Комплекc Strip Till

Обладнання для делікатної (смугової) обробки грунту з подрібненням на глибину прикореневого шару і паралельним внесенням добрив. У міжряддях незрушеної землі зберігаються капіляри, що живлять вологою грунтову екосистему, і мульча з пожнивних залишків на поверхні.

Системи точного землеробства

Отримуйте максимальний урожай з кожного гектара з мінімальними витратами за допомогою новітніх супутникових і комп`ютерної технологій.

Дізнатися більше
Запчастини для сівалок

Замовляйте запчастини за каталогом на сайті і оформляйте доставку до вашого міста.

Дізнатися більше
Фінансування техніки

Бракує коштів на покупку? Ми вибрали для вас найвигідніші умови з розрахунком платежів і відправкою заявки прямо з нашого сайту.

Дізнатися більше

Культиватор стріп-тілл призначений для смугової обробки ґрунту. При проході по полю пристрій формує смуги під насіння, а решту ділянки залишає без обробки. Така технологія сприяє раціональному природокористуванню, підвищує родючість ґрунту, допомагає скоротити витрати на оброблення посівних площ.

ХАРАКТЕРИСТИКИ СІВАЛКИ СТРІП-ТІЛЛ

Технологія стріп-тілл в Україні отримує все більшу популярність. Вона успішно застосовується для вирощування кукурудзи, ріпаку, цукрових буряків та багатьох інших культур.

За допомогою культиватора особливої ​​конструкції грунт розпушується смугами з одночасним внесенням добрив і підготовкою ложа під насіння. Після засівання борони накочуються.

Основні конструктивні елементи техніки для стріп-тілл:

 • диск — прорізає ґрунт смугами;

 • очищувач рядів — за допомогою шаблеподібних ножів розчищає посівну лінію;

 • лапа — виконує розпушування ґрунту і вносить добрива на необхідну глибину;

 • дефлектор — розбиває грудки землі;

 • каток — ущільнює дно смуги і формує посівне ложе.

Агрегати для смугової обробки землі можуть комплектуватися блоками висіву та іншими пристроями.

ОСОБЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ КУЛЬТИВАТОРІВ СТРІП-ТІЛЛ

При смуговий обробці ґрунту спеціальною технікою увесь комплекс дій виконується за один прохід. Це стає можливим за рахунок особливої ​​конструкції культиваторів, у яких робочі агрегати послідовно розташовуються на одній платформі.

Серед переваг використання комплексів для смугової обробки грунту:

 1. Економія пального. Техніка менше переміщається по полю, відповідно, витрати палива знижуються.

 2. Оптимальна глибина посівного ряду. Агрегати формують смугу, глибина якої по всій довжині залишається однаковою. Це сприяє рівномірності сходів.

 3. Внесення добрив в прикореневу зону. Добрива розташовуються під насінням і ефективно використовуються рослинами під час зростання.

Культиватори стріп-тілл обробляють приблизно третину поля, інші дві третини залишаються під паром. На необроблених міжряддях зберігається природна структура і мікрофлора, а рослинні залишки від попередніх посівів запобігають вітровій і водній ерозії.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО КУПІВЛІ ТЕХНІКИ ДЛЯ СМУГОВОЇ ОБРОБКИ ГРУНТУ

При покупці культиватора недосвідчені аграрії часто керуються тільки його ціною. Такий підхід приносить сумнівну економію, оскільки недорогі механізми швидко зношуються і виходять з ладу. Щоб комплекси стріп-тілл служили довго, варто віддати перевагу сертифікованій продукції від надійних виробників.

При виборі обладнання необхідно орієнтуватися на такі характеристики:

 • спосіб кріплення до трактора (навісний або причіпний);

 • кількість рядів;

 • максимальна ширина міжряддя;

 • робоча ширина агрегату;

 • вага блоку.

Важливо звертати увагу на якість і матеріал виготовлення всіх вузлів і агрегатів. Під час обробки ґрунту робочі елементи піддаються високим навантаженням, особливо якщо ґрунт щільний або глинистий. Тому міцність і надійність комплексів мають велике значення.

ВАРТІСТЬ ТЕХНІКИ СТРІП-ТІЛЛ В УКРАЇНІ

Ціна культиваторів і сівалок стріп-тілл залежить від конструктивних особливостей, робочих параметрів, комплектації. Компанія «АІКо» здійснює дилерські поставки продукції відомих брендів, тому гарантує високу якість і оптимальну вартість обладнання.

На сайті компанії «АІКО» можна ознайомитися з модельним рядом та характеристиками агрегатів. За заявкою замовників проводяться персональні демонстраційні покази обладнання.