Прикатуючі катки

Скинути фільтри

Lozova Machinery ФУНТ - Каток прікочуючій

Агрегатування Навіпричіпні
Ширина охвату (м): 6
Запчастини для сівалок

Замовляйте запчастини за каталогом на сайті і оформляйте доставку до вашого міста.

Дізнатися більше
Системи точного землеробства

Отримуйте максимальний урожай з кожного гектара з мінімальними витратами за допомогою новітніх супутникових і комп`ютерної технологій.

Дізнатися більше
Фінансування техніки

Бракує коштів на покупку? Ми вибрали для вас найвигідніші умови з розрахунком платежів і відправкою заявки прямо з нашого сайту.

Дізнатися більше

Прикочуючі котки забезпечують подрібнення верхнього і ущільнення орного шарів ґрунту. У результаті створюються оптимальні умови для доступу вологи, поживних речовин до насіння, що сприяє рівномірності сходів.

ПРИКОЧУЮЧИЙ КОТОК: ПРИНЦИП РОБОТИ

Прикочуючий коток (грудобій) може використовуватися разом із сівалкою, плугом, культиватором, дисковими боронами і іншим ґрунтообробним обладнанням. Агрегат призначений для передпосівного і післяпосівного прикочування ґрунту, для кущіння озимих культур під час підсіву, для обробки сидератів.

Під час проходу прикочуючого котку руйнується ґрунтова кірка, грудки, формується щільна дрібнозерниста структура ґрунту. Збільшується контакт насіння з ґрунтом, створюються оптимальні умови для збереження вологи, доступу кореневої системи до живильних речовин, повітря. Коток може використовуватися у післязбиральній компанії для розподілу і прибивання стерні до ґрунту, прискорюючи гниття пожнивних залишків.

Вирішуючи купити прикочуючі котки, ви робите відмінне рішення для господарств, які розташовані у регіонах із посушливим кліматом та сильною вітрової ерозією. Агрегат вкрай незамінний при закладенні таких дрібносем'яних культур, як ріпак, льон, гірчиця і всіх видів багаторічних трав. В цілому, використання прикотуючих котків дозволяє отримати від 5 до 15% приросту врожайності.

Які переваги має прикочуючий каток (грудобій)?

Прикочуючі котки відносяться до категорії агрегатів із високою рентабельністю, тому рішення їх купити — це запорука регулярного збільшення врожайності та збереження ресурсів ґрунту.

  • Поліпшення структури ґрунту: коток руйнує великі грудки землі, дробить брили, подрібнює поверхневий шар ґрунту і вирівнює ріллю. Отриманий у результаті прикочування однорідний ґрунт сприяє рівномірному закладенню насіння під час посіву.

  • Підвищення рівномірності сходів: прикочуючий коток забезпечує щільний контакт насіння з ґрунтом, завдяки чому посівний матеріал отримує доступ до вологи, поживних речовин. У результаті сходи рясні та рівномірні, зростання бур'янів пригнічується.

  • Зменшення впливу ерозії: прикочування захищає посіви від випаровування і видування вітром завдяки щільному прилягання насіння до ґрунту.

ЯК ОБРАТИ ПРИКОЧУЮЧИЙ КОТОК: РЕКОМЕНДАЦІЇ

Перш ніж купити грудобій слід комплексно підійти до цього питання, адже неправильно підібраний до тих чи інших умов роботи агрегат може частково знизити якість закотковування. Найчастише подібна ситуація відбувається при невірно підібраних габаритах пристрою: якщо коток легкий, він не зможе достатньо ущільнити внутрішню структуру ґрунту і створити оптимальні умови для проростання насіння.

Щоб продуктивність котка була максимальною і на виході ви отримали приріст врожайності, рекомендуємо врахувати наступні характеристики:

  1. Ґрунтово-кліматичні умови. Для вологих, піщаних, середніх ґрунтів відмінно підійдуть кільчасто-зубчасті або кільчасто-шпорові котки, оскільки їхня конструкція запобігає налипанню ґрунту. Для обробки кам'янистих ґрунтів слід звернути увагу на прогумовані або пневматичні прикочуючі котки, оскільки вони запобігають механічному пошкодженню робочих органів, і дозволяють витримати агротехнологічні вимоги до прикочування у складних умовах.

  2. Габарити котка. Дотримуйтеся наступної формули: маса котка повинна бути 4-6 кг на 1 см робочого захоплення, діаметр котка - не менше 50 см.

Якщо у вас виникли додаткові питання з експлуатації, технічних характеристик грудобія, фахівці «АІКО» завжди раді надати необхідну інформацію.

КУПИТИ КОТКИ ПРИКОЧУЮЧІ В УКРАЇНІ: ЦІНА

Для кожного клієнта компанія «АІКО» професійно підбирає обладнання, виходячи з існуючого запиту і фінансових можливостей. Ви можете купити прикочуючий коток за вигідною програмою лояльності, тим самим інвестувати у майбутній врожай і процвітання свого аграрного бізнесу.