Агрегати вертикальної обробки

Знаряддя для основної і додаткової обробки полів, в яких робочий орган працює за принципом відбійного молотка, формуючи мікротріщини у землі. Може як запобігати випаровування вологи, так і сприяти її накопиченню і дегідратації перезволожених місць на поле. Хвилястий диск надрізає рослинні залишки і підкидає в них землю, стимулюючи роботу аеробних бактерій.

SALFORD RTS I-1100 - Агрегат вертикальної обробки грунту

Тип Овочеві
Принцип дії Пневматичні
Запчастини для сівалок

Замовляйте запчастини за каталогом на сайті і оформляйте доставку до вашого міста.

Дізнатися більше
Системи точного землеробства

Отримуйте максимальний урожай з кожного гектара з мінімальними витратами за допомогою новітніх супутникових і комп`ютерної технологій.

Дізнатися більше
Фінансування техніки

Бракує коштів на покупку? Ми вибрали для вас найвигідніші умови з розрахунком платежів і відправкою заявки прямо з нашого сайту.

Дізнатися більше

Використання відвальної технології сприяє формуванню неоднорідних шарів ґрунту, які спричиняють зниження родючості і недорозвиненість кореневої системи. Запобігти втраті потенційного врожаю допоможе вертикальна обробка ґрунту. Що це таке і які основні переваги цього підходу, розглянемо далі.

ПРИНЦИП РОБОТИ ТЕХНІКИ

При вертикальній обробці ґрунту використовуються турбокультіватори з дисками (култерами), розташованими вертикально до поверхні землі. За рахунок такої конструкції диски не переміщують шар ґрунту, а забезпечують вертикальну обробку, розпушуючи і перемішуючи його з пожнивними залишками у верхньому шарі.

Чотири ряди дисків і пружинна борона в агрегаті для вертикальної обробки ґрунту забезпечують рівномірний розподіл пожнивних залишків разом із землею у верхньому шарі ґрунту без ущільнень посівного ложа. Після інтенсивного дроблення землі застосовується прикатуючий каток, що завершує багатоетапний процес обробки.

Таким чином, вертикальний культиватор забезпечує ґрунту хорошу пухку структуру, вільний доступ кисню і волозі, а також прискорений розклад пожнивних залишків. Відсутність шарів підвищеної щільності дозволяє корінню рости не в сторони, а вглиб. Завдяки цьому рослини не мають перешкод у вигляді ущільнених шарів ґрунту. В результаті у десятках фермерських господарств в Україні при вертикальній обробці ґрунту було зафіксовано збільшення врожайності до 8,5 ц / га.

ПЕРЕВАГИ ВЕРТИКАЛЬНИХ КУЛЬТИВАТОРІВ

Вертикальна обробка грунту має ряд переваг, які дозволяють підвищити не тільки врожайність, але і рентабельність підприємства в цілому за рахунок оптимізації витрат на обслуговування і зниження споживання паливно-мастильних матеріалів.

Використання вертикальних культиваторів забезпечує:

  • можливість раніше зайти в поле і, завдяки аерації і рихленню після роботи турбокультіватора, швидше прогріти землю і розпочати посівну;

  • ретельне перемішування рослинних залишків із землею і запобігання ерозії;

  • руйнування «плужної» підошви, яка стримує циркуляцію вологи і кисню в ґрунті, а також повноцінний розвиток кореневої системи культур і запобігання утворенню нових ущільнених шарів;

  • збереження фауни черв'яків, які, прориваючи ходи, перемішують і розпушують ґрунт, забезпечуючи краще проникнення до неї води і повітря;

  • обробку земельних угідь на високих робочих швидкостях: 12-22 км / год;

  • високу продуктивність: при швидкості обробки 15 км \ год, наприклад, 12-метровий культиватор обробляє до 500 га на добу;

  • можливість роботи на кам'янистих ґрунтах і запобігання виносу каменів на поверхню (робота плуга на кам'янистому ґрунті може спричинити поломку його рами або корпусу).

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИБОРУ

Купуючи техніку для вертикальної обробки ґрунту, варто враховувати ряд важливих критеріїв: від потужності трактора до форми хвилі на дисках. Ми запустили у роботу близько 200 агрегатів для різних видів ґрунтів і з усіма видами і брендами тракторів. Тому без жодних складнощів підберемо вертикальний культиватор саме під ваш трактор і для ваших ґрунтів.

ВАРТІСТЬ ВЕРТИКАЛЬНОГО КУЛЬТИВАТОРУ В УКРАЇНІ

У компанії АІКО представлений широкий модельний ряд техніки для вертикальної обробки ґрунту. Пряма співпраця з постачальниками і гнучка система знижок дозволяють нам формувати конкурентну ціну на обладнання для вертикальної обробки землі. Фермери можуть скористатися можливістю співпраці на умовах лізингу.

Вертикальна обробка ґрунту є однією з найбільш перспективних технологій в аграрній сфері. Вона сприяє відновленню шару землі, формуванню оптимальної структури ґрунту, забезпечує доступ вологи до коріння рослин і збільшує ефективність споживання ними корисних речовин. За рахунок цього підвищується врожайність і, відповідно, прибуток підприємств.