Причепи для транспортування зерна

Зерновози необхідні для транспортування сипучих речовин (насіння соняшнику, пшениці, ячменю та інших культур). Вони характеризуються герметичністю кузова й високою вантажністю. Часто мають вологозахисні тенти. Залежно від конфігурації вивантаження здійснюється через люки на дні або через борти.

Скинути фільтри

KINZE GRAIN CART 1051 - Зерновий бункер-перевантажувач

Тип Колісний, Гусеничний
Ємність (м³): 37

Lozova Machinery KELT XXL - Трейлер перевантажувач

Тип Колісний
Ємність (м³): 28

Lozova Machinery ALBION XL - Трейлер-перевантажувач

Тип Колісний
Ємність (м³): 26
Системи точного землеробства

Отримуйте максимальний урожай з кожного гектара з мінімальними витратами за допомогою новітніх супутникових і комп`ютерної технологій.

Дізнатися більше
Запчастини для сівалок

Замовляйте запчастини за каталогом на сайті і оформляйте доставку до вашого міста.

Дізнатися більше
Фінансування техніки

Бракує коштів на покупку? Ми вибрали для вас найвигідніші умови з розрахунком платежів і відправкою заявки прямо з нашого сайту.

Дізнатися більше

Для перевезення сипучих вантажів у сільському господарстві застосовують причепи-зерновози. За рахунок високої вантажопідйомності і герметичності кузова пристрій дозволяє безпечно і економічно перевозити зернові та олійні культури: пшеницю, ячмінь, насіння соняшнику та інші.

ПРИЧЕПИ-ЗЕРНОВОЗИ: ХАРАКТЕРИСТИКА

Конструкція причепа-зерновоза складається зі сталевої рами, кузова і захисного тенту:

 1. Рама — основа машини, яка повинна витримувати постійні динамічні навантаженнями і забезпечувати надійність перевезення вантажу.

 2. Кузов — бункер прямокутної форми з бортами, виготовлений зі сталі або алюмінію. Сталева конструкція відрізняється підвищеною міцністю і ремонтопридатністю. Ремонт алюмінієвого кузова коштує дорожче і займає більше часу, оскільки вимагає застосування аргонового зварювання.

 3. Більшість зерновозів-причепів оснащують водовідштовхувальним тентом з системою швидкого змотування і натягу. Тентування захищає вантаж від атмосферних опадів, пилу та бруду.

Сучасні моделі для розвантаження сипучих вантажів використовують гідроциліндр або кантувач. Залежно від модифікації пристроїв, вивантаження здійснюється трьома способами:

 • Одно- / двостороннє: зернові висипаються через один або два відкидних бічних борта.

 • Тристороннє: крім бічних бортів, відкривається і задній.

 • Донний: на дні кузова робляться спеціальні люки за типом горловини в бункерах.

ПЕРЕВАГИ

Причепи-зерновози допомагають економити головний ресурс — час, а разом з ним забезпечують додаткові переваги:

 1. Вантажопідйомність від 20 до 35 т дозволяє перевозити великі обсяги зерна за одну ходку.

 2. Зниження витрат на транспортування. Для перевезення часто використовується автопоїзд з одним або декількома причепами-зерновозами, що скорочує кількість рейсів.

 3. Безпека. Борти кузова спеціально ущільнюються, запобігаючи втрати дрібнофракційного вантажу. Для захисту від опадів і пилу причепи накриваються спеціальним тентом.

 4. Зерновози-самоскиди розвантажуються самостійно без залучення сторонньої техніки і працівників.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИБОРУ

Щоб купити причеп-зерновоз в Україні, важливо звернути увагу на:

 • Якість рами: вона повинна бути зроблена виключно з нового металу, обробленого дробострумінною машиною.

 • Метал кузова: сталь або алюміній. З точки зору ремонтопридатності сталева конструкція виграшніше. Ремонт не потребує значних витрат часу і коштів. Ремонт пошкоджених алюмінієвих бортів — більш тривалий і трудомісткий процес.

 • Посилення підлоги: якщо причеп-зерновоз буде експлуатуватися для перевезення палет, необхідно враховувати товщину дна кузова.

 • Надійність гідроциліндра і гальм. Ці механізми відповідають за безпеку роботи причепа в цілому. Важливо, щоб гидроцилиндр був хромованим і оснащувався захистом від обриву шланга постачання. Гальмівна система повинна мати електронну антиблокувальну систему для регулювання тиску в гальмівних камерах.

 • Наявність підйомної осі. Якщо кузов порожній — вісь піднімається, а при завантаженні, навпаки, опускається.

ВАРТІСТЬ ПРИЧЕПІВ-ЗЕРНОВОЗІВ В УКРАЇНІ

Ціна причепу-зерновозу залежить від якості матеріалів і обраних технічних характеристик:

 • вантажопідйомності;

 • обсягу кузова;

 • способу розвантаження;

 • кількості осей.

Компанія «АІКО» пропонує купити причеп-зерновоз в Україні різних модифікацій і призначень. У каталозі представлені причепи для автопоїздів і тракторів, напівпричепи для сідельних тягачів. Для отримання детальної інформації звертайтесь за телефонами, вказаними на сайті.