Дисплеї

Багатофункціональні контролери з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом виводять керування сільськогосподарською технікою на новий рівень. Монітори AG Leader InCommand можуть встановлюватися на різних машинах, успішно знижуючи собівартість виробництва і підвищуючи операційну ефективність.

Запчастини для сівалок

Замовляйте запчастини за каталогом на сайті і оформляйте доставку до вашого міста.

Дізнатися більше
Системи точного землеробства

Отримуйте максимальний урожай з кожного гектара з мінімальними витратами за допомогою новітніх супутникових і комп`ютерної технологій.

Дізнатися більше
Фінансування техніки

Бракує коштів на покупку? Ми вибрали для вас найвигідніші умови з розрахунком платежів і відправкою заявки прямо з нашого сайту.

Дізнатися більше

Багатофункціональні дисплеї — інноваційне рішення для збільшення продуктивності техніки, зниження експлуатаційних витрат та собівартості сільськогосподарських робіт. Ці контролери універсальні і можуть використовуватися для оптимізації процесу як в агрохолдингах, так і в невеликих фермерських господарствах.

Призначення та функції

Дисплеї призначені для встановлення у кабінах сільськогосподарської техніки, завдяки чому оператор може керувати, контролювати виконання того чи іншого процесу та за потреби миттєво вносити зміни. Контролери мають мультисенсорний екран з інтуїтивно зрозумілим та зручним у користуванні інтерфейсом. Більшість моделей оснащені функціями контекстної допомоги, завдяки якій оператор може легко налаштувати дисплей під конкретне завдання.

Основні функції дисплеїв:

  • надання точних даних про хід виконання польових робіт;
  • відстеження маршрутів руху, поточного стану техніки (наприклад, час простою чи руху) у режимі реального часу;
  • автоматичне керування секціями, агрегатами, контроль норм внесення посівного матеріалу;
  • моніторинг врожайності;
  • додаткові опції (перегляд місцевої карти погоди, рівень опадів).

Також дисплеї мають функцію миттєвого обміну даними між кількома операторами та офісом. Це обладнання виготовляється з удароміцних матеріалів, забезпечуючи високий рівень захисту під час використання у складних польових умовах.

Як обрати дисплей?

Перш ніж купити дисплей в Україні, рекомендуємо порівняти кілька моделей за ключовими параметрами:

  • Технічні характеристики. Враховуйте розмір екрану, кількість входів для відеокамери, тип програмного забезпечення, наявність GPS, підтримки Wi-Fi, Bluetooth та інших опцій.
  • Опції. Вибирайте дисплей, виходячи із завдань, виконання яких ви хочете оптимізувати (наприклад, наявність або відсутність системи розвороту в кінці смуги, диференційоване внесення посівних матеріалів зниження витрат ПММ).
  • Вартість. Ціна дисплеїв з широким набором функцій вища за моделі з базовими налаштуваннями. Враховуйте, що покупка дисплея — це правильна інвестиція, яка швидко окупиться та дозволить підвищити ефективність роботи на якісно новому рівні.

Дисплеї точного землеробства в Україні: ціна

Компанія «АІКО» пропонує комплексні рішення для підвищення ефективності агробізнесу, збільшення прибутковості та зниження виробничих витрат. Ви можете купити дисплеї, системи сівби та інші передові технічні рішення точного землеробства в регіональних представництвах в Україні або звернутися до центрального офісу в Києві. Також на нашому сайті ви можете запросити вартість бажаної конфігурації дисплея, отримати консультацію фахівця з усіх питань.