Культиватори

Легка сільськогосподарська техніка, призначена для обробки грунту і міжрядь лапами, розпушування і підготовки полів до посіву. Відрізняеться різноманітністю виконуваних агротехнічних операцій, продуктивністю, потужністю і шириною охоплення землі.

Скинути фільтри

SALFORD 700 - Стерньовий культиватор

Тип Універсальні, Передпосівні
Агрегатування Причепні
Тип стійки S - образна, C - образна

SALFORD 550 - Передпосівний культиватор

Тип Універсальні, Передпосівні
Агрегатування Причепні
Тип стійки S - образна, C - образна

Lozova Machinery ЧЕРВОНЕЦ - Передпосівний культиватор

Маса Важкі, Середні
Агрегатування Навіпричіпні

Lozova Machinery ФЛОРИН - Культиватор польовий

Маса Важкі, Важкі (Великі)
Агрегатування Навіпричіпні

Lozova Machinery ШИЛЛИНГ - Інтенсивний стерньовий культиватор

Маса Легкі, Середні, Легкі (Малі)
Агрегатування Навісні, Навіпричіпні
Ширина охвату (м): 4, 6, 8, 2,24, 3,14

Lozova Machinery САНТИМ - Просапний культиватор

Маса Важкі, Легкі
Агрегатування Навісні, Напівнавісні
Ширина охвату (м): 6,4, 12,4

SALFORD 450 - Культиватор

Агрегатування Причепні
Відстань між рядами (см): 17,8
Ширина охвату (м): 7,75, 5,79
Тип стійки S - образна, C - образна

Rolmako U436 - Культиватор

Агрегатування Навіпричіпні
Запчастини для сівалок

Замовляйте запчастини за каталогом на сайті і оформляйте доставку до вашого міста.

Дізнатися більше
Системи точного землеробства

Отримуйте максимальний урожай з кожного гектара з мінімальними витратами за допомогою новітніх супутникових і комп`ютерної технологій.

Дізнатися більше
Фінансування техніки

Бракує коштів на покупку? Ми вибрали для вас найвигідніші умови з розрахунком платежів і відправкою заявки прямо з нашого сайту.

Дізнатися більше

Культивація — це розпушення ґрунту на задану глибину з частковим перемішуванням і подрібненням земляних грудок. Завдяки культивації більшість бур'янів знищується, а поверхня землі вирівнюється — це обов'язковий етап передпосівних робіт. Рішення купити культиватор виправдовує себе у довгостроковій перспективі за рядом причин:

 • поліпшується повітрообмін у ґрунті;

 • формуються оптимальні умови для розвитку кореневих систем рослин;

 • після культивації відбувається активізація корисних мікроорганізмів, що підживлюють землю;

 • розпушений ґрунт прогрівається швидше;

 • посаджене насіння проростає краще і швидше.

Сучасне сільське господарство неможливо уявити без культивації — це оптимальний метод обробки ґрунту під зернові культури.

ХАРАКТЕРИСТИКИ КУЛЬТИВАТОРІВ

Компанія «АІКО» пропонує культиватори Salford, сконструйовані спільними зусиллями інженерів з Канади, США, Австралії та України. Характеристики передпосівних культиваторів розрізняються:

 • шириною охоплення — від 9.75 до 18.90 м;

 • кількістю сошників — від 40 до 78;

 • трансп. шириною — від 4.78 до 6.38 т;

 • трансп. висотою — від 3.96 до 4.72 т;

 • рекомендованою потужністю трактора — від 300 до 535 к.с.

Стандартний стерньовий культиватор Salford 580 складається з глибокої рами з п'яти- або шестирядної розстановкою лап і великим кліренсом, що запобігає засміченню знаряддя залишками рослин і землею. Рама з перетином 100 х 150 мм, самовирівнююче дишло, стрільчата лапа шириною 25 см, універсальні кронштейни і колеса (передні копіюють і тандемні опорні) — стандартна комплектація агрегату. За бажанням можна купити культиватор в Україні з додатковими опціями: плаваючою рамою, регульованою задньої зчіпкою або з гідравлічними шлангами з швидкозмінною муфтою.

ВИДИ КУЛЬТИВАТОРІВ

Виділяють два види культиваторів:

 1. Стерньові. Їх завдання — подрібнення, розпушування і часткове перевертання верхнього шару ґрунту. Стерньову обробку виконують приблизно через 1-3 дні після збирання зернових.

 2. Передпосівні. Служать для передпосівної культивації, яка необхідна для створення мілкомковатого шару землі, необхідного для успішного проростання зернових культур. Передпосівна культивація необхідна для забивання у товщу землі необхідних мінеральних добрив і створення більш щільного насіннєвого ложа.

Передпосівні культиватори легше, вони потрібні для поверхневої обробки ґрунту на глибині від 2 до 10 см. Стерньові здатні обробляти ґрунт на глибині від 15 до 30 см, що пояснюється їхньою конструктивною відмінністю: рама у таких культиваторів масивна і товста. Вони необхідні для найбільш важкої обробки землі, з якої передпосівної культиватор не здатен впоратися.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИБОРУ

У процесі вибору варто уважно вивчити характеристики запропонованих моделей і порадитися з фахівцем, що розбирається в усіх тонкощах і нюансах. Більшість культиваторів Salford мають чітку спеціалізацію: це або моделі для передпосівної обробки землі, або стерньові агрегати, необхідні для розпушення ґрунту після сезону жнив.

Рекомендується звертати увагу на такі характеристики і особливості:

 • ширину охоплення;

 • кількість сошників (лап);

 • міжрядну відстань;

 • витрати палива, кг/га;

 • продуктивність на годину, га/год.

ВАРТІСТЬ КУЛЬТИВАТОРІВ В УКРАЇНІ

В асортименті компанії «АІКО» представлений великий вибір культиваторів, що поставляються з Європи. Перед покупкою сільськогосподарської техніки можна організувати персональний демопоказ, щоб особисто оцінити і протестувати культиватори. Серед варіантів покупки передбачений лізинг, завдяки чому малим господарствам буде простіше отримати якісну агротехніку.