Збір врожаю

Чутливі сенсори і інформативні монітори In Command об'єднані в систему картування і моніторингу врожайності Yield Monitoring. Вони дозволяють збирати дані і створювати карти врожайності на кожній ділянці поля, планувати внесення добрив і оцінювати ефективність роботи.

Скинути фільтри
Фінансування техніки

Бракує коштів на покупку? Ми вибрали для вас найвигідніші умови з розрахунком платежів і відправкою заявки прямо з нашого сайту.

Дізнатися більше
Системи точного землеробства

Отримуйте максимальний урожай з кожного гектара з мінімальними витратами за допомогою новітніх супутникових і комп`ютерної технологій.

Дізнатися більше
Запчастини для сівалок

Замовляйте запчастини за каталогом на сайті і оформляйте доставку до вашого міста.

Дізнатися більше

Система картування і моніторингу врожайності дає цілісне уявлення про ефективність проведення всіх етапів польових робіт. Дозволяє відстежувати фактори, які впливають на продуктивність агрокультури, і на базі отриманих даних оперативно вносити зміни у стратегію ведення агробізнесу.

СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ ВРОЖАЙНОСТІ: ПРИНЦИП РОБОТИ

Системи моніторингу врожайності включають оптичні датчики і контролери, які встановлюються на комбайнах. У процесі збирання врожаю на дисплей виводяться дані про обсяг зібраного зерна на одиницю площі. У режимі реального часу створюються карти врожайності по кожній ділянці поля, які ви можете одночасно порівняти з картами внесення добрив чи посіву.

Високоточні датчики відключають картування врожаю на разворотной смузі або на неробочому проході. Використовуючи систему моніторингу врожаю, ви отримуєте наступні можливості:

  1. Комплексне планування посівної компанії: на базі отриманої інформації, ви можете скорегувати проведення польових операцій у майбутньому, вибрати сорти або гібриди з більш високою продуктивністю.

  2. Моніторинг вологості: датчики вимірюють відсоток вологи в зерні, завдяки чому ви можете забезпечити оптимальні умови для його зберігання.

  3. Оптимізація витрат: на основі даних ви можете провести порівняльний аналіз витрат та прибутку на гектар. Ідентифікування зон із високою і низькою врожайністю можна використовувати для складання карт диференційованого внесення добрив.

СИСТЕМА КАРТУВАННЯ ВРОЖАЮ: РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ВИБОРУ

Зверніть увагу на наступні критерії:

  1. Дисплей. Монітор із вбудованою опцією регулювання яскравості дозволить ефективно відстежувати показники в умовах сонячної погоди або при низькому рівні освітлення.

  2. Технічні характеристики. Зверніть увагу на тип GPS-приймача, конфігурацію сенсора вологості, датчика реєстрації зерна, дисплею.

  3. Експорт даних. Обирайте систему з опцією імпортування карт врожайності в онлайн-режимі на будь-який пристрій, можливістю миттєвої передачі даних між бортовими комп'ютерами.

ВАРТІСТЬ СИСТЕМИ МОНІТОРИНГУ ВРОЖАЙНОСТІ В УКРАЇНІ

Ми зацікавлені в успісі наших клієнтів, тому реалізуємо системи моніторингу (картування) врожайності для точного землеробства, розроблені з урахуванням максимально високих вимог агробізнесу. Якщо виникли додаткові питання, ви можете замовити консультацію у фахівця компанії «АІКО».