Подрібнювачі кукурудзи

Високопродуктивне сільськогосподарське обладнання, що використовується для подрібнення рослинних залишків. Економно споживає енергію та забезпечує ідеальну якість різання.

Скинути фільтри

KUHN MC - Подрібнювач кукурудзи

Агрегатування Навісні
Кількість рядів (шт): 6
Фінансування техніки

Бракує коштів на покупку? Ми вибрали для вас найвигідніші умови з розрахунком платежів і відправкою заявки прямо з нашого сайту.

Дізнатися більше
Системи точного землеробства

Отримуйте максимальний урожай з кожного гектара з мінімальними витратами за допомогою новітніх супутникових і комп`ютерної технологій.

Дізнатися більше
Запчастини для сівалок

Замовляйте запчастини за каталогом на сайті і оформляйте доставку до вашого міста.

Дізнатися більше

У сільському господарстві поширене використання силосу у якості кормової бази для великої рогатої худоби. Для заготівлі силосованих кормів використовують подрібнювач стебел кукурудзи. Ця техніка служить для подрібнення трав'яної маси і дозволяє швидко заготовити сировину завдяки високій продуктивності і економічному споживанню енергії.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Компанія АІКО пропонує подрібнювачі кукурудзи на силос KUHN серії MC, оснащені силовою трансмісією MS 90 S з клиноподібними ременями і зубчастими колесами, які вкрай рідко потребують технічного обслуговування. Висока якість металу і ергономічна конструкція позбавляють від необхідності часто заточувати і регулювати ножі ріжучого диску.

Основні характеристики подрібнювача MC 90 S:

  • кількість рядів — 1;

  • вага техніки — 480 кг;

  • кількість ножів — 10 шт .;

  • шини — 16.5 / 6.5-8 4PR;

  • вимоги до потужності ВВП, мінімально необхідна — 30 кВт.

Також доступна модифікація MC 90 TWIN з двохрядним подрібнювачем (відстань між рядами становить 67/71/75 см). Її маса більше всього на 15%, при цьому така техніка є більш ефективною і продуктивною. Всі кукурудзяні стебла сплющуються і з них видавлюється повітря, що виключає ймовірність розвитку дріжджів і цвілі в майбутньому.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИБОРУ І ПЕРЕВАГИ ПОДРІБНЮВАЧА КУКУРУДЗИ KUHN

В каталозі АІКО можна підібрати і купити подрібнювач кукурудзи. Моделі промислового призначення з високою продуктивністю (понад 200 кВт / 260 к.с.) підійдуть для великих ферм, які вирощують понад 300 гектар силосної кукурудзи. Для ферм з меншими потребами можна обрати дешевші моделі з відповідною продуктивністю в межах від 74 кВт / 100 к.с. до 162 кВт / 220 к.с.

Сільськогосподарська техніка німецького виробника KUHN вважається еталоном на європейському ринку завдяки:

  • надійності приводу через вал відбору потужності;

  • реалізації ефективної системи заточування лез, що скорочує терміни обслуговування;

  • наявності гідравлічного повороту розвантажувального жолоба для зручності роботи оператора.

Під щоденним обслуговуванням мається на увазі тільки необхідність змащування ланцюгового приводу, а з цим завданням легко впорається навіть оператор без спеціальних інженерних знань і досвіду.

ВАРТІСТЬ ПОДРІБНЮВАЧА КУКУРУДЗИ В УКРАЇНІ

Ціна промислових подрібнювачів стебел кукурудзи на силос залежить від обраної модифікації, технічних характеристик і функціональних особливостей. Детально ознайомитися з технікою можна особисто, замовивши персональний демонстраційний показ. Крім того, компанія АІКО надає можливість купити техніку в лізинг.

Доставка сільськогосподарської техніки замовнику здійснюється транспортною компанією «АГРОТРАНС ЛОГІСТІК», яка відмінно зарекомендувала себе на ринку.