Внесення добрива

Консолі, обладнання та елементи для внесення гранульованих і рідких добрив, що використовуються у процесі обробки грунту перед посадкою чи під час висіва насіння.

Скинути фільтри

Ag Leader - Система РКД (рідкі комплексні добрива)

Кількість рядів (шт): 8, 12, 16, 24, 31, 32, 36, 8, 12, 16, 24, 31
Тип висівного апарату Вакуумний, Механічний
Запчастини для сівалок

Замовляйте запчастини за каталогом на сайті і оформляйте доставку до вашого міста.

Дізнатися більше
Системи точного землеробства

Отримуйте максимальний урожай з кожного гектара з мінімальними витратами за допомогою новітніх супутникових і комп`ютерної технологій.

Дізнатися більше
Фінансування техніки

Бракує коштів на покупку? Ми вибрали для вас найвигідніші умови з розрахунком платежів і відправкою заявки прямо з нашого сайту.

Дізнатися більше

Системи контролю внесення добрив — один із ключових інструментів точного землеробства, який дає змогу зберегти ресурси ґрунту, оптимізувати витрату добрив, забезпечуючи при цьому оптимальне живлення рослин.

Системи внесення добрива Ag Leader: функції

Компанія Ag Leader представляє системи диференційного внесення добрив DirectCommand. Інноваційне рішення для управління та точного внесення гранульованих або рідких добрив об'єднує системи обприскування, розкидання, комплексні системи рідких добрив на сівалки.

Система контролю внесення рідких добрив на сівалку регулює задану норму внесення продукту, автоматично вмикає і вимикає секції обприскувача, виходячи з меж поля, оброблених раніше ділянок. Комплекс дає змогу запобігти перекриттям, появі пропусків під час внесення рідких добрив.

Використання системи внесення добрива дає змогу максимально збільшити продуктивність обробки поля, автоматизувати роботу механізатора, а також уникнути перенасичення ґрунту агрохімікатами.

Основні функції РКД на сівалку та культиватор від Ag Leader:

  • точний контроль внесення добрив — система регулює обсяги внесення добрива, виходячи з карти-завдання або встановлених вручну норм;

  • диференційоване внесення добрив — завдяки оптичним датчикам система оптимізує процес підкореневого або поверхневого внесення рідких азотних добрив, безводного аміаку залежно від стану рослини;

  • спрощена процедура збереження даних — у роботу консолі управління РКД на культиватор і сівалку закладено функцію документування виконуваного процесу, що дає змогу фіксувати місце розташування техніки, об'єм внесеного продукту, площу обробітку та інші показники.

Обладнання для внесення добрива Ag Leader: як обрати?

Базовий комплекс ЖКП Ag Leader складається з датчика, контролера та дисплея. Бункери розраховані на будь-яку кількість рядів — від 8 до 36. Вони агрегатуються з сівалками, оснащеними як механічними, так і вакуумними висівними апаратами.

Щоб правильно підібрати обладнання для автоматичного внесення добрив і установки РКД, рекомендуємо виходити з таких критеріїв:

  1. Вид добрива. Залежно від поставленого завдання можна вибрати систему для внесення рідких добрив.

  2. Технічні характеристики. Слід звернути увагу на конфігурацію системи, кількість підтримуваних секцій, сумісність із різними агрегатами, консолями управління.

  3. Дисплей. Обирайте прилад з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, екраном із високим рівнем видимості в складних умовах роботи.

Системи внесення добрива Ag Leader в Україні

Ми представляємо виключно оригінальну продукцію від провідних виробників агротехніки. У компанії «АІКО» можна купити системи рідких добрив на сівалки виробництва Ag Leader з гарантією якості та можливістю ознайомитися з функціями обладнання на демопоказі.

Щоб обрати потрібну конфігурацію, уточнити строки поставки та вартість комплексу, залишайте заявку на сайті. Фахівці відділу точного землеробства дадуть відповідь на будь-які запитання.