Навчання

Запорукою якісної експлуатації та обслуговування техніки служить кваліфікований персонал наших клієнтів. Інженери сервісної служби «АІКо», які пройшли підготовку за передовими методиками виробників, проводять постійну роботу з навчання як під час запуску техніки, так і на семінарах, які ми регулярно проводимо.
AIKo

Питання та відповіді

Ви навчаєте тільки правилам експлуатації техніки?
Ви навчаєте тільки правилам експлуатації техніки?

Ми приділяємо увагу різним аспектам використання сільськогосподарських машин. Оскільки через помилки, допущені при консервації самохідних і причіпних машин на зимове зберігання, близько 25% техніки навесні потребує ремонту, під час семінарів та консультацій ми розповідаємо, як правильно піклуватися про обладнання в неробочий сезон.

Хто займається навчанням клієнтів?
Хто займається навчанням клієнтів?

Всі співробітники компанії «АІКо» давно працюють на ринку сільськогосподарської техніки, знають свою справу і люблять її. Вони пройшли навчання на базі заводів-виробників, регулярно беруть участь в галузевих конференціях, вдосконалюючи свої навички і знання. Все це дозволяє сервісному персоналу компанії давати професійні рекомендації, консультувати і ділитися практичними знаннями.

Чи можна отримати індивідуальну консультацію з деяких питань?
Чи можна отримати індивідуальну консультацію з деяких питань?

Для своїх клієнтів і їх працівників ми проводимо не тільки групові семінари та майстер-класи, але також індивідуальне навчання, протягом якого знайомимо з особливостями експлуатації, догляду та ремонту сільськогосподарського обладнання.

Як відбувається процес модернізації обладнання?
Як відбувається процес модернізації обладнання?

Фахівці «АІКо» аналізують потреби і завдання клієнта, оцінюють комплектацію наявного у нього обладнання. З огляду на сформульовані клієнтом вимоги, вони підбирають сумісні агрегати і машини, розробляють альтернативні варіанти оснащення, які дозволять підвищити ефективність праці і знизити витрати.

AIKo

Зв'яжіться з відділом підтримки

Яким би терміновим не було питання, ми відреагуємо на нього максимально швидко
Або зателефонуйте за номером
+38 (050) 44 44 184