Сівалки зернові

Універсальні сівалки, які використовуються для посіву зернових культур, трав і травосумішей. Працюють при мінімальній обробці грунту і по стерні на всіх видах полів, широко і рівномірно розподіляючи насіння. Чинять слабкий тиск на грунт, забезпечують однакову глибину внесення насіння.

Скинути фільтри

SALFORD 522 - Сівалка зернова

Тип Зернові
Агрегатування Причепні
Кількість рядів (шт): 48
Відстань між рядами (см): 19, 19,5

SALFORD 525 - Стерньова дискова сівалка

Тип Зернові
Агрегатування Причепні
Кількість рядів (шт): 64, 80, 96, 112
Відстань між рядами (см): 19

SALFORD 580 - Зернова сівалка-культиватор

Тип Зернові, Стерньові
Агрегатування Причепні
Кількість рядів (шт): 40
Відстань між рядами (см): 25

Lozova Machinery ЗЛАТНИК - Посівний комплекс, сівалка

Маса Важкі, Важкі (Великі)
Тип Зернові
Агрегатування Навіпричіпні
Відстань між рядами (см): 15
Фінансування техніки

Бракує коштів на покупку? Ми вибрали для вас найвигідніші умови з розрахунком платежів і відправкою заявки прямо з нашого сайту.

Дізнатися більше
Запчастини для сівалок

Замовляйте запчастини за каталогом на сайті і оформляйте доставку до вашого міста.

Дізнатися більше
Системи точного землеробства

Отримуйте максимальний урожай з кожного гектара з мінімальними витратами за допомогою новітніх супутникових і комп`ютерної технологій.

Дізнатися більше

Зернові сівалки використовуються для посіву зернових, бобових, дрібносем'яних культур (льон, рапс, різнотрав'я і інші). Оптимально підходять для роботи у різних умовах, включаючи ґрунти з великою кількістю пожнивних залишків.

ЗЕРНОВІ СІВАЛКИ: ХАРАКТЕРИСТИКИ

Агрегат призначений для посіву за традиційною, мінімальною та нульовою технологіями. Зернова сівалка забезпечує суцільний висів, дозування насіння здійснюється за вказаною вагою. За способом подачі насіння розрізняють механічні сівалки і пневматичні. Залежно від модифікації, сівалка може бути обладнана окремими бункерами для внесення мінеральних гранульованих добрив одночасно з посівним матеріалом.

Автоматична система контролю висіву передає інформацію на монітор, встановлений у кабіні трактора. Це дозволяє оператору контролювати ключові показники (витрати насіння, глибину закладення, рівень заповнення бункерів посівним матеріалом і інші), а також отримувати сигнали про можливі несправності, засмічення сім'япроводів.

Прикотуючі колеса, встановлені позаду сошників, забезпечують рівномірне закладення насіння на встановлену глибину. Для їх виготовлення виробники переважно використовують каучук, що виключає прилипання і витяг насіння з борони при високій вологості землі. Сівалки для посіву зернових культур агрегатуються з найбільш популярними класами тракторів потужністю від 0,9 до 350 к.с.

СІВАЛКИ ЗЕРНОВІ: ПЕРЕВАГИ

  • просте регулювання норм посіву: за допомогою рукоятки здійснюється налаштування клапанів висівних апаратів у залежності від виду культури. Для зміни робочих опцій немає необхідності у використанні додаткових інструментів.

  • однорідність сходів: посівний комплекс забезпечує належний контакт насіння з ґрунтом, що сприяє рівномірному розвитку і зростанню культури.

  • висока продуктивність: зернові сівалки дозволяють обробляти до 70 га площі за 13-14 годин завдяки збільшеній ширині захоплення.

  • доступна вартість: ціна зернових сівалок невисока, оскільки це обумовлено простотою конструкції і обраної технології висіву.

  • довгий термін служби: робочі органи та комплектуючі виконані з високоміцних матеріалів, тому відмінно витримують циклічні навантаження, демонструють стійкість до механічних пошкоджень та корозії.

ЯК ОБРАТИ ЗЕРНОВІ СІВАЛКИ?

Зверніть увагу на наступні параметри:

  1. Конструкція сошників. Анкерні сівалки рекомендується використовувати для мінімальної і традиційні технології обробки ґрунту. Якщо ви віддаєте перевагу нульовій обробці, сівалки з дисковими сошниками — оптимальне рішення.

  2. Наявність ємності для добрив. Ця опція сприяє оптимізації посівної кампанії. Якщо є необхідність в одночасному внесенні сухих добрив, обирайте агрегат із декількома бункерами.

КУПИТИ ЗЕРНОВІ СІВАЛКИ В УКРАЇНІ: ВАРТІСТЬ

Компанія «АІКО» співпрацює з провідними виробниками без посередників, тому ціна на посівну техніку формується без додаткових комісій. Таким чином ви не переплачуєте і можете бути впевнені у незмінно високій якості продукції світових брендів. Якщо у вас виникли додаткові питання, менеджери компанії нададуть необхідну інформацію.