Змішувачі кормораздатчики

Причіпне та самохідне обладнання для виготовлення збалансованого корму для годування худоби. Міксери-кормороздавачі зважують, подрібнюють фураж і комбікорм, точно дозують його і перемішують. Відрізняються кількістю подрібнюючих шнеків, їх розташуванням і об'ємом бункера.

Скинути фільтри
Системи точного землеробства

Отримуйте максимальний урожай з кожного гектара з мінімальними витратами за допомогою новітніх супутникових і комп`ютерної технологій.

Дізнатися більше
Запчастини для сівалок

Замовляйте запчастини за каталогом на сайті і оформляйте доставку до вашого міста.

Дізнатися більше
Фінансування техніки

Бракує коштів на покупку? Ми вибрали для вас найвигідніші умови з розрахунком платежів і відправкою заявки прямо з нашого сайту.

Дізнатися більше

Приготування і роздача багатокомпонентних кормів — найважливіший процес на всіх тваринницьких підприємствах і фермах. Для чіткого нормування співвідношення компонентів, перемішування і роздачі кормосуміші використовуються змішувачі-кормороздавачі.

ЗМІШУВАЧІ-КОРМОРОЗДАВАЧІ: ХАРАКТЕРИСТИКА

Змішувачі-кормороздавачі — це обладнання, призначене для якісного приготування кормів, їх транспортування від сховища до місця годування і дозованої роздачі кормових сумішей. Техніка дозволяє суворо дотримуватися співвідношення компонентів корму і істотно скорочує час на годування худоби.

Автоматизація процесу годування сприяє збільшенню продуктивності худоби і збереженню продуктивного довголіття тварин. Так, використання кормороздавачів підвищує надої на 15-20% за рахунок кращої засвоюваності кормів.

ВИДИ ЗМІШУВАЧІВ-КОРМОРОЗДАВАЧІВ

Залежно від конструктивних особливостей існує два види змішувачів-кормороздавачів: стаціонарні та мобільні. Стаціонарні кормороздавачі — це транспортери різного типу з бункерами і дозаторами, оснащені власним електродвигуном, що дозволяють рівномірно розподіляти корми. Найчастіше такі агрегати встановлюються в приміщеннях з обмеженою площею проходу між рядами.

ПРИЧІПНІ ЗМІШУВАЧІ-КОРМОРОЗДАВАЧІ

Мобільний причіпний змішувач-кормороздавач — це кузовний бункер зі змішувальним пристроєм, до якого приєднаний механізм видачі кормів. Така техніка з'єднується з трактором через навішування трактора з використанням вала відбору потужності і гідросистеми трактора. Бункер встановлюється на колісному шасі. Перевагою мобільного обладнання є можливість його переміщення по всій території ферми, завантаження в будь-якому місці і подачі корму як всередині, так і зовні приміщення. Таке обладнання підходить для ферм з декількома корівниками.

САМОХІДНІ ЗМІШУВАЧІ-КОРМОРОЗДАВАЧІ

Крім причіпних мобільних кормороздавачів, існують і самохідні пристрої, розміщені на самохідному шасі або на базі вантажного автомобіля. Самохідні змішувачі-кормороздавачі об'єднують безліч функцій (завантаження, приготування, роздачу кормосуміші), дозволяючи скоротити експлуатаційні витрати. Управління таким агрегатом здійснює один оператор, не виходячи з кабіни. Системи контролю і регулювання максимально спрощують роботу оператора і мінімізують його втручання у технологічний процес.

ПЕРЕВАГИ ЗМІШУВАЧІВ-КОРМОРОЗДАВАЧІВ

Головною перевагою використання змішувачів-кормороздавачів є автоматизація процесу годівлі тварин. Вона дозволяє економити час і трудовитрати на приготування і роздачу кормів, а також збільшити частоту роздачі кормів, що позитивно впливає на здоров'я тварин, приріст і надої.

Крім того, автоматизація цього процесу дозволяє чітко дотримуватися співвідношення компонентів у кормосуміші згідно з рекомендаціями зоотехніків. Що важливо, адже годування на 60% визначає продуктивність корів.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИБОРУ

При покупці змішувачів-кормороздавачів варто враховувати:

   Кількість поголів'я стада і норми споживання корму, число кормових груп і кількість худоби в кожній групі. Недовантажений міксер призводить до втрати якості приготованого корму, а перенавантажений — до переущільнення корму.

   Внутрішню логістику приміщень: машина повинна вільно в'їжджати в ворота корівника і проїжджати крізь.

   Рецептуру кормосумішей. Для кормів, подрібнених перед закладкою у сховище, підходять агрегати з горизонтальним розташуванням шнека. Якщо планується давати худобі довговолокнисті компоненти корму, необхідно використати кормораздатчик з вертикальним розташуванням шнека.

   Спосіб годівлі тварин: з годівниць або кормового столу. При годуванні з високих годівниць краще купити кормороздавач не з бічним клапаном для вивантаження корму, а з транспортером, який дозволяє змінювати висоту вивантаження.

   Потужність трактора, який буде з'єднуватися з кормороздавачем.

ВАРТІСТЬ ЗМІШУВАЧІВ-КОРМОРОЗДАВАЧІВ В УКРАЇНІ

При виборі змішувачів-кормороздавачів ціна має важливе значення. Компанія АІКО — прямий постачальник техніки від виробника. За рахунок цього формується чесна ціна і існує можливість співпраці на умовах лізингу. Наша місія — зробити сучасне обладнання доступним як для великих агрохолдингів, так і для невеликих фермерських господарств.

Змішувачі-кормороздавачі — незамінні помічники у приготуванні кормів для великої рогатої худоби. Вони суттєво економлять час і трудовитрати на приготування і роздачу корму, а також забезпечують максимально точне дотримання рецептури кормосуміші.