Сівалки точного висіву

Високопродуктивні просапні сівалки, які за бажанням клієнта можуть бути обладнані механічною вакуумною або швидкісною системою висіву, використовуються для роботи з широким асортиментом культур. Гарантують рівномірний висів і повний контроль над швидкістю роботи, кількістю, відстанню і заглибленням насіння.

Скинути фільтри

KINZE 3000/3005 - Сівалка точного висіву

Тип Просапні (Точного висіву), Зернові
Агрегатування Причепні
Кількість рядів (шт): 6, 8
Відстань між рядами (см): 70, 35

KINZE 3030/3035 - Сівалка точного висіву

Тип Просапні (Точного висіву)
Агрегатування Причепні
Кількість рядів (шт): 8
Відстань між рядами (см): 70

KINZE 3500/3505 - Сівалка точного висіву

Тип Просапні (Точного висіву), Зернові
Агрегатування Причепні
Кількість рядів (шт): 8
Відстань між рядами (см): 70, 35

KINZE 3600/3605 - Сівалка точного висіву

Тип Просапні (Точного висіву), Зернові
Агрегатування Причепні
Кількість рядів (шт): 12, 16
Відстань між рядами (см): 70, 35

KINZE 3700/3705 - Сівалка точного висіву

Тип Просапні (Точного висіву)
Агрегатування Причепні
Кількість рядів (шт): 24
Відстань між рядами (см): 51, 70

KINZE 4800/4805 - Сівалка точного висіву

Тип Просапні (Точного висіву)
Внесення добрив Сухі, Рідкі
Фінансування техніки

Бракує коштів на покупку? Ми вибрали для вас найвигідніші умови з розрахунком платежів і відправкою заявки прямо з нашого сайту.

Дізнатися більше
Запчастини для сівалок

Замовляйте запчастини за каталогом на сайті і оформляйте доставку до вашого міста.

Дізнатися більше
Системи точного землеробства

Отримуйте максимальний урожай з кожного гектара з мінімальними витратами за допомогою новітніх супутникових і комп`ютерної технологій.

Дізнатися більше

Просапні сівалки призначені для точного односім'яного посіву просапних, зернових, зернобобових, фуражних культур та насіння трав. Підходять для роботи за традиційною та мінімальною технологією обробки ґрунту.

ПРОСАПНІ СІВАЛКИ: ХАРАКТЕРИСТИКИ

Конструкція агрегату розроблена з урахуванням вимог аграріїв для експлуатації у широкому діапазоні умов. Висіваючий апарат забезпечує високу точність висіву з дотриманням відстані між насінням. Налаштування параметрів здійснюється механічно. Завдяки своїй конструкції, апарат виключає задвоєння насіння або утворення пустот.

Сівалки для просапних культур обладнані дисковими сошниками, які утворюють борони для загортання насіння. Агрегат може мати окремий бункер для одночасного внесення рідких або сухих добрив.

Механізм копіювання, який розташований у центрі рами сівалки, дозволяє повторювати контур поля. Прикотуючі колеса забезпечують належний контакт насіння з ґрунтом. Таким чином забезпечується рівномірність сходів, збільшується потенційна врожайність культури.

Агрегат укомплектований системою контролю висіву. На моніторі відображається інтервал насіння на гектар, ступінь заглиблення, рівень заповнення бункерів, площа посіву, швидкість руху та інші показники. Механізатор може змінювати норми висіву у процесі роботи.

СІВАЛКИ ТОЧНОГО ВИСІВУ ДЛЯ ПРОСАПНИХ КУЛЬТУР: ПЕРЕВАГИ

  • висока якість посіву: агрегат забезпечує безперервну подачу і рівномірне внесення насіння у борону. Це забезпечує хорошу схожість в умовах мінімальної обробки землі.

  • універсальність: кращі просапні сівалки мають розділові барабани для посіву різних культур, починаючи від кукурудзи і закінчуючи насінням ріпаку.

  • підвищена продуктивність: завдяки інноваційним технологіям, швидкість висіву може досягати 14-16 км / г. Завдяки великому обсягу бункерів для насіння і бункерів для добрив забезпечується тривала робота сівалки без зупинок для заповнення ємностей.

  • простота в експлуатації: сівалки укомплектовані транспортною системою для бокового складання у неробоче положення. Простота конструкції агрегату виключає необхідність у постійному технічному обслуговуванні.

  • надійність: посилена рама, елементи секції мають максимальну жорсткість.

ЯК ОБРАТИ ПРОСАПНУ СІВАЛКУ: РЕКОМЕНДАЦІЇ ЕКСПЕРТІВ

Зверніть увагу на наступні характеристики:

  1. Технологія обробки ґрунту. Для традиційного способу підходять універсальні сівалки зі спрощеною конструкцією. Якщо на посівній площі ґрунт важкий, а ви хочете заощадити на обробці за рахунок технології No-till, віддайте перевагу дисковій сівалці з високим тиском сошника.

  2. Потужність трактора. Якщо ви використовуєте трактор потужністю до 350 к.с., оптимальним варіантом для вас будуть дискові посівні комплекси. Вони мають відносно невелике тягове зусилля.

КУПИТИ ПРОСАПНІ СІВАЛКИ В УКРАЇНІ: ВАРТІСТЬ

Компанія «АІКО» — офіційний представник провідних виробників посівної техніки. У нашому каталозі ви можете знайти агрегат відповідно до поставлених завдань, умов експлуатації і бажаних технічних характеристик. Ціни на сівалки точного висіву та додаткову інформацію про них ви можете дізнатися у менеджерів компанії. Також ми проводимо демонстраційний показ обраної техніки для клієнтів за попередньою домовленістю про час.