Косарки дискові

Сільськогосподарське обладнання для ефективного скошування зеленої маси. Складається з рами із закріпленими на ній ріжучими дисками і / або роторами. Причіпні, фронтальні і напівнавісні косарки добре адаптуються до грунту, забезпечуючи рівномірне навантаження конструкції на землю.

Фінансування техніки

Бракує коштів на покупку? Ми вибрали для вас найвигідніші умови з розрахунком платежів і відправкою заявки прямо з нашого сайту.

Дізнатися більше
Системи точного землеробства

Отримуйте максимальний урожай з кожного гектара з мінімальними витратами за допомогою новітніх супутникових і комп`ютерної технологій.

Дізнатися більше
Запчастини для сівалок

Замовляйте запчастини за каталогом на сайті і оформляйте доставку до вашого міста.

Дізнатися більше

Дискова (роторна) косарка — обладнання для сільгосптехніки, що складається з рами і закріплених на ній дисків з металевими ножами. Використовується для скошування багаторічних трав на корм для ВРХ.

ДИСКОВІ КОСАРКИ: ХАРАКТЕРИСТИКА

Основою дискової косарки є опорна металева рама, на якій закріплені диски зі сталевими ножами. Ріжучих елементів може бути від двох до восьми на одному агрегаті. Кріплення ножів здійснюється за допомогою спеціальних болтів, що забезпечують їм повну рухливість. Мінімальна відстань між рамою і поверхнею землі гарантує рівномірне скошування трави і акуратні рівні покоси.

Дискова косарка працює від валу відбору потужності, використовуючи енергію безпосередньо від трактора. Завдяки цьому роторні косарки відносяться до економічних пристроїв з високою продуктивністю. Якщо косарки інших типів направляють на скошування лише 30-40% енергії, у дискових косарок цей показник досягає 60-65%.

Дискові косарки здійснюють скошування трави з подальшим укладанням її в покоси або валки. Існують агрегати для подрібнення (мульчування) скошеної трави.

ВИДИ ДИСКОВИХ КОСАРОК

З огляду на спосіб агрегатування з технікою, розрізняють причіпні, напівнавісні і навісні косарки. Навісні дискові косарки підходять для скошування невеликих полів. Великі сільськогосподарські угіддя краще обробляти напівнавісними агрегатами, а поля з нерівностями рельєфу — косарками причіпного типу.

НАВІСНІ КОСАРКИ

Навісні дискові косарки використовуються для скошування високоврожайних багаторічних і однорічних трав'яних культур. Вони незамінні для роботи на рівних полях з несуттєвими перепадами рельєфу.

Дискові навісні косарки найчастіше монтуються до техніки ззаду на трьохточкове навішення. Існують також моделі, що закріплюються на передноьому навішуванні трактора.

ПРИЧІПНІ КОСАРКИ

Причіпні дискові косарки призначені для роботи на великих угіддях і полях з нерівним рельєфом. Найчастіше такі агрегати використовуються для зрізання низькорослих трав.

Косарки причіпного типу встановлюються у горизонтальному положенні. Головні елементи конструкції — шатун і ріжучі пристосування — можуть переміщатися лише вздовж єдиної площині.

Для використання причіпних косарок використовуються менш енергонасичені трактори.

ПЕРЕВАГИ ДИСКОВИХ КОСАРОК

Дискові косарки мають достатньо переваг, у тому числі:

 • акуратне і рівне скошування трави завдяки швидкому обертанню ножів;

 • вкладання трави рівними валками, що забезпечує швидке і легке згрібання валків і оперативне їх транспортування;

 • можливість скошування на поверхнях зі складним рельєфом і за будь-яких погодних умов;

 • наявність захисту ножів, яке дозволяє ухилятися від можливих перешкод і запобігає поломкам агрегату;

 • висока продуктивність і робота без додаткового споживання енергії.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИБОРУ

Перед тим, як купити дискову косарку, важливо враховувати:

 • особливості конструкції техніки, для якої купується обладнання;

 • завдання, які ставляться перед агрегатом;

 • обсяг і рельєфні особливості післяжнивних площ;

 • вид і товщину стебел рослин;

 • тип покосу і наявність функції укладання або подрібнення трави;

 • технічні параметри агрегату: продуктивність, ширину захвату, частоту обертання ножів, потужність, висоту зрізу.

ВАРТІСТЬ ДИСКОВИХ КОСАРОК В УКРАЇНІ

Вибираючи дискову косарку, купити її варто у офіційного дилера. Компанія «АІКО» безпосередньо співпрацює з виробниками сільськогосподарської техніки. Це дозволяє формувати конкурентну ринкову ціну і пропонувати кращі умови співпраці для постійних клієнтів. Тому обираючи дискову косарку, ціна агрегату буде максимально вигідною. Наша компанія надає можливість отримували обладнання на умовах лізингу.

Дискові косарки — це ефективний інструмент для скошування сіяних культур, багаторічних трав, заготівлі сіна. Завдяки високій продуктивності і новітнім технологіям, застосовуваним у сучасному обладнанні, дискові косарки дозволяють швидко і якісно провести покіс трави.