Обприскувачі

Причіпне та самохідне обладнання для обприскування відрізняється маневреністю, великою шириною охоплення і простотою управління, дозволяючи оператору точно контролювати процес обробки полів. Бункери для хімікатів конструктивно захищені від спінювання і впливу ультрафіолету.

Скинути фільтри

KUHN BOXER 2000 H - Обприскувач самохідний

Агрегатування Самоходні

Striker 5000 - Обприскувач CAFFINI

Агрегатування Самоходні

Striker 3000-4000 - Обприскувач CAFFINI

Агрегатування Самоходні

Striker Levante - Обприскувач CAFFINI

Агрегатування Самоходні

Easy Rider - Обприскувач CAFFINI

Агрегатування Самоходні
Фінансування техніки

Бракує коштів на покупку? Ми вибрали для вас найвигідніші умови з розрахунком платежів і відправкою заявки прямо з нашого сайту.

Дізнатися більше
Системи точного землеробства

Отримуйте максимальний урожай з кожного гектара з мінімальними витратами за допомогою новітніх супутникових і комп`ютерної технологій.

Дізнатися більше
Запчастини для сівалок

Замовляйте запчастини за каталогом на сайті і оформляйте доставку до вашого міста.

Дізнатися більше

Тракторний обприскувач — обладнання для рівномірного розпилення рідин, що підвищують опір сільськогосподарських культур шкідникам та хворобам. Використовувати обприскувачі слід у великих фермерських господарствах, оскільки подібна техніка оптимальна для обробки великих полів, у той час як для малих ферм її потужність надлишкова.

ХАРАКТЕРИСТИКИ І ПЕРЕВАГИ ПРИЧІПНИХ ОБПРИСКУВАЧІВ

В асортименті компанії «АІКО» представлені три серії причіпних обприскувачів, розроблених компанією KUHN:

  1. Oceanis 7700. Обсяг основного бака цієї моделі становить 8100 літрів, промивного — 550 л. Ширина штанги обприскувача регулюється у довжину від 24 до 48 метрів, що дозволяє обробляти за один прохід велику площу поля. Штанга виготовлена ​​з алюмінію PHPA, TR4, PHA, PHA3, RA3. Для регулювання і контролю витрат використовують систему REB +. Подача рідини здійснюється мембранно-поршневим насосом РМ ​​500 (опціонально відцентрований PC700). Бак цієї моделі додатково армований поліестером, завдяки чому він нечутливий до агресивних хімічних речовин та впливу ультрафіолету. Внутрішня поверхня гладка, тому бак легко промивати.

  2. Metris. Представлений двома моделями Metris 3200 і Metris 4100, що відрізняються одна від одної об'ємом бака і вимогами до потужності трактора. Модель Metris 4100 обладнана на тонну більшим баком: 4380 л проти 3430 л. Як і в Oceanis 7700, бак виготовлений з поліестеру і додатково укомплектований перегородками, що гасять коливання рідини при їзді. Цей причіпний обприскувач оснащений комп'ютером REB3, який дозволяє вести контроль і підтримувати задані норми внесення, висоти штанги. Складання та розкладання штанги також здійснюється за допомогою комп'ютера.

  3. Atlantique. Оптимальний вибір для робіт в агрохімічному напрямку сільського господарства. Резервуар виготовлений з ударостійкого пластику, що не піддається корозії. Шланги у ньому з алюмінію, форсунки керамічні. Висота штанги регулюється у межах 0.7-2.2 м. Ширина осі також регульована — від 1.5 до 2.25 м. Шланг для наповнення оснащений фільтром. Серія включає три моделі Atlantique — 2400, 2800 і 3200, які відрізняються між собою ємністю основного бака. Висувна штанга дозволяє регулювати довжину у межах від 18 до 30 метрів.

ВАРТІСТЬ ОБПРИСКУВАЧІВ В УКРАЇНІ

Ціна обприскувача в Україні залежить від обраної моделі та її комплектації. Більше інформації можна отримати у фахівця з техніки KUHN. Клієнти «АІКО» можуть замовити персональний демопоказ і особисто протестувати техніку в робочих умовах. Купівля можлива в лізинг. Доставка по Україні здійснюється компанією «АГРОТРАНС ЛОГІСТИК».