Навантажувач мішків

Надійне обладнання, яке може інтегруватися з тракторами різного типу потужності. Використовується для завантаження розкидачів добрив. Працює без ривків і заїдань під час підйому мішків і заповнення бункера. Має оптимальну вантажність, відрізняється простотою управління і обслуговування.

Скинути фільтри
Запчастини для сівалок

Замовляйте запчастини за каталогом на сайті і оформляйте доставку до вашого міста.

Дізнатися більше
Системи точного землеробства

Отримуйте максимальний урожай з кожного гектара з мінімальними витратами за допомогою новітніх супутникових і комп`ютерної технологій.

Дізнатися більше
Фінансування техніки

Бракує коштів на покупку? Ми вибрали для вас найвигідніші умови з розрахунком платежів і відправкою заявки прямо з нашого сайту.

Дізнатися більше

Навантажувач мішків — гідравлічний кран із висувною рухомий секцією, який використовують для навантаження добрив у бункер. На мішках є спеціальне вразливе місце, яке легко розкрити одним рухом, що значно спрощує процедуру.

ХАРАКТЕРИСТИКИ ОБЛАДНАННЯ

Нові телескопічні навантажувачі, до яких відносять і модель KUHN LEVSAK, мають такі характеристики:

  • ширина агрегату — 0,98 м;

  • довжина — 1,89 м;

  • вимоги до підйомної сили — 2500 кг;

  • вантажопідйомність — 1 тонна;

  • максимальна висота підйому крюка — 4,4 м;

  • наявність трьохточкового зчіпного пристрою 1 або 2 категорії;

  • обмежувач швидкості при опусканні вантажу — є;

  • вага обладнання — 273 кг;

  • вимоги до гідравліки трактора — 25 л / хв.

Плече сільськогосподарського телескопічного навантажувача KUHN LEVSAK виготовлено з міцної суцільнометалевої конструкції, що гарантує підвищену надійність протягом періоду експлуатації.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИБОРУ

Перш ніж купити телескопічний навантажувач в Україні, слід підрахувати і визначити оптимальні параметри обладнання у плані вантажопідйомної сили, максимальної висоти підйому гака, ширини / висоти / довжини техніки, а також її додаткових особливостей. У більшості випадків навантажувальні агрегати є універсальними завдяки висувному телескопічнимому плечу з рухомими вузлами, тому основні вимоги висуваються до трактора. Так, для роботи з KUHN LEVSAK потрібно трактор з гідравлічною потужністю не менше 25 л / хв і тиском 180 бар.

Основна сфера застосування навантажувача великих мішків — польові та складські сільськогосподарські роботи, пов'язані з завантаженням та розвантаженням добрив. Обладнання німецького виробника KUHN відрізняє універсальність агрегатування з основними моделями тракторів і розкидачів добрив. При цьому її власники відзначають простий і зручний інтерфейс управління з високим ступенем захисту від аварійних ситуацій. Для роботи з технікою не потрібні спеціальні знання, що спрощує підбір кадрів для сільськогосподарських робіт.

ВАРТІСТЬ ПІДІЙМАЧА ДЛЯ МІШКІВ В УКРАЇНІ

Ціна телескопічних навантажувачів залежить від обраної моделі та комплектації: компанія «АІКО» безпосередньо співпрацює з виробниками європейської сільськогосподарської техніки. Кожен клієнт може замовити демопоказ обладнання і особисто вивчити всі його особливості. Купівля техніки доступна у лізинг.