Плуги оборотні

Навісне, напівнавісне, причіпне та напівпричіпне обладнання, що використовується для якісної і рівномірної оранки землі, перевертання шарів грунту без утворення розвальної борозни і звального гребня. Відрізняється маневреністю, має два ряди опозитно розташованих корпусів, які обертаються завдяки гідравліці.

Скинути фільтри

KUHN CHALLENGER/ЧЕЛЛЕНЖЕР - Полунавісний плуг

Агрегатування Напівнавісні
Запчастини для сівалок

Замовляйте запчастини за каталогом на сайті і оформляйте доставку до вашого міста.

Дізнатися більше
Системи точного землеробства

Отримуйте максимальний урожай з кожного гектара з мінімальними витратами за допомогою новітніх супутникових і комп`ютерної технологій.

Дізнатися більше
Фінансування техніки

Бракує коштів на покупку? Ми вибрали для вас найвигідніші умови з розрахунком платежів і відправкою заявки прямо з нашого сайту.

Дізнатися більше

Оборотний плуг призначений для орання ґрунту під зернові і технічні культури. Під час оранки відбувається перевертання орного шару разом із рослинними залишками, а також перемішування і подрібнення ґрунту, що стає пухким за структурою, даючи можливість для накопичення вологи і проникнення повітря.

ПЛУГ ОБОРОТНИЙ: ХАРАКТЕРИСТИКИ

Оборотний плуг складається з двох опозитно розташованих корпусів, закріплених на горизонтальній рамі. Це ключова особливість моделі, що сприяє підвищенню продуктивності і швидкості обробки ґрунту. Під час проходу один корпус працює, а після розвороту трактора на нову смугу, плуг обертається на 180 ° і починає працювати другий. Завдяки чергуванню корпусів, немає необхідності проводити оранку по колу. Цей спосіб оброблення землі більш рентабельний у 1,5-2 рази на відміну від оранки традиційним необоротним плугом.

Купити оборотний плуг — відмінне рішення як для промислового, так і для приватного господарства. Залежно від способу агрегатування розрізняють навісні та напівнавісні плуги. Вони відрізняються комплектацією, експлуатаційними параметрами та категоріями аграрної техніки, на яку розраховані.

НАВІСНІ ОБОРОТНІ ПЛУГИ

Навісні плуги відносно легкі і мають просту конструкцію (до 6 корпусів). Плуг монтується на ходовій заднього навішування трактора. Опорне колесо дозволяє утримувати глибину оранки на одному рівні. Ширина поворотної смуги невелика. Завдяки своїй конструкції навісні плуги можуть використовуватися на полях зі складною конфігурацією. Навісні плуги добре підходять для тракторів потужністю у 80-200 к.с.

НАПІВНАВІСНІ ОБОРОТНІ ПЛУГИ

Оборотні плуги напівнавісного типу можуть мати до 12 корпусів. Вони призначені для тракторів потужністю до 350 к.с. Міцна конструкція забезпечує максимальне навантаження на раму, тому агрегат зберігає високу продуктивність у складних умовах роботи. Дуже добре підходять для виконання широкомасштабних робіт на різних типах ґрунтів, в тому числі кам'янистих.

Для напівнавісного оборотного плуга характерний менший питомий опір. Опорне колесо дозволяє підтримувати заданий рівень глибини обробки при похилій поверхні, а також спрощує транспортування агрегату.

ПЕРЕВАГИ ОБОРОТНОГО ПЛУГА

Ця категорія техніки призначена для оптимізації процесу обробки ґрунту. Серед переваг виділяють:

  1. Регульована ширина борони: завдяки гідравлічній системі налаштування параметрів оранки може здійснюється у процесі роботи.

  2. Висока якість оранки: конфігурація оборотного плуга забезпечує рівні борони, не залишає подрібнене коріння бур'яну на поверхні. Розпушення землі забезпечує високі сходи культур, скорочує необхідність прополки у майбутньому.

  3. Автоматичне управління: система дозволяє змінювати навантаження на ґрунт, адаптувати положення корпусу у залежності від умов роботи безпосередньо з кабіни трактора.

  4. Висока продуктивність: агрегат відрізняє маневреність при поворотах, що суттєво скорочує витрати палива на гектар та час обробки землі.

  5. Тривалий термін експлуатації: конструкція оборотного плуга виготовлена ​​з високоміцних зносостійких матеріалів, має механізм у вигляді відривних болтів або гідравлічної системи, що захищає від пошкоджень (каменів, домішок).

ЯК ОБРАТИ ОБОРОТНИЙ ПЛУГ?

Рекомендуємо звернути увагу на наступні критерії:

  • Потужність техніки. Цей параметр прямо пропорційно впливає на кількість корпусів плуга. Попередньо проведіть розрахунок: на один корпус має приходитися 30-35 к.с. Відповідно для трактора у 150 к.с. потрібен п'ятикорпусний плуг. Якщо ви вирішили купити оборотний плуг імпортного виробництва, додатково проконсультуйтеся з експертами компанії «АІКО».

  • Перетин рами. Для легких ґрунтів підходить обладнання з перетином від 120х120 мм, для важких — 180х180 мм.

  • Захисний пристрій. Розрізняють моделі зі зрізними болтами або гідравлічною системою.

КУПИТИ ОБОРОТНИЙ ПЛУГ В УКРАЇНІ: ВАРТІСТЬ

Компанія «АІКО» пропонує широкий модельний ряд сільськогосподарської техніки, за допомогою якої ви зможете реалізувати будь-які завдання. Ми безпосередньо співпрацюємо з надійними виробниками і постачальниками, тому ціна оборотних плугів залишається доступною і не перевищує середньостатистичну по ринку. У нас діють вигідні пропозиції для кожного фермера: ви можете придбати обладнання на умовах лізингу.