 328 5686
aicoyug@aico.ua
AICO Manager
AICO Manager
Регіональний менеджер Кіровоградська, Дніпропетровська обл.
+38 (099) 090 0379
Dnipro@aico.ua
AICO Manager
AICO Manager
Регіональний менеджер по Рівненській і Волинській обл.
+38 (050) 328 5686
AICO Manager
AICO Manager
Регіональний менеджер по Запорізькій обл.
+38 (050) 492 8219
AICO Manager
AICO Manager
Регіональний менеджер по Черкаській обл.
+38 (050) 328 5686
AICO Manager
AICO Manager
Регіональний менеджер по Донецькій і Луганській обл.
+38 (050) 492 8219
AICO Manager
AICO Manager
Регіональний менеджер по Харківській обл.
+38 (050) 492 8219
Kharkiv@aico.ua
AIKo

Контакти менеджерiв з продажу запчастин

Вербовський Сергій Всеволодович
Вербовський Сергій Всеволодович
Менеджер з продажу запчастин Salford, HYPRO, RHINO, TeeJet, EarthMaster
+38 (050) 394 6256
Verbovskyi@aico.ua
Куцюк Анатолій Миколайович
Куцюк Анатолій Миколайович
Менеджер з продажу запчастин KINZE
+38 (050) 343 0838
3430838@aico.ua
Козлан Сергій Васильович
Козлан Сергій Васильович
Менеджер з продажу запчастин Ag Leader
+38 (050) 486 04 19
agleader@aico.ua
Скачко Гліб Борисович
Скачко Гліб Борисович
Менеджер з продажу запчастин KUHN
+38 (050) 448 43 38
Skachko@aico.ua
Новік Дмитро Віталійович
Новік Дмитро Віталійович
Менеджер з продажу запчастин KUHN
+38 (050) 447 81 82
Novik@aico.ua
Швендюк Сергій Григорович
Швендюк Сергій Григорович
Менеджер з продажу запчастин в західному регіоні
+38 (050) 391 28 56 +38 (096) 206 84 04
partswest@aico.ua
Мірко Денис Павлович
Мірко Денис Павлович
Менеджер з продажу запчастин KINZE
+38 (050) 453 5280
mirko@aico.ua
AIKo

Напишіть нам

Яким би терміновим не було питання, ми відреагуємо на нього максимально швидко
Або зателефонуйте за номером
+38 (050) 44 44 184