Внесення добрив

AIKo

Новинки

Назад
Вперед

Внесення добрив — одна з ключових умов підвищення родючості, якості ґрунтів, і як наслідок збільшення обсягів врожайності. Для оптимізації процесу обробки орних площ використовується спеціалізована техніка для внесення добрив, найбільш затребувані моделі якій представлені у нашому каталозі.

ТЕХНІКА ДЛЯ ВНЕСЕННЯ ДОБРИВ: ВИДИ

Ця категорія обладнання характеризується високою продуктивністю і простотою експлуатації. Вона дозволяє швидко і рівномірно вносити добрива, як на багатоцільових полях невеликих господарств, так і на великих виробничих площах. За типом використовуваних добрив розрізняють дві основні групи обладнання:

  1. Техніка для внесення органічних добрив: представлена ​​кузовами-розкидачами для поверхневого внесення твердих добрив (гній, компост, дефекат та інші), цистернами-розкидачами для рідкої органіки.

  2. Техніка для внесення мінеральних добрив: розкидачі для точного внесення гранульованих або пилоподібних агрохімікатів.

Конструктивні особливості техніки безпосередньо пов'язані з фізичним станом добрива, для якого вони призначені.

Агрегат для внесення органічних добрив комплектується спеціальними вивантажувальними транспортерами, за допомогою яких органіка доставляється до дозуючої системи. Залежно від моделі, розкладний механізм складається з вертикальних або горизонтальних бітерів, що забезпечують ефективне подрібнення і розподіл матеріалу.

Агрегат дозволяє вносити добрива на ширину від 8 до 14 метрів за один прохід. За рахунок конструкції розкидач твердих добрив може використовуватися для виконання інших завдань. У разі необхідності кузов можна переобладнати у причеп для перевезення зеленої маси, зерна.

Розкидач мінеральних добрив — це бункер з вбудованими розподіляючими дисками та механізмом для регулювання норми внесення агрохімікатів. Гранули при попаданні на обертових дисків не дробляться, зберігаючи цілісну структуру, і рівномірно розкидаються на задану ширину.

РОЗКИДАЧІ ДОБРИВ: КЛАСИФІКАЦІЯ

За типом конструкції розрізняють навісні та причіпні розкидачі добрив.

Агрегат навісного типу монтується до трактора за допомогою спеціальної рами і кронштейнів. Це відмінне рішення для невеликих і середніх плодоовочевих господарств, полів, для догляду за виноградниками. Обсяг бункера може варіюватися від 500 до 4000 л. Також навісні розкидачі мінеральних добрив передбачають можливість збільшення обсягу бункера за рахунок монтажу додаткових надставних бортів.

Причіпні розкидачі — це колісні причепи з бункером і розподіляючим механізмом. До переваг цього типу техніки відносять збільшений обсяг бункера (від 3000-4000 л), що дозволяє знизити витрати паливно-мастильних матеріалів, скоротити час обробки великих площ.

Навантажувачі мішків

Для оптимізації процесу завантаження добрив у розкидачі використовуються навантажувачі мішків. Гідравлічна система обладнання дозволяє без ривків і заїдань піднімати і вивантажувати у бункер мішки типу Big-Bag з добривами. Навантажувач агрегатується з усіма типами тракторів, простий в управлінні і обслуговуванні.

ЯК ВИБРАТИ РОЗКИДАЧ ДЛЯ ДОБРИВ?

Виходячи з досвіду наших клієнтів, правильно підібрана техніка для внесення добрив окупається протягом 1-2 років. При виборі агрегату рекомендуємо орієнтуватися на наступні параметри:

  1. Площа угідь для обробки. Якщо посівна площа знаходиться у межах 200-500 га, для ефективної роботи достатньо буде купити навісний розкидач для добрив. У свою чергу, причіпні розкидачі розраховані на роботу на великих площах.

  2. Ємність розкидачі. Обирайте агрегат таким чином, щоб обсяг бункера відповідав кратній кількості кіл для дозавантаження в одному місці. Це дозволить знизити витрати палива.

  3. Потужність трактора. Навісні розкидачі мінеральних добрив агрегатуються з тракторами невисокої потужності (до 10 к.с.). Причіпні розкидачі для органічних добрив працюють із тракторами потужністю від 80-100 л. с. і вище.

Щоб купити розкидач для добрив чи навантажувач мішків в Україні ви можете звернутися до компанії «АІКО». Наші фахівці допоможуть вам підібрати тип агрегату, його конфігурацію у залежності від умов експлуатації, поставлених завдань, бюджету. Ми завжди йдемо назустріч нашим клієнтам: ви можете зробити запит на демонстраційній показ обраного обладнання у польових умовах. Також в компанії «АІКО» ви можете купити спецтехніку в лізинг на вигідних для себе умовах.