Сільгосптехніка DIECI

AIKo

Особливості бренду

Італійський виробник, який протягом більш ніж півстоліття успішно займається розробкою телескопічних навантажувачів, які застосовуются в сільському господарстві. Компанія Dieci стала піонером в масовому виробництві навантажувачів і сьогодні випускає 8 тисяч одиниць техніки на рік.

59 років
Спеціаліст по техніці DIECI

Потрібна професійна консультація?

Допоможу вибрати оптимальну конфігурацію обладнання з урахуванням ваших завдань і потреб.

Замовити консультацію

Запчастини для техніки DIECI

Вибрати запчастину

Компанія DIECI — відомий італійський виробник телескопічних навантажувачів та іншої техніки для виконання сільськогосподарських, будівельних і монтажних робіт. Широкий ряд навісного обладнання дозволяє використовувати один агрегат для вирішення різних завдань.

Відмінні риси бренду

Його історія почалася в 1962 році у містечку Montecchio Emilia. Брати Діечі зайнялися виробництвом спеціальних машин для перемішування бетону на самохідної платформі і швидко зайняли топове місце на ринку.

Поступово асортимент розширювався, але знаменним став 1983 рік, коли ряди техніки, що випускається, поповнилися першими телескопічними навантажувачами. Ці машини справили на ринку справжній фурор завдяки відмінним технічним характеристикам і експлуатаційним можливостям. У 2007 році компанія прийняла рішення відкрити завод повного циклу з виготовлення телескопічних навантажувачів.

А через десять років вона стала найбільшим постачальником таких машин для різних країн: Америки, Кореї, Ізраїлю, Австралії та інших. Сьогодні техніка DIECI збирається на заводах з використанням вузлів і елементів відомих торгових марок. Компанія BOSCH поставляє якісну гідравліку, DANA — мости, а IVECO забезпечує італійського виробника потужними двигунами. Така співпраця дозволяє покупцям застосовувати довговічні машини із загальною вантажопідйомністю від 2,6 до 21 тонни.

Асортимент техніки DIECI

Машини «Діечі» постійно удосконалюються, а лінійка бренду доповнюється інноваційними моделями. Це можливо тому що їх виробник враховує зростаючі потреби замовників і високу конкуренцію на ринку. Аграрії, будівельники, логісти та промисловці широко використовують техніку DIECI в Україні, включаючи навантажувачі з телескопічною стрілою, зворотної платформою і самохідні бетонозмішувачі.

Представлені в асортименті італійського бренду і універсальні машини, які застосовуються у різних галузях. Їх яскравий представник — компактний навантажувач мішків, що дозволяє швидко завантажувати контейнери, вантажівки, розкидачі добрив.

У фермерів особливим попитом користується серія телескопічних моделей, що представляють собою повноцінні трактори з навісним обладнанням. Їх задня частина оснащується пневматикою і особливою системою кріплень, які дозволяють приєднувати додаткові сільськогосподарські агрегати: борони, плуги, сівалки, комбайни. Таким чином обробка полів, посів і збір врожаю значно спрощуються.

Незалежно від сфери застосування, всі навантажувачі DIECI мають цілу низку переваг, які виділяють їх на тлі численних конкурентів. До основних переваг можна віднести автоматичну гідростатичну трансмісію, економні витрати палива, коротку колісну базу і систему безпеки, яка контролює вагу і положення вантажу. Ретельно продумана конструкція техніки запобігає її перекиданню і дає можливість працювати на складних ділянках.

«АІКО» — дистриб'ютор DIECI

Придбати техніку DIECI в Україні може будь-який агрохолдинг або фермерське господарство, що потребує розширення або оновлення машинно-тракторного парку. Компанія «АІКО» є офіційним дилером цього виробника і працює із замовленнями різної складності.

У нас ви можете викупити техніку з повною оплатою або скористатися лізингом. Цінова політика компанії формується з урахуванням прямого співробітництва із представленою торговою маркою, що дозволяє покупцям отримувати навантажувачі за привабливою вартістю.