Устаткування для пасовищ і лугів

Сільськогосподарське обладнання для догляду за ландшафтом. Сівалки, розпушувачі, відновники трав'яного покриву, аератори для лугів — далеко не повний перелік машин, які допомагають видаляти бур'яни і підтримувати трав'яний покрив в ідеальному стані.

Системи точного землеробства

Отримуйте максимальний урожай з кожного гектара з мінімальними витратами за допомогою новітніх супутникових і комп`ютерної технологій.

Дізнатися більше
Запчастини для сівалок

Замовляйте запчастини за каталогом на сайті і оформляйте доставку до вашого міста.

Дізнатися більше
Фінансування техніки

Бракує коштів на покупку? Ми вибрали для вас найвигідніші умови з розрахунком платежів і відправкою заявки прямо з нашого сайту.

Дізнатися більше

Обладнання для луків і пасовищ виконує повний комплекс завдань по догляду за сільськогосподарським ділянкою. Ця категорія техніки призначена для боротьби з бур'янами, аерування та розпушування лугів, запобігання ущільнення ґрунту, відновлення трав'яного шару та інших завдань, що сприяють поліпшенню якості пасовищ.

ТЕХНІКА ДЛЯ ПАСОВИЩ ТА ЛУКІВ: ХАРАКТЕРИСТИКА

Обробка луків і пасовищ за допомогою спецтехніки дозволяє відновити і поліпшити стан ґрунту, підвищити врожайність і поживну цінність трав, використовуваних у якості корму. Це обладнання — незамінний помічник для боротьби з бур'янами, особливо на лугах інтенсивного використання.

Специфікація обладнання дозволяє одночасно рихлити ущільнений ґрунт, дозовано вносити насіння і перекривати порожнечі, що утворилися після видалення бур'янів.

Для догляду за пасовищами і луками використовуються наступні види обладнання:

ЯК ВИБРАТИ ТЕХНІКУ ДЛЯ ДОГЛЯДУ ЗА ПАСОВИЩАМИ І ЛУКАМИ?

До вибору даної категорії техніки ми рекомендуємо підходити комплексно, виходячи зі співвідношення площі, конфігурації луків і пасовищ з параметрами пристрою, такими як ширина охоплення штанги, вага обладнання, потужність трактора.

У компанії АІКО ви можете купити техніку для поліпшення продуктивності луків і пасовищ від провідних європейських виробників, ціна яких в Україні доступна як для невеликого агробізнесу, так і для агрохолдингів. Якщо у вас виникли додаткові питання щодо вибору системи відповідно до типу висівного апарату, конфігурації, додаткових функцій, ви можете звернутися за допомогою до наших фахівців.