Дренажний плуг

Обладнання, за допомогою якого прокладають дренажні системи, оптимізують водно-повітряний режим грунту. Воно інтегрується з тракторами різної потужності у навісному та причіпному виконанні. Виготовляється з інструментальної сталі. Працює на глибині до двох метрів, закладаючи труби діаметром до 10 см, а також телефонні або інтернет-кабелі.

Системи точного землеробства

Отримуйте максимальний урожай з кожного гектара з мінімальними витратами за допомогою новітніх супутникових і комп`ютерної технологій.

Дізнатися більше
Запчастини для сівалок

Замовляйте запчастини за каталогом на сайті і оформляйте доставку до вашого міста.

Дізнатися більше
Фінансування техніки

Бракує коштів на покупку? Ми вибрали для вас найвигідніші умови з розрахунком платежів і відправкою заявки прямо з нашого сайту.

Дізнатися більше

Дренажний плуг використовується для підземної прокладки гофрованих і гладких гнучких труб з метою оптимізації водно-повітряного режиму ґрунту. Проведення меліоративних робіт добре впливає на структуру ґрунту, сприяє кращому засвоєнню рослинами поживних речовин, і як наслідок забезпечує приріст врожайності.

ДРЕНАЖНИЙ ПЛУГ: ПРИНЦИП РОБОТИ

Стандартна конфігурація дренажного плуга включає гідравлічний клапан, стійку і ніж трапецієподібної форми. Для виробництва агрегату використовується інструментальна сталь, яка забезпечує підвищену стійкість робочих органів до ударів і механічних пошкоджень. Конструкція плуга не порушує родючий шар ґрунту, оскільки не розкриває і не розсовує, а лише піднімає верхній шар. Завдяки гідравлічному клапану та шарнірному кріпленню стійки, дренажний плуг забезпечує безперебійну і плавну роботу, суворе дотримання заданої глибини обробки.

Залежно від способу агрегатування, дренажні плуги представлені у двох варіаціях:

  • причіпні;

  • навісні (з 3-точковою системою кріплення).

Агрегат передбачає можливість регулювання товщини дренажної труби за допомогою пластикових накладок на стійку. Ви можете використовувати дренажний плуг для закладки труби діаметром до 10 см на глибину до двох метрів. Управління дренажним плугом здійснюється з кабіни трактора за допомогою бортового дисплею, який відображає траєкторію, глибину і інші параметри закладки дренажної лінії.

ЯК ОБРАТИ ДРЕНАЖНИЙ ПЛУГ?

Зверніть увагу на наступні критерії:

  1. Технічні характеристики агрегату. Зверніть увагу на показник максимальної глибини укладання, діаметр направляючих жолобів, габарити дренажного плуга (вага, розмір у зібраному і транспортувальному стані).

  2. Система управління. Управління агрегату може здійснюватися на базі GPS або лазерної системи. Для максимальної точності закладки дренажу в складних умовах роботи підійде GPS-система з опцією картування і запису даних по процесу.

  3. Потужність трактора. Дренажний плуг агрегатується з тракторами потужністю від 200 к.с і вище, вагою від 5 до 30 т.

  4. Додаткова комплектація.

КУПИТИ ДРЕНАЖНИЙ ПЛУГ В УКРАЇНІ: ЦІНА

Вартість дренажного плуга варіюється у залежності від конфігурації, технічних характеристик, системи управління агрегатом. Компанія «АІКО» представляє високопродуктивні агрегати для закладки дренажу на різних типах ґрунтів від провідних європейських виробників. Якщо у вас виникли питання, ви можете залишити заявку на консультацію у фахівця відділу точного землеробства. Також в нашій компанії ви можете купити дренажний плуг у лізинг на вигідних умовах.