Дискові борони ДУКАТ на канадському ринку

Попит на дискові борони ДУКАТ постійно зростає і від сезону до сезону стає все більше, відзначають представники офіційного дистриб'ютора LOZOVA MACHINERY в Канаді – компанії Higginson Farm Equipment.

В першу чергу така популярність обумовлена високою якістю збірки знарядь і відмінними результатами обробки ґрунту, що в поєднанні з високою швидкістю роботи і не обслуговуваними вузлами забезпечило стійкий попит.

Аграрії також вражені здатністю ДУКАТ працювати в будь-яких польових умовах, вільно долати пересушені ґрунти, однаково добре справлятися з кам'янистим і в'язким ґрунтом, а також з великою кількістю органічних залишків.

Канадські фермери із задоволенням діляться позитивним досвідом використання ДУКАТ, називаючи їх елітною технікою.

Без и23231мени-1.jpg

«Ми були приємно вражені результатами обробки ґрунту нашого нового ДУКАТ шириною захвату 5 метрів, він легко йшов по глинистому ґрунті, точно витримуючи потрібну нам глибину. І, що важливо, так це відмінна сервісна підтримка», - відзначили Івон і Гай Пру, власники Prouline Farms з Камберленда в Онтаріо. Бездоганну роботу ДУКАТ сприяла і правильна настройка знаряддя, виконана фахівцями Higginson Farm Equipment.

Зупинили свій вибір і на ДУКАТАХ Тімоті і Марсель Хайлігени, власники FERME HEYLIGEN INC з Нотр-Дам-де-Станбрідж в провінції Квебек. У ДУКАТ їх привабила міцність і простота конструкції, наявність граматичних необслуговуваних підшипників HARP-AGRO, значно знижують потребу в технічному обслуговуванні, а також вартість, яка набагато нижче брендових аналогів. «У ДУКАТ було приємно побачити ступінь стерньових обробки і глибину посівного ложа всього за один прохід. За один день ми обробили велику площу, більше, ніж зазвичай, це суттєво заощадило час і паливо. За весь сезон роботи з цією машиною ми так і не зіткнулися ні зі зниженням якості обробки ґрунту, ні з заміною деталей», – діляться фермери.

Холодний клімат, велика кількість опадів і пізній початок агарного сезону зовсім не перешкода для ДУКАТ. Завдяки низці цікавих і оригінальних конструкторських рішень агрегати успішно застосовуються канадськими аграріями як в класичному, так і органічному землеробстві.

Функціональні і продуктивні знаряддя мають різноманітну комплектацію і можуть оснащуватися будь-яким з п'яти видів змінних котків. А з цього року машину можна забезпечити додатковим модулем для внесення гранульованих добрив, а також використовувати для підсіву (наприклад, сидератів) за один прохід з основною обробкою.

Без 221.jpg

Як підкреслюють Тревор і Аллен Каннінгем, засновники Starhill Farms (Ванклік Хілл, Онтаріо), ДУКАТ-8 став відмінним доповненням до їх парку висококласної техніки. «Цей агрегат швидко і ефективно обробляє наші сільськогосподарські угіддя в парі з CASE Magnum 245».

Без 21.jpg

Задоволений своїм ДУКАТ і Аллан Сімпсон, фермер з Ванклік Хілл в Онтаріо. Він першим купив ДУКАТ-6 в цьому районі. «За допомогою ДУКАТ я обробляв великі площі всіх типів і дуже задоволений результатами».

Без 22221.jpg

Для Андре Уімета, аграрія Ouimet Farms Adventure (Ванклік Хілл, Онтаріо) важливо, що ДУКАТ безперешкодно справляється з пожнивними залишками і залишає рівне посівне ложе з оптимальною структурою ґрунту. Андре дуже добре відгукується про техніку LOZOVA MACHINERY і рекомендує марку своїм колегам. «Мій ДУКАТ-4 прекрасна машина за відмінною ціною і з чудовим сервісом! Я вкрай задоволений тим, як агрегат швидко справляється з великою кількістю стебел кукурудзи».

ДУКАТ продовжують розширювати портфель замовлень і завойовувати нові канадські регіони. До вибору місцевих фермерів вся продуктова лінійка компанії. LOZOVA MACHINERY розвіяли всі міфи і стереотипи та в черговий раз довели, що українська техніка може бути затребуваною, якісної, надійної і впізнаваною не тільки у себе на батьківщині, а й за кордоном.

Без 2221.jpg

«Ми горді тим, що нас вибирають, нам довіряють і на нас розраховують фермери такого великого і різноманітного ринку як Канада, одного з найбільших в світі експортерів продовольчої продукції. І я особливо радий відзначити, що LOZOVA MACHINERY сьогодні на рівних конкурує з провідними світовими виробниками сільгосптехніки на міжнародній арені», – підкреслив президент LOZOVA MACHINERY Роман Гіршфельд.

AIKo

Читайте також

Досвід використання техніки KUHN в Франції
24 Марта 2024
Досвід використання техніки KUHN в Франції
Причіпний обприскувач METRIS 4102 AUTOSPRAY
19 Февраля 2024
Причіпний обприскувач METRIS 4102 AUTOSPRAY
Сівалка зроблена для людей, які цінують свій час!
26 Января 2024
Сівалка зроблена для людей, які цінують свій час!