Грунтофрези

Навісне обладнання, призначене для розпушування і перемішування верхніх шарів грунту, підвищення її родючості, перемішування рослинних залишків на складних ділянках. За типом приводу і конструкції діляться на фрези з центральним і бічним розташуванням редуктора.

Запчастини для сівалок

Замовляйте запчастини за каталогом на сайті і оформляйте доставку до вашого міста.

Дізнатися більше
Системи точного землеробства

Отримуйте максимальний урожай з кожного гектара з мінімальними витратами за допомогою новітніх супутникових і комп`ютерної технологій.

Дізнатися більше
Фінансування техніки

Бракує коштів на покупку? Ми вибрали для вас найвигідніші умови з розрахунком платежів і відправкою заявки прямо з нашого сайту.

Дізнатися більше

Ґрунтофреза — тракторне обладнання для обробки ґрунту, що застосовується для фрезерування землі, вирівнювання її поверхні і знищення бур'яну. Під час руху полем грунтофреза розпушує ґрунт і перемішує верхні його шари за рахунок гострих зубів і ножів, що не обертають при цьому земляний пласт. Земля розрізається на частини і кришиться на дрібні фракції у результаті удару об щитки кожуха. Після обробки ґрунту ґрунтофрезою щільність землі стає оптимальною для біологічної та біохімічної активності, що позитивно впливає на майбутні врожаї.

ХАРАКТЕРИСТИКИ ҐРУНТОФРЕЗИ

Компанія KUHN розробляє горизонтальні ґрунтофрези серії EL з компактною конструкцією і бічним розташуванням ланцюгової або шестерневої ​​передачі у товстостінному корпусі. Модельний ряд включає наступні інженерні модифікації:

   Cultirotor EL32 105/130/150/190. Модельний ряд з робочою шириною 107, 127, 148 або 189 см, який ставить скромні вимоги до потужності трактора — 26/35 кВт / к.с. Бічний механізм подачі тут ланцюговий, швидкість обертання ротора становить 211 обертів за хвилину при діаметрі 390 мм. Тип встановленого ножа гелікоїдальний, що характерно для всієї лінійки грунтофрез культиваторів KUHN EL. Вага з полозами варіюється у межах 210-265 кг в залежності від обраної модифікації. Зсув вправо є на всіх моделях, крім 190-й.

   Cultirotor EL42 80/100/130/155/190. Агрегати середньої потужності і продуктивності з робочою шириною 75/97/127/152/188 см. Вимоги до номінальної потужності трактора складають 33/45 кВт / к.с. Як і у попередньому випадку, бічний механізм передачі зчіпний. Роторна швидкість — 244 об / хв при діаметрі 430 мм. На всіх моделях крім 80-й і 190-й є можливість зміщення вправо.

   Cultirotor EL 62 / 62 Duplex 130/155/165/180/210. Якщо потрібно купити грунтофрези для обробки полів великої площі, ця серія є найоптимальнішою. На відміну від двох попередніх тут використовується шестерний бічний механізм передачі, а робоча ширина, у залежності від моделі, складає 120, 128, 153, 165, 178 або 210 см, за рахунок чого швидкість робіт сильно зростає. Рекомендовані вимоги до потужності трактора — 48/65 кВт / к.с. Швидкість ротора — 224 (EL 62); 206/245 (EL 62 D), діаметр —450 мм. Можливість зміщення вправо є на більшості моделей, виключення 210-а і EL 62 Duplex.

У всіх модифікаціях передбачений регульований задній кожух, що значно підвищує комфорт експлуатації.

ПЕРЕВАГИ ҐРУНТОФРЕЗИ ДЛЯ МІНІ-ТРАКТОРІВ

До основних переваг грунтофрези KUHN EL відносять:

 • простота запуску;

 • французька якість складових та збірки;

 • довговічність обладнання;

 • багатозадачність: грунтофрези можна застосовувати для вирівнювання поверхні ґрунту, закладення добрив, перемішування шарів землі і подрібнення рослинних залишків;

 • універсальність: однаково добре підходять для структурного поліпшення кормових угідь, луків, пасовищ, зрізання купин і обробки ґрунту після збирання врожаю.

ВАРТІСТЬ ҐРУНТОФРЕЗИ В УКРАЇНІ

Компанія АІКО постачає сертифіковану європейську техніку для сільськогосподарських робіт будь-якого масштабу. Ґрунтофрези для міні-трактора представлені продукцією виробника KUHN, який відмінно зарекомендував себе від зародження компанії у 1828 році і до сьогодні.

Будь-яку модель, що зацікавить, можна оглянути і протестувати особисто. Для цього передбачена можливість персонального демонстраційного показу. Доставка здійснюється по всій Україні транспортною компанією «АГРОТРАНС ЛОГІСТІК».