Автоматичне водіння (автопілот)

Система автокерування OnTrac3 і автопілот SteerCommand з технологією Dual Trac ведуть машини за вказаним курсом з високою точністю (відхилення складає менше 2,5 см). У результаті оператор може стежити за роботою інших агрегатів і приладів, що особливо важливо в умовах низької видимості або на складному рельєфі.

Запчастини для сівалок

Замовляйте запчастини за каталогом на сайті і оформляйте доставку до вашого міста.

Дізнатися більше
Системи точного землеробства

Отримуйте максимальний урожай з кожного гектара з мінімальними витратами за допомогою новітніх супутникових і комп`ютерної технологій.

Дізнатися більше
Фінансування техніки

Бракує коштів на покупку? Ми вибрали для вас найвигідніші умови з розрахунком платежів і відправкою заявки прямо з нашого сайту.

Дізнатися більше

Якщо ви шукаєте спосіб знизити виробничі витрати на паливо, а також підвищити якість та швидкість виконання польових робіт, системи автоматичного керування — відмінне рішення поставлених завдань.

СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО КЕРУВАННЯ: ПРИНЦИП РОБОТИ

Система автокерування або автопілот підключається безпосередньо до CAN-шині або до гідравлічного клапану трактора чи комбайна, завдяки чому техніка рухається по заданій траєкторії з сантиметровою точністю. Вбудована технологія автоматичного розвороту дозволяє знизити пропуски і перекриття на разворотной смузі, скоротити витрати палива, прискорити обробку ділянки.

До переваг системи автоматичного водіння відносять:

  • підвищення продуктивності: система автоматичного водіння дозволяє оператору зосередитися на управлінні робочими агрегатами, контролі показників виконуваного процесу (норми висіву, внесення добрив та інші).

  • забезпечення високої якості роботи в складних умовах: автопілот веде техніку за вказаним маршрутом з максимально можливою точністю (відхилення не перевищують 2,5 см). Це дозволяє звести до мінімуму пропуски навіть в умовах роботи з низькою видимістю і складним рельєфом.

  • зниження навантаження оператора: завдяки автопілоту, оператор відчуває менше стресу і втоми, пов'язаних з рульовим керуванням.

СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО КЕРУВАННЯ: ЯК ОБРАТИ?

Система автоматичного водіння — правильне рішення для тих, хто володіє змішаним парком техніки. Завдяки універсальності системи, ви зможете використовувати пристрій для різних видів техніки, при цьому монтаж і калібрування не займе більше 30 хвилин. При виборі автопілота рекомендуємо звернути увагу на наступні критерії:

  1. Дисплей. Обирайте дисплей із матовим безбліком екраном, щоб механізатор міг переглядати статистичні дані навіть у сонячну погоду.

  2. Режими. Прилад повинен підтримувати як базові функції (водіння по прямій, фіксація пройдених ділянок, компенсація рельєфу), так і додаткові (наприклад, моніторинг переміщення техніки, підтримка бездротового зв'язку, зберігання даних в хмарі та інші).

  3. Наявність високоточної GPS-антени. Щоб забезпечити максимально високу точність водіння, рекомендуємо до покупки автопілот з похибкою на лінії не більше 10-15 см.

ВАРТІСТЬ АВТОПІЛОТУ В УКРАЇНІ

Компанія «АІКО» представляє кращі у своєму класі системи автоматичного водіння, адаптовані під різні завдання. Ціна автопілота в Україні залежить від безлічі факторів, починаючи від розміру дисплея і рівня точності приладу і закінчуючи можливістю вдосконалити систему у майбутньому. На нашому сайті ви можете вибрати опцію «вартість системи автоматичного водіння», а також особисто поставити запитання спеціалісту з систем точного землеробства.