Внесення добрива

Консолі, обладнання та елементи для внесення гранульованих і рідких добрив, що використовуються у процесі обробки грунту перед посадкою чи під час висіва насіння.

Скинути фільтри

Ag Leader - Система РКД (рідкі комплексні добрива)

Кількість рядів (шт): 8, 12, 16, 24, 31, 32, 36, 8, 12, 16, 24, 31
Тип висівного апарату Вакуумний, Механічний
Запчастини для сівалок

Замовляйте запчастини за каталогом на сайті і оформляйте доставку до вашого міста.

Дізнатися більше
Системи точного землеробства

Отримуйте максимальний урожай з кожного гектара з мінімальними витратами за допомогою новітніх супутникових і комп`ютерної технологій.

Дізнатися більше
Фінансування техніки

Бракує коштів на покупку? Ми вибрали для вас найвигідніші умови з розрахунком платежів і відправкою заявки прямо з нашого сайту.

Дізнатися більше

Системи контролю внесення добрив — один з ключових інструментів точного землеробства, що дозволяє зберегти ресурси ґрунту, оптим

ізувати витрати добрив, забезпечуючи при цьому оптимальне живлення рослин.

СИСТЕМИ ВНЕСЕННЯ ДОБРИВ: ФУНКЦІЇ

Ця категорія представлена такими ​​інноваційними рішеннями для управління і точного внесення гранульованих або рідких добрив, як система обприскування, система розкидання, система внесення рідких комплексних добрив. Залежно від поставлених завдань, на агрегат встановлюється базовий комплект обладнання, що складається з датчика, контролера і дисплея.

Система контролю внесення рідких добрив регулює задану норму внесення продукту, автоматично вмикає і вимикає секції обприскувача, виходячи за межі поля чи оброблених раніше ділянок. Цей комплекс запобігає перекриттю та появі пропусків під час внесення рідких добрив.

Використання системи внесення добрив дозволяє максимально збільшити продуктивність обробки полів, автоматизувати роботу механізатора, а також уникнути перенасичення ґрунту агрохімікатами.

Основні функції:

  • точний контроль внесення добрив: система регулює обсяги внесення добрив, виходячи з карти-завдання або встановлених вручну норм;

  • диференційоване внесення добрив: завдяки оптичним датчикам, система оптимізує процес підкореневого або поверхневого внесення рідких азотних добрив, безводного аміаку в залежності від стану рослини;

  • спрощена процедура збереження даних: в роботу дисплея закладена функція документування виконуваного процесу, що дозволяє фіксувати місце розташування техніки, обсяг внесеного продукту, площу обробки і інші показники.

СИСТЕМА ВНЕСЕННЯ ДОБРИВА: ЯК ОБРАТИ?

Щоб правильно підібрати обладнання для автоматичного внесення добрив, ми рекомендуємо виходити з таких критеріїв:

  1. Вид добрива. Ви можете купити систему для внесення рідких або твердих добрив в залежності від поставленого завдання.

  2. Технічні характеристики. Зверніть увагу на конфігурацію системи, кількість підтримуваних секцій, сумісність з різними агрегатами та консолями.

  3. Дисплей. Обирайте прилад з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, екраном з високим рівнем видимості у складних умовах роботи.

СИСТЕМИ ВНЕСЕННЯ ДОБРИВ В УКРАЇНІ: ЦІНА

У компанії «АІКО» ви можете купити системи внесення добрив за ціною, яка не перевищує середньостатистичну на ринку. Ми представляємо винятково оригінальну продукцію від провідних виробників агротехніки. На нашому сайті ви можете запросити вартість системи внесення добрив та потрібну додаткову інформація про обладнанні у фахівця відділу точного землеробства.