Що посієш, те і пожнеш! KUHN SDM

Недарма в народі вже не перше століття побутує цей вислів, бо чимало в житті залежить від наших старань, прагнень та побажань. Певно, кожна почата справа вимагає стовідсоткової віддачі, вкладень та роздумів, то ж перед тим як взятися – добре подумайте не тільки про те ЩО сіяти, а ЯК і ЧИМ.

2222221.jpg

Зернова сівалка KUHN SDM вперше увійшла на вітчизняні чорноземи ще в 2004 році, відтоді в Україні було реалізовано близько сотні таких агрегатів. Техніка французького виробника зарекомендувала себе як гарант надійності, доступності та ефективності в польових роботах через свою конструкцію та велику вагу. Відомо, що саме ці функції сприяють потужному тиску на сошники, які забезпечують вказану глибину посіву та однорідні сходи в різноманітних умовах.

Техніку неможливо оцінювати за зовнішнім виглядом чи звуком двигуна, її варто характеризувати лише після тривалої експлуатації. Керівник фермерського господарства «Лунки», що на Полтавщині, Петро Скрильник говорить:

«Техніка КУН – відмінний приклад для всіх агровиробників. З бразильським агрегатом ми працюємо близько 7 років, варто зауважити, що віднедавна у господарстві таких сівалок стало дві. Користуючись цими моделями, ми свідомо відмовились від інших марок, про що зовсім не шкодуємо і радимо іншим фермерам»

ФГ «Лунки» займається вирощуванням зернових та технічних культур, овочівництвом і садівництвом на території площею близько 1000 га.

22222221.jpg

Для того, аби краще розуміти рівень техніки, про який іде мова – варто ознайомитись з її основними властивостями поступово. Спершу поговоримо про бункери, котрі розділені на два ряди (для насіння та добрив), вони дозволили розвести на велику відстань перший та другий ряд сошників. Таке введення забезпечує добре проходження рослинних решток між сошниками та рівномірне розподілення ваги сівалки.

Бункера виготовлені зі скловолокна для забезпечення великої корозійної стійкості. До того ж, використовуючи сівалку SDM, у вас є можливість змінювати норми висіву насіння від 20 до 330 кг/га завдяки великому діапазону норм.

222221221.jpg

ТОВ «МАКС 500», що працює на Слобожанщині нині користується трьома сівалками класу SDM. Головний агроном, Леонід Потапенко говорить: «Наше господарство розташоване в чорноземній зоні і охоплює майже 740 гектарів площі, тому нам важлива не лише ефективність придбаної техніки, а й її продуктивність та швидкість. З компанією «КУН-Україна» познайомились ще в 2008 саме завдяки підготовці до посівних робіт, згодом оформили два наступних договори про купівлю – у 2012 та 2017 роках. Намагаємось експлуатувати техніку на максимум, адже можливості дозволяють. Зауважу, що кожна наступна модель дійсно удосконалена і має все простіший інтерфейс користування, що позитивно впливає на роботу та значно поліпшує її якість. Сіємо ми переважно насіннєві культури на нульовому етапі обробки землі, але варто виокремити ще здатність агрегату чудово адаптуватися до оранки – сіялка не топне, гарно витримує глибину посадки насіння. Неодноразово працювали в засушливих умовах, зауважень не маємо, тому можемо рекомендувати іншим». Нагадаємо, що ТОВ «МАКС 500» використовує декілька лінійок техніки KUHN у своєму господарстві: сіялки та розкидачі. Леонід Васильович говорить, що це найбільш необхідні агрегати для роботи з землею на нульовому етапі підготовки.

Сівалка KUHN SDM – найкращий вибір для внесення добрив, адже дозатор для їх внесення має ексклюзивну систему змащування, що забезпечує більш легке регулювання та збільшує термін експлуатації і зменшує кількість ремонтів. Регулювання норми внесення мінеральних добрив виконується заміною зірочок. Варто зауважити, що контроль глибини виконується прикочуючими резиновими колесами. Вони, в свою чергу, мають регулювання кута прикочування в залежності від ґрунту. Сошники закріпленні на паралелограмі, який дає змогу копіювання рельєфу +/- 45 см.

2222121221.jpg

Як щодо роботи з великою кількістю рослинних рештків? Все просто, висівний модуль з дисками різного діаметру (15,5 та 16 дюймів) і малим кутом – гарантують унікальну здатність розрізати рослинні рештки з мінімальним порушенням структури ґрунту у борозні. Окрім вказаних переваг та особливостей сівалка має додаткове обладнання, що значно покращує якість та результативність роботи: транспортний пристрій, бункера для посіву дрібнонасінних культур, спеціальну комплектацію для посіву рису та комплект модулів для переобладнання в механічну просапну сівалок.

AIKo

Читайте також

Досвід використання техніки KUHN в Франції
24 Марта 2024
Досвід використання техніки KUHN в Франції
Причіпний обприскувач METRIS 4102 AUTOSPRAY
19 Февраля 2024
Причіпний обприскувач METRIS 4102 AUTOSPRAY
Сівалка зроблена для людей, які цінують свій час!
26 Января 2024
Сівалка зроблена для людей, які цінують свій час!