Мульчування

AIKo

Новинки

Назад
Вперед

Правильно виконане мульчування — запорука підвищення врожайності агрокультури, захисту ґрунту від пересихання, водної та вітрової ерозії, насичення землі органічними поживними речовинами і загальне поліпшення її якості. У нашому каталозі представлена ​​техніка для мульчування як для невеликих полів, садів чи виноградників, так і для агрогосподарств змішаного типу.

ТЕХНІКА ДЛЯ МУЛЬЧУВАННЯ

Обладнання для мульчування подрібнює рослинні залишки кукурудзи, сої, соняшнику, соломи, високостебельних бур'янів, рівномірно розподіляючи отриману масу по поверхні поля. Завдяки мульчуванню ґрунт збагачується киснем, вологою, біологічним азотом, органікою.

Агрегат оснащений горизонтальним ротором з молотковими або Y-подібними ножами, які обертаються з високою частотою і подрібнюють рослинні залишки на невеликі фракції. Робочі органи виготовляються зі сталі, тому характеризуються підвищеною стійкістю до ударів та механічного зносу. Ширина охоплення та кількість ножів можуть варіюватися у залежності від моделі агрегату.

Мульчувачі бувають вузькоспеціалізовані (наприклад, для садів, виноградників), так і поліфункціональні. За способом агрегатування розрізняють їх наступні види:

  • напівпричіпні;

  • навісні;

  • самохідні.

ЯК ОБРАТИ ПОДРІБНЮВАЧ РОСЛИННИХ ЗАЛИШКІВ?

Рекомендуємо при виборі моделі агрегату для мульчування прийняти до уваги поставлені перед нею завдання, площу ділянки для обробки і бажаний результат.

Перш тим купити подрібнювач для рослинних залишків в Україні зверніть увагу на наступні критерії:

  1. Потужність агрегату. Чим вище цей показник, тим краще якість подрібнення залишків при роботі у складних умовах.

  2. Тип робочих органів. Якщо вам необхідно подрібнити траву, деревоподібні пожнивні залишки, обирайте агрегат із молотковими ножами. Для роботи з пожнивними залишками соломи та кукурудзи відмінно підійде подрібнювач з Y-подібними ножами.

  3. Конфігурація. Обирайте модель мульчувача, виходячи із співвідношення габаритів пристрою до площі ділянки.

  4. Робоча ширина охоплення. Для обробки виноградників чи садів віддайте перевагу обладнанню з шириною прикочування, адаптованої до вашого міжряддя.

У пошуку вигідної ціни подрібнювача в Україні ви побачите безліч пропозицій. Чому варто звернутися саме до нас? Компанія «АІКО» працює виключно з перевіреними виробниками сільськогосподарської техніки, яким довіряють аграрії по всьому світі. На сайті представлений широкий модельний ряд мульчувачів для полів, садів, виноградників. Якщо у вас виникли питання, ви можете залишити заявку на консультацію у фахівця компанії.