Автоматичне водіння (автопілот)

Система автокерування OnTrac3 і автопілот SteerCommand з технологією Dual Trac ведуть машини за вказаним курсом з високою точністю (відхилення складає менше 2,5 см). У результаті оператор може стежити за роботою інших агрегатів і приладів, що особливо важливо в умовах низької видимості або на складному рельєфі.

Запчастини для сівалок

Замовляйте запчастини за каталогом на сайті і оформляйте доставку до вашого міста.

Дізнатися більше
Системи точного землеробства

Отримуйте максимальний урожай з кожного гектара з мінімальними витратами за допомогою новітніх супутникових і комп`ютерної технологій.

Дізнатися більше
Фінансування техніки

Бракує коштів на покупку? Ми вибрали для вас найвигідніші умови з розрахунком платежів і відправкою заявки прямо з нашого сайту.

Дізнатися більше

Системи автоматичного водіння сільгосптехніки за допомогою гідравлічної системи або електроприводу. Працюють із точністю до 2-3 см, завдяки чому підвищують якість і швидкість виконання польових робіт, знижують витрату пального та виробничі витрати.

Системи автоматичного водіння Ag Leader: функції

Системи автоматичного водіння Ag Leader встановлюються в рульову систему управління сільгосптехнікою. Вони під'єднується безпосередньо до CAN-шини або до гідравлічного клапана трактора чи комбайна. Внутрішній компас дає змогу техніці рухатися заданою траєкторією з сантиметровою точністю та підтримувати стабільний курс.

Ag Leader — повноцінні автопілоти для виконання всіх видів сільськогосподарських робіт з точністю до 2,5 см. Вбудована технологія автоматичного розвороту дає змогу знизити пропуски і перекриття на розворотній смузі, скоротити витрату палива, прискорити обробку ділянки.

Автопілот Ag Leader має такі переваги:

  1. Підвищення продуктивності. Завдяки автоводіння оператор зосереджується на управлінні робочими агрегатами та контролі показників виконуваного процесу (норми висіву, внесення добрив тощо).

  2. Забезпечення високої якості роботи в складних умовах. Автопілот веде техніку за вказаним маршрутом із максимально можливою точністю, відхилення не перевищують кілька см, що зводить до мінімуму пропуски навіть за умов роботи з низькою видимістю, пересіченою місцевістю та зі складним рельєфом.

  3. Зниження навантаження оператора, який з автопілотом відчуває менше стресу і втоми.

Як обрати автопілот Ag Leader

Система автоматичного водіння — чудове рішення для фермерських господарств зі змішаним парком техніки. Автоводіння Ag Leader універсальне, а тому може використовуватися з тракторами різної потужності, при цьому монтаж і калібрування займе не більше 30 хвилин. Під час вибору автопілота рекомендуємо звернути увагу на такі критерії:

  1. Режими. Прилад має підтримувати як базові функції (водіння прямою, фіксація пройдених ділянок, компенсація рельєфу), так і додаткові (наприклад, моніторинг переміщення техніки, підтримка бездротового зв'язку, зберігання даних у хмарі та інші).

  2. Наявність високоточної GPS-антени. Щоб забезпечити максимально високу точність водіння, рекомендуємо до купівлі автопілот з похибкою на лінії не більше 10-15 см.

Системи автоводіння Ag Leader в Україні

Компанія «АІКО» представляє найкращі у своєму класі системи автоматичного водіння, адаптовані під різні завдання. Ціна автопілота в Україні залежить від моделі, рівня точності приладу, основних і додаткових функцій.

Поставте запитання фахівцеві з систем точного землеробства, щоб підібрати до свого автопарку системи автоматичного водіння Ag Leader і дізнатися вартість кожної моделі. Оформити замовлення на відповідний пристрій можна на сайті.