Розкидачі добрив

Навісне або причіпне обладнання, що використовується для поверхневого внесення пилоподібних або гранульованих органічних і мінеральних добрив. Відрізняється об'ємом бункера і комплектацією. Забезпечує точність і рівномірність розподілу добрив і хімікатів.

Скинути фільтри

SALFORD AIRFLO 8608 - Штанговий розкидач добрив

Тип Мінеральний
Агрегатування Причепні
Ширина охвату (м): 18-20
Ширина внесення (м): 18-20

SALFORD VALMAR 6056 - Бункер для внесення добрив або посіву

Тип Мінеральний
Агрегатування Причепні
Внесення добрив Звичайне внесення
Обсяг бункера 1,7 м³
Запчастини для сівалок

Замовляйте запчастини за каталогом на сайті і оформляйте доставку до вашого міста.

Дізнатися більше
Системи точного землеробства

Отримуйте максимальний урожай з кожного гектара з мінімальними витратами за допомогою новітніх супутникових і комп`ютерної технологій.

Дізнатися більше
Фінансування техніки

Бракує коштів на покупку? Ми вибрали для вас найвигідніші умови з розрахунком платежів і відправкою заявки прямо з нашого сайту.

Дізнатися більше

Для отримання якісних сходів і високої врожайності необхідно підтримувати родючість ґрунту. Внесення поживних речовин активізує зростання сільськогосподарських культур і гарантує хороший урожай. Для цих цілей в аграрній промисловості використовують окремий вид техніки — розкидачі органічних і мінеральних добрив.

ХАРАКТЕРИСТИКА І ПРИНЦИП РОБОТИ (ПРИЧІПНИЙ І НАВЕСНИЙ)

Головне завдання обладнання — внесення і рівномірний розподіл добрив по заданій робочій по всій ширині охоплення. Розкидання підгодівлі збільшує кількість і якість майбутнього врожаю.

За типом агрегування до трактора машини бувають двох видів: навісні та причіпні.

Перший тип являє собою бункер із пластику або металу, розміщений на металевій рамі.

Навісний розкидач мінеральних добрив не має власної ходової частини і кріпиться до трактора за допомогою спеціальних кронштейнів. Серед плюсів навісного обладнання: маневреність, простота управління, можливість роботи з тракторами невеликої потужності класу 0,6-1,4.

Обсяг бункера навісних агрегатів невеликий — у середньому від 800 до 2000 літрів. Купити навісний розкидувач добрив необхідно для фермерських угідь з невеликою оброблюваною площею полів.

Причіпний агрегат відрізняється збільшеним об'ємом бункера до 10000 літрів і більшою продуктивністю за рахунок збільшення ширини охоплення. Агрегатується до трактора у вигляді причепа. Такі пристрої оснащені власною ходової з колесами.

ВИДИ

Конструкція і принцип роботи агрегату залежить від виду внесених добрив: мінеральних або органічних. Мінеральні добрива — це корисні речовини у вигляді сипучого порошку або гранул; органічні — натуральна підгодівля тваринного і рослинного походження (гній, компост, торф та інше).

Розкидувачі мінеральних добрив

Конструкція розкидачів мінеральних добрив складається із трьох основних вузлів: звуженого донизу конусообразного бункера, розкидаючого механізму і дозатора. Вал, що ворушить і розмішує поживні речовини всередині бункера, подає їх на дозатор. Далі вступає в роботу розподільний механізм: у нижній частині ємності назустріч один одному обертаються диски. Лопати дисків захоплюють дозовану порцію підживлення, яка за рахунок відцентрової сили вилітає назовні. Для внесення мінеральних речовин можна купити розкидач добрива навісного або причіпного типу.

Розкидувачі органічних добрив

Такий тип машин передбачає наявність наступних вузлів:

 • кузова;

 • транспортера;

 • подрібнюючого і розкидаючого шнека;

 • опорних коліс;

 • механізму приводу.

Гнойова, торф'яна або інша органічна маса з кузова по транспортеру подається на шнек. Добрива попередньо подрібнюються, після чого за допомогою розкидаючого механізму рівномірно розподіляються по полю.

Сучасні розкидачі органічних добрив додатково оснащуються гідравлічною системою для управління і рухомою задньою стінкою, завдячи чому підгодовування не залишається у кузові.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИБОРУ

Враховуйте наступні параметри, перш ніж купити розкидувач добрив в Україні:

 1. Тип добрив: мінеральні або органічні.

 2. Конструкцію агрегату: навісну або причіпну.

 3. Обсяг бункера.

 4. Робочу ширину.

 5. Продуктивність.

 6. Пристрій механізму розподілу.

 7. Потужність трактора.

ВАРТІСТЬ РОЗКИДУВАЧІВ ДОБРИВ В УКРАЇНІ

Як і для всієї сільськогосподарської техніки, ціна розкидувачів добрив залежить від його технічних характеристик і фірми-виробника. Звертайтеся до фахівців компанії «АІКО» за детальною консультацією. Ми підберемо оптимальне рішення до ваших виробничих потреб.

У «АІКО» можна купити розкидувач добрив зручним для вас способом. Можлива як повна оплата готівкою або безготівковим розрахунком, так і придбання техніки на умовах лізингу.

Щоб отримати детальну інформацію про товар, підібрати необхідну конфігурацію і замовити послугу демонстраційного показу, заповніть форму зворотнього зв'язку або зателефонуйте за контактними телефонами, що вказані на сайті.