Граблі (валкоутворювачі)

Навісні та причіпні роторні граблі з механічним і гідравлічним приводом, що призначені для збереження поживної цінності зібраної зеленої маси. Валкоутворювачі стабільно працюють незалежно від грунтово-кліматичних умов, збираючи сировину з мінімальними вратами.

Скинути фільтри
Фінансування техніки

Бракує коштів на покупку? Ми вибрали для вас найвигідніші умови з розрахунком платежів і відправкою заявки прямо з нашого сайту.

Дізнатися більше
Системи точного землеробства

Отримуйте максимальний урожай з кожного гектара з мінімальними витратами за допомогою новітніх супутникових і комп`ютерної технологій.

Дізнатися більше
Запчастини для сівалок

Замовляйте запчастини за каталогом на сайті і оформляйте доставку до вашого міста.

Дізнатися більше

Тракторні граблі — важке навісне обладнання, що складається з рамної конструкції на колісній базі з прикріпленими робочими елементами — стрижнями. Застосовуються у сільському господарстві для вирішення наступних завдань:

 • очищення земельних ділянок від скошених рослин;

 • перевертання сіна і провітрювання під час сушіння;

 • розпушення ґрунту;

 • ворушіння покосу;

 • збір соломи;

 • розрівнювання ґрунту.

Специфіка застосування багато в чому залежить від конструкції і типу граблів. Далі в статті ми розглянемо, які бувають, скільки коштують тракторні граблі і на що звертати увагу при покупці.

ВИДИ ТРАКТОРНИХ ГРАБЛІВ

Тракторні ворушарки бувають трьох видів:

   Роторні. Виглядають як велике колесо, що обертається, з безліччю прутів, які і виконують функцію грабель. Подібний агрегат дозволяє за короткий проміжок часу перевернути і розкидати сіно для просушування або зібрати його у валки. Підходять для роботи як з сухим сіном, так і для свіжоскошеної трави.

   Колісно-пальцеві. Обладнуються променевими робочими колесами з безліччю пружинних пальців на кожному. Особлива конструкція дозволяє згрібати валки відразу з двох сторін, а також ідеально підходить для ворушіння сіна. Ці тракторні причіпні граблі підходять виключно для роботи з сухим сіном.

   Поперечні. Найбільш прості з точки зору конструкції механізми, призначені виключно для згрібання сіна у валки. Робота проводиться за рахунок сталевих пружинних зубів, у яких нижній кінець сплющений і загострений, а верхній зігнутий у вигляді кільця. При контакті з перешкодою зуби згинаються, дозволяючи пройти далі без ризику пошкодити тракторні граблі.

Найдоступніший за ціною варіант — поперечні граблі, але їх функціональні можливості обмежуються формуванням валок із скошеного сіна. Якщо потрібні граблі для згрібання трави, ворушіння сіна, обертання і розкидання валок, варто купити роторні тракторні граблі. Вони коштують дорожче, але швидко окупають себе за рахунок високої швидкості роботи і універсальності застосування.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИБОРУ

АІКО ГРУП — надійний постачальник професійної європейської сільгосптехніки і устаткування до України. В асортименті представлені тракторні ворушилки, граблі та валкоутворювачі, що відрізняються за рядом характеристик:

 • ширина охоплення;

 • продуктивність га / год;

 • робоча швидкість;

 • вага обладнання;

 • рекомендована потужність трактора.

У випадку з роторними граблями важливо звернути увагу на кількість роторів, їхній діаметр, а також ширину шини. Для додаткової консультації з питань підбору сільськогосподарської техніки та обладнання можна звернутися за вказаними на сайті номерами телефонів.

ВАРТІСТЬ ТРАКТОРНИХ ГРАБЛІВ В УКРАЇНІ

Щоб підібрати тракторні граблі для збирання сіна або дізнатися їх вартість, варто звернутися в компанію АІКО. Тут можна оформити покупку техніки єдиним платежем або на умовах лізингу. Також можлива організація персонального демонстраційного показу на полі замовника для ознайомлення із усіма перевагами і особливостями навісного обладнання. За бажанням клієнт може особисто протестувати тракторні граблі, оцінити їх технологічність, простоту і маневреність.