Обмотувачі тюків

Скинути фільтри

KUHN SW/RW - Обмотувач рулонів

Тип Рулонні, Тюкові
Фінансування техніки

Бракує коштів на покупку? Ми вибрали для вас найвигідніші умови з розрахунком платежів і відправкою заявки прямо з нашого сайту.

Дізнатися більше
Запчастини для сівалок

Замовляйте запчастини за каталогом на сайті і оформляйте доставку до вашого міста.

Дізнатися більше
Системи точного землеробства

Отримуйте максимальний урожай з кожного гектара з мінімальними витратами за допомогою новітніх супутникових і комп`ютерної технологій.

Дізнатися більше

Якість сіна та вміст у ньому необхідних вітамінів, протеїнів і солей багато в чому залежить від заготівлі та зберігання рослинної маси. Неправильне зберігання сіна (в копицях, скиртах або безпосередньо на полі) призводить до втрати поживних речовин і зниження якості кормів в цілому. Вирішити дану проблему, а також оптимізувати процес виробництва силосу допоможуть обмотувачі рулонів.

ОБМОТУВАЧІ РУЛОНІВ: ХАРАКТЕРИСТИКА

Обмотувач рулонів — техніка для покування скошеної трави в аграрну стрейч-плівку, яка захищає сінаж від зайвої вологи, повітря і світла, зберігаючи його поживні речовини без використання консервантів. Для упаковки рулонів трави, соломи або сіна використовується спеціальна еластична плівка шириною 50-75 см. Формування рулонів відбувається за допомогою прес-підбирачів.

Управління обмотувача здійснюється механізатором із кабіни трактора за допомогою гідравлічної системи тягача. Також існують агрегати з автоматичною системою управління, що дозволяє запрограмувати робочий цикл обмотувача. У цьому випадку робота механізатора мінімальна і передбачає лише встановлення плівки. Кількість обмоток рулону висвічується на спеціальному лічильнику, а інформація про закінчення циклу обмотки надходить зі спеціального сигнального пристрою.

ПЕРЕВАГИ ОБМОТУВАЧІВ РУЛОНІВ

Технологія приготування сінажу в плівці має такі переваги:

 • обмотка рулонів — це швидкісний метод заготівлі рослинної маси, який можливий навіть при несприятливих погодних умовах;

 • технологія передбачає природну консервацію без використання консервантів;

 • кожен рулон, упакований в плівку, — це своєрідне герметичне сховище для трав'яної маси, захищене від проникнення повітря, вологи і ультрафіолету;

 • формування рулонів дозволяє зберегти високу якість і поживну цінність корму навіть при тривалому зберіганні;

 • упаковка сіна у рулони дозволяє заготовлювати невеликі об'єми кормів;

 • технологія обмотки виключає забруднення навколишнього середовища силосними стоками.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИБОРУ

Плануючи придбати обмотувальник рулонів, слід враховувати:

 • потужність і особливості трактора, який буде працювати з обмотувачем;

 • тип обладнання: навісний або причіпний;

 • систему програмного управління;

 • продуктивність техніки;

 • діаметр і ширину обмотування рулонів;

 • максимальну масу рулону;

 • час обмотки одного рулону.

Перед покупкою техніки варто звернутися за консультацією до експертів компанії АІКО. Після детального обговорення завдань і вимог до агрегату, ми підберемо необхідне обладнання для вашого фермерського господарства.

ВАРТІСТЬ обмотувача РУЛОНІВ В УКРАЇНІ

Залежно від комплектації і продуктивності обмотувача рулонів, ціна на обладнання може відрізнятися. Пряма співпраця з постачальниками і гнучка система знижок дозволяють компанії АІКО формувати доступні ціни для своїх клієнтів. Ми намагаємося задовольнити запити кожного покупця, незалежно від його вимог і фінансових можливостей. Звернувшись до нас, ви також зможете скористатися послугою придбання техніки на умовах лізингу.

Обмотувач рулонів широко використовується у країнах із високорозвиненим сільським господарством. Зберігання сінажу у плівці забезпечує високу якість корму, яке сприяє збільшенню продуктивності худоби і збереженню продуктивного довголіття тварин.