Глибокорозпушувачі

Необхідне для консервуючої обробки грунту обладнання, насичення її киснем, збереження вологи, зняття верхнього щільного шару грунту, видалення бур'яну і рослинних залишків. Використовуеться як після збору врожаю, так і перед оранкою полів.

Скинути фільтри

Lozova Machinery ФРАНК - Глибокорозпушувач

Кількість стійок (шт): 5, 7
Особенности Внесення добрив, Без внесення добрив
Модель Дисколапові

Lozova Machinery ГУЛЬДЕН - Глибокорозпушувач

Кількість стійок (шт): Перший ряд - 7, Другий ряд - 6
Особенности Внесення добрив, Без внесення добрив
Запчастини для сівалок

Замовляйте запчастини за каталогом на сайті і оформляйте доставку до вашого міста.

Дізнатися більше
Системи точного землеробства

Отримуйте максимальний урожай з кожного гектара з мінімальними витратами за допомогою новітніх супутникових і комп`ютерної технологій.

Дізнатися більше
Фінансування техніки

Бракує коштів на покупку? Ми вибрали для вас найвигідніші умови з розрахунком платежів і відправкою заявки прямо з нашого сайту.

Дізнатися більше

Фермери часто стикаються з проблемою обробітку ущільненого ґрунту, що утворюється внаслідок спекотного посушливого клімату та інтенсивного застосування техніки. Глибокорозпушувачі - обладнання для вертикального ґрунтообробітку, що одночасно виконує дві функції: подрібнення пожнивних решток і розпушення ґрунтового шару на глибині від 45 см. Результат глибокого розпушування - підвищення врожайності та збереження вологи в ґрунті.

ПРИНЦИП РОБОТИ ТА ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРИСТРОЮ

Глибокорозпушувач - вид ґрунтообробної техніки, конструкція якої містить модульну раму, культиваторні лапи, диски і каток. Довжина лап впливає на глибину проникнення в ґрунт. У процесі експлуатації культиватора-глибокорозпушувача лапи врізаються вглиб ґрунту, диски розрізають великі земляні брили, а каток вирівнює поверхню і попередньо розпушує верхній шар ґрунту без перевертання.

Окремо варто відзначити глибокорозпушувач із внесенням добрив, оснащений спеціальним бункером для гранульованих мінеральних добавок. Така модифікація одночасно розпушує і мінералізує ґрунт, зменшуючи виробничі витрати і собівартість продукції.

ГЛИБОКОРОЗПУШУВАЧ: ПЕРЕВАГИ

Застосування дискових глибокорозпушувачів має п'ять головних переваг:

  • Виконання двох функцій за один прохід техніки - агрегат подрібнює бур'яни та рослинні рештки, одночасно розпушуючи ґрунт. Це дає змогу заощадити час і ПММ.
  • Накопичення і запас вологи в коренепоживних шарах ґрунту. Техніка глибокого розпушування землі руйнує плужну підошву, яка стримує потрапляння вологи вглиб ґрунту.
  • Запобігає вітровій і водній ерозії.
  • Обробка будь-яких видів ґрунту: чорнозем, паровий, підзолистий, засолений.
  • Покращує аерацію ґрунту.

Дисколапові глибокорозпушувачі - ефективний спосіб боротьби з посухою. Процедуру глибокого розпушування прийнято проводити восени після збору врожаю. Розпушений ґрунт зі зруйнованою плужною подушкою буде добре вбирати воду після танення снігів і весняних дощів. Це дасть змогу вчасно почати посівну і збільшити загальну врожайність, оскільки волога накопичуватиметься в шарах, де розташовуються корені рослин, а не тільки в поверхневому шарі.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИБОРУ

Плануючи купити глибокорозпушувач, важливо враховувати такі параметри:

  • Потужність трактора. Головні технічні характеристики агрегату - ширина захвату і глибина розпушування. Що більші ці параметри, то вища необхідна тягова сила. Глибокорозпушувач із культиватором ефективно працюють із тракторами середньої та високої потужності.
  • Робоча глибина. Залежить від вирощуваних культур. Для зернових глибина опрацювання ґрунту - 40-50 см, для просапних - до 60 см, а для виноградників - 70-80 см.
  • Технічні характеристики: кількість лап і дисків, відстань між ними, наявність захисних стійок та інше.

ВАРТІСТЬ ГЛИБОКОРОЗПУШУВАЧА В УКРАЇНІ

Купити глибокорозпушувач в Україні від європейських виробників можна в компанії "АІКо". В асортименті представлені моделі для сільськогосподарських підприємств різного масштабу: від міні-ферм до агрохолдингів.

Для отримання детальної інформації про обладнання звертайтеся за контактними телефонами, вказаними на сайті. Консультанти підкажуть ціни на глибокорозпушувачі, їхні технічні характеристики та підберуть відповідну техніку з урахуванням типу оброблюваного ґрунту і масштабів виробництва. Побачити сільгосптехніку в дії можна особисто, замовивши персональний демопоказ.