Мульчувачі

Обладнання, що використовується для подрібнення стебел кукурудзи, соняшнику, соломи, створення на поверхні грунту мульчі і рівномірного її розподілу по ділянці. Мульчувач піднімає і подрібнює пожнивні залишки молотковими або Y-подібними ножами.

Системи точного землеробства

Отримуйте максимальний урожай з кожного гектара з мінімальними витратами за допомогою новітніх супутникових і комп`ютерної технологій.

Дізнатися більше
Запчастини для сівалок

Замовляйте запчастини за каталогом на сайті і оформляйте доставку до вашого міста.

Дізнатися більше
Фінансування техніки

Бракує коштів на покупку? Ми вибрали для вас найвигідніші умови з розрахунком платежів і відправкою заявки прямо з нашого сайту.

Дізнатися більше

Для подрібнення рослинних післяжнивних залишків у сільському господарстві використовують спецтехніку — мульчувачі. Це обладнання покращує фізико-хімічний склад ґрунту і підвищує врожайність природним шляхом.

ПРИНЦИП РОБОТИ ТА ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРИСТРОЇВ

Після жнив на полях залишаються рослинні залишки: стерня зернових, бур'яни і не захоплений комбайном врожай. Великих частини рослин довго перегнивають і можуть знижувати якість ґрунту, а дрібні — перетворюються на органічні добрива і підвищують родючість полів.

Мульчер (мульчувач) — вид сільськогосподарської техніки, призначений для подрібнення і рівномірного розподілу по полю залишків культур після жнив. Агрегат кріпиться до трактора або іншого тягового обладнання. Головний елемент пристрою — ротор з гострими різцями або молотками.

Принцип роботи мульчувача досить простий: трактор рухається на швидкості 10-15 км / год, а ротор виконує близько 2000 об / хв у залежності від моделі. Всі рослинні залишки, які потрапляють на леза ротора, скошуються і перетворюються в мульчу — подрібнену однорідну масу, яка згодом рівномірним шаром покриває ґрунт.

Ефективність мульчування залежить від базових технічних характеристик пристрою:

 • ширина смуги охоплення: від 1,5 м до 9 м;

 • швидкість обертання ротора: 1800-2100 об / хв;

 • тип і кількість ножів: прямі, Y-образні і молоткові;

 • робоча швидкість: від 8 до 15 км / год;

 • продуктивність: 7-10 га / год;

 • спосіб агрегатування: передній або задній.

ПЕРЕВАГИ МУЛЬЧУВАЧІВ В АГРАРНІЙ ПРОМИСЛОВОСТІ

Для раціонального ведення сільського господарства купити мульчер — це не примха, а необхідність. Правильний догляд за пожнивними залишками гарантує:

 1. Підвищення родючості ґрунту. Якщо мульчувати рослинні залишки після жнив, маса швидше перегниває і перетворюються на гумус. Високий вмісту гумусу в ґрунті збільшує його здатність утримувати вологу і підвищує кількість поживних речовин.

 2. Рівномірний розподіл наступних посівів. Якісно солома, що залишилася після збору врожаю, подрібнена, вона не перешкоджатиме зростанню культур, посаджених на наступний сезон.

 3. Контроль поширення бур'янів. Подрібнення — нешкідлива для екології профілактика зростання бур'янів на земельних угіддях.

 4. Захист від шкідників. Нескошені стебла зернових культур створюють сприятливі умови для розмноження шкідників у зимовий сезон. Мульчування — ефективний спосіб руйнування стебел кукурудзи, пшениці та інших зернових.

 5. РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИБОРУ МУЛЬЧУВАЧІВ

  Перш ніж купити мульчувач в Україні, зверніть увагу на три важливих умови якісного подрібнення:

  • діаметр і швидкість обертання ротора;

  • високу лінійну швидкість різців;

  • достатню кількість ножів.

  Дотримання цих принципів гарантує високу ступінь мульчування рослинних залишків будь-яких видів. Фахівці компанії «АІКО» допоможуть підібрати оптимальне рішення для конкретних завдань. У продажу представлена ​​техніка провідних європейських брендів — KUHN і Rhino.

  ВАРТІСТЬ МУЛЬЧУВАЧІВ В УКРАЇНІ

  Ціна мульчувача залежить від наступних технічних параметрів і області застосування:

  • моделі для садів і парків з шириною захвату до 2 м — компактні машини для роботи у парі з садовими тракторами;

  • багатофункціональні апарати для роботи на пасовищах і переробки проміжних посівів — оптимальний вибір для зернових і тваринницьких господарств;

  • польові агрегати для обробки великих площ — відрізняються робочою шириною до 9 м і призначені для інтенсивної експлуатації на великих площах.

  Компанія «АІКО» пропонує купити мульчувач для невеликих ферм і великих агропромислових комплексів на умовах лізингу, готівковим і безготівковим способом оплати.