Дисплеї

Багатофункціональні контролери з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом виводять керування сільськогосподарською технікою на новий рівень. Монітори AG Leader InCommand можуть встановлюватися на різних машинах, успішно знижуючи собівартість виробництва і підвищуючи операційну ефективність.

Запчастини для сівалок

Замовляйте запчастини за каталогом на сайті і оформляйте доставку до вашого міста.

Дізнатися більше
Системи точного землеробства

Отримуйте максимальний урожай з кожного гектара з мінімальними витратами за допомогою новітніх супутникових і комп`ютерної технологій.

Дізнатися більше
Фінансування техніки

Бракує коштів на покупку? Ми вибрали для вас найвигідніші умови з розрахунком платежів і відправкою заявки прямо з нашого сайту.

Дізнатися більше

Навігаційні дисплеї Ag Leader використовуються для управління та контролю кожної польової операції від посіву до збирання врожаю. Навігатори сприяють збільшенню продуктивності та зниженню експлуатаційних витрат.

Призначення та функції агронавігаторів Ag Leader

Курсовказівники Ag Leader призначені для встановлення в кабінах сільськогосподарської техніки, де за їхньою допомогою оператор може керувати, контролювати виконання того чи іншого процесу, щоб за потреби вносити зміни в завдання. Контролери з мультисенсорним екраном виділяються інтуїтивно зрозумілим і зручним у користуванні інтерфейсом. Агронавігатори бренду оснащені функціями контекстної допомоги, що дає змогу оператору налаштовувати дисплей під конкретне завдання.

Основні функції навігаційних дисплеїв Ag Leader:

  • обмір площі поля та надання точних даних про хід виконання польових робіт;

  • відстеження маршрутів руху, поточного стану техніки в режимі реального часу (наприклад, тривалості простою або руху);

  • управління посівом: контроль норм внесення посівного матеріалу і добрив, облік гібридів і сортів, автоматичне управління секціями сівалки;

  • моніторинг урожайності (відстеження сортів під час збирання врожаю, складання карти сортів);

  • управління внесенням сухих і рідких добрив (секційне, контроль кожного розпилювача і бункера, управління дисками розкидача і висотою штанги);

  • підтримка кількох камер одночасно, віддалений перегляд;

  • додаткові опції (перегляд місцевої карти погоди, топографічне картування, управління водними ресурсами).

Монітори Ag Leader об'єднують усі операції в єдину систему управління. У них передбачена функція миттєвого обміну даними між кількома операторами та офісом. Кожен навігатор укладений у герметичний пило/вологозахищений корпус, завдяки чому може використовуватися в складних польових умовах.

Як вибрати дисплей Ag Leader

Перш ніж купити дисплей в Україні, рекомендуємо вам порівняти кілька моделей за ключовими параметрами, оскільки кожен агронавігатор Ag Leader відрізняється функціоналом і технічними характеристиками:

  1. Параметри. Враховуйте розмір екрана, кількість входів для відеокамери, вид програмного забезпечення, наявність GPS, підтримки Wi-Fi, Bluetooth та інші опції.

  2. Функції. Вибирайте дисплей, виходячи з потреб фермерського господарства, наявної техніки та основних сільськогосподарських завдань.

  3. Вартість. Ціна залежить від функціоналу та моделі. У спробі заощадити, враховуйте, що купівля якісного дисплея — інвестиція, яка швидко окупиться і дасть змогу підвищити ефективність роботи на якісно новий рівень.

Монітори Ag Leader в Україні

Компанія "АІКО" пропонує комплексні рішення для підвищення ефективності агробізнесу, збільшення прибутковості та зниження виробничих витрат. У каталозі представлені агронавігатори, багатофункціональні дисплеї, системи паралельного водіння Ag Leader та інші технічні рішення точного землеробства. Це сертифіковане обладнання з гарантією якості. Щоб запросити вартість потрібної конфігурації дисплея і отримати консультацію фахівця з усіх питань, достатньо залишити заявку на сайті. Менеджери «АІКО» зв'яжуться з вами.