Видувачі соломи

Обладнання для обслуговування тваринницьких господарств. Виготовляється у широкому асортименті моделей — від простих навісних до причіпних конструкцій з гідравлічним приводом. Використовується для подрібнення грубих кормів та подальшого рівномірного розподілу підстилки.

Фінансування техніки

Бракує коштів на покупку? Ми вибрали для вас найвигідніші умови з розрахунком платежів і відправкою заявки прямо з нашого сайту.

Дізнатися більше
Запчастини для сівалок

Замовляйте запчастини за каталогом на сайті і оформляйте доставку до вашого міста.

Дізнатися більше
Системи точного землеробства

Отримуйте максимальний урожай з кожного гектара з мінімальними витратами за допомогою новітніх супутникових і комп`ютерної технологій.

Дізнатися більше

Обладнання для роздачі кормів — одні з найважливіших чинників розвитку сучасних тваринницьких технологій. Видувачі-роздавальники соломи компанії KUHN дозволяють оптимізувати процес годування, оскільки економлять значну кількість часу.

До переваг лінійки роздавальників PRIMOR можна віднести:

 • рівномірний розподіл маси по площі (знижується ймовірність нагріву підстилки і її псування);

 • збереження структурної цілісності соломи;

 • наявність модифікацій техніки з подрібнювачем, використання якої актуально на птахівницьких господарствах і в корівниках, оснащених скребковим очисним обладнанням для чищення гною;

 • наявність надійного приводу з турбіною високої потужності;

 • обладнання відкидним бортом на гідравліці, що опускається на землю та спрощує процес навантаження тюків;

 • -застосування методу «зливового» видування соломи, за рахунок чого вона розподіляється рівномірно по всій поверхні.

ХАРАКТЕРИСТИКИ ВИДУВАЧІВ-РОЗДАВАЛЬНИКІВ СОЛОМИ

Моделі KUHN серії PRIMOR мають наступні характеристики:

 • ємність бункера — 3.5 / 4.2 / 15 кубометрів;

 • 1/2/2 роздавальних роторів (POLYDRIVE);

 • максимальна дистанція видування — 18 метрів;

 • загальна ширина — 2.05 / 2.46 / 2.53 м;

 • довжина техніки — 3.94 / 4.6 / 7.95 м;

 • вага — 2380/2960/5400 кг;

 • ширина валка — 540 або 620 середн. хв / макс (м).

Продуктивність видувачів можна оцінити у приблизній кількості молочних корів, що обслуговуються за один прохід. Модель PRIMOR 3570 M здатна обслужити 25 корів, в той час як більш потужна модифікація PRIMOR 4260 M CUT CONTROL розрахована вже на 34 голів. Найбільш результативним є промисловий видувач-роздавальник соломи PRIMOR 15070 M, здатний нагодувати 120 корів за один прохід.

ЯК ОБРАТИ ВИДУВАЧ-РОЗДАВАЛЬНИК СОЛОМИ

Серія KUHN PRIMOR складається з трьох моделей з різними особливостями і можливостями:

   PRIMOR 3570 M. Модель розроблена для сільськогосподарських підприємств, які потребують роздавальника корми ємністю 3.5 кубометрів з мінімальними вимогами до потужності трактора 50-70 к.с. Видувач 3570 M здатний обслуговувати до 25 корів за один прохід.

   PRIMOR 4260 M CUT CONTROL. Якісна особливість моделі — можливість працювати з подрібненням маси (або без неї). Бункер розрахований на навантаження рулонів з габаритами 1.20 м або 1.50 м. Подрібнювати сіно можна на довжину до 4 см. Турбінне колесо зі швидкістю обертання 50 м / с забезпечує чистий і гострий зріз.

   PRIMOR 15070 M. Модель із бункером рекордної місткості, що дозволяє завантажувати до чотирьох тюків розмірів 0,90 х 1,20 х 2,70 м (або три рулони діаметром 2 метри). Задній борт оснащений механізмом гідравлічного підйому, за рахунок чого його вантажопідйомність становить 1200 кг. Додатковою особливістю моделі є опція Boost Floor, що створює додаткове зусилля при роботі із важкою сировиною: трав'яним силосом або мокрим сіном.

ВАРТІСТЬ ВИДУВАЧІВ-РОЗДАВАЛЬНИКІВ СОЛОМИ В УКРАЇНІ

Вартість видувачів-роздавальників залежить від обраної моделі, продуктивності, функціональних можливостей і характеристик. Компанія АІКО дає можливість купити будь-яку техніку в лізинг. Зацікавлені клієнти можуть домовитися про персональний демонстраційний показ, на якому можна буде особисто випробувати техніку і оцінити її можливості у реальних робочих умовах.