Зелена лінія

AIKo

Новинки

Назад
Вперед

Своєчасно і якісно виконана заготівля кормів дозволяє зберегти високу живильну цінність фуражу, збільшити продуктивність тваринницьких ферм і знизити витрати на додаткові концентрати. Техніка для заготівлі кормів забезпечує виконання всього циклу робіт, починаючи від косіння і закінчуючи пресуванням сіна.

ТЕХНІКА ДЛЯ ЗАГОТІВЛІ КОРМІВ: ВИДИ

Техніка для заготівлі кормів — це широка лінійка обладнання, призначена для виконання всіх технологічних процесів із заготівлі кормової сировини. У залежності від виконуваного процесу, кормозаготівельна техніка включає такі види:

Дискові косарки

Дискові косарки призначені для скошування всіх видів трав, у томуу числі високоврожайні і прилеглі. При проходженні смуги косарка рівномірну складає скошену масу у валок. Косарки оснащені гідравлічною підвіскою, що дозволяє максимально точно копіювати рельєф поля, підтримувати рівномірний зріз. Залежно від способу агрегатування, розрізняють навісні та причіпні дискові косарки.

Завдяки спеціальній конструкції, ножі підкидають скошену масу вгору і назад за ходом руху ріжучого бруса. Таким чином при скошуванні трав на підвищених швидкостях перед косаркою не виникає заторів і кормова сировина не ріжеться двічі. У результаті ви отримуєте сіно високої якості.

Сінозворушувачі

Це обладнання прискорює процес сушіння і дозволяє зберегти поживну цінність фуражу. Під час проходження сінозворушувача кормові рослини повністю перевертаються, обдуваються повітрям завдяки великому куту нахилу і рівномірно розподіляються на смузі.

Сінозворушувачі KUHN, представлені на нашому сайті, мають ротори малого діаметра, що дозволяє прискорити процес сушіння на 33% в порівнянні з аналогічним обладнанням від інших виробників. Сіноворушилка з роторами збільшеного діаметру добре підійде для обробки густих посівів кормових культур із довгими стеблами.

Кормороздавачі

Кормороздавачі призначені для подрібнення та змішування будь-яких кормів (сіно, сінаж, силос, солома, комбікорм, коренеплоди та інші). До комплектації обладнання входить електронна система зважування, яка дозволяє контролювати дозування кормової маси, що завантажується в змішувач і роздається худобі. Пульт управління кормороздавачем встановлюється у кабіні трактора для простоти і зручності управління.

Кормороздавачі представлені самохідними і причіпними моделями. Обладнання відрізняється між собою такими технічними характеристиками, як кількість подрібнюючих шнеків, їхнє розташування щодо днища, об'єм бункера.

ТЕХНІКА ДЛЯ ЗАГОТІВЛІ КОРМА: КУПИТИ В УКРАЇНІ

Компанія «АІКО» представляє широкий лінійний ряд техніки для заготівлі корму: дискові сівалки, сінозворушувачі, кормороздавачі, прес-підбирачі, граблі, подрібнювачі кукурудзи, обладнання для луків і пасовищ, яке ви можете купити в Україні на вигідних умовах. На сайті ви можете запросити точну вартість обраної конфігурації техніки, наші менеджери відправлять вам детальний розрахунок.

Для наших клієнтів діє вигідна програма кредитування. Ви можете купити кормозаготівельну техніку в лізинг, звернувшись до нас в центральний офіс в Києві або у регіональне представництво нашої компанії.