Обробка грунту

AIKo

Новинки

Назад
Вперед

Якісно виконана обробка ґрунту — запорука високої врожайності, оптимізації виробничих витрат, зниження собівартості продукції. Техніка для основної обробки землі забезпечує розпушування ущільненого шару ґрунту, подрібнення і перемішування пожнивних залишків, створюючи тим самим оптимальні умови для посіву, розвитку кореневої системи рослин, рівномірних сходів.

ТЕХНІКА ДЛЯ ОБРОБКИ ҐРУНТУ: РІЗНОВИДИ ТА ХАРАКТЕРИСТИКИ

Ця категорія сільгосптехніки представлена ​​широким модельним рядом агрегатів для підготовки ґрунту до посівної кампанії. Завдяки цьому ви можете придбати обладнання, що оптимально підходить під обрану технологію обробки землі (наприклад, mini-till, no-till, strip-till), польові умови, сільськогосподарські культури та інші агротехнічні вимоги.

Сільськогосподарська техніка для обробки ґрунту характеризується високою продуктивністю. Багатофункціональні агрегати можуть виконувати кілька процесів за один прохід (наприклад, подрібнення пожнивних залишків зі створенням мульчуючого шару, розпушування, прикочування і ін.).

Основні види ґрунтообробної техніки:

Устаткування призначене для орання землі під зернові та технічні культури. Принцип роботи агрегату наступний: плуг перевертає орний шар ґрунту, закладає і перемішує рослинні залишки. Виключає утворення розвальної борони. У результаті оранки, земля набуває пухкої структури, забезпечуючи необхідні умови для накопичення вологи і проникнення повітря.

Залежно від способу агрегатування розрізняють навісні та напівнавісні оборотні плуги. Вони можуть використовуватися як для невеликих приватних господарств, так і для промислових агрохолдингів.

Культиватори

Ця сільськогосподарська техніка має широкий діапазон експлуатації, починаючи від поверхневої обробки ґрунту (3-7 см) до більш глибокої (10 -15 см). Завдяки конструктивним особливостям, деякі моделі культиваторів можуть замінити плуг у роботі на глибині від 10 до 35 см.

Обладнання забезпечує розпушування, подрібнення бур'янів, рівномірне закладення і перемішування рослинних залишків без обертання ґрунту. Обробка землі за допомогою дискових культиваторів дозволяє зберігати органічні залишки у верхньому орному шарі, зберігаючи, накопичуючи вологу та захищаючи від ерозії.

Техніка відрізняється експлуатаційними характеристиками, робочою шириною охоплення, потужністю. Оснастивши культиватор сівалкою, ви можете за один прохід також посіяти покривні культури, оптимізуючи виробничі витрати.

Борони

Ця категорія сільгосптехніки призначена для глибокого або поверхневого розпушування, руйнування поверхневої кірки і вирівнювання землі. Дискові борони подрібнюють, рівномірно розділяють післяжнивні залишки, перемішуючи їх з ґрунтом.

Обробка землі за допомогою дискових борін створює необхідні умови для формування ідеального насіннєвого ложа, необхідного для рівномірного проростання агрокультури.

Прикотуючі катки

Прикотуючий каток призначений для передпосівного і післяпосівного прикочування ґрунту, для кущіння озимих культур під час підсіву та для обробки сидератів. Може використовуватися разом із сівалкою, плугом, культиватором, дисковими боронами і іншим ґрунтообробним обладнанням.

Під час проходу прикотуючого катку руйнується ґрунтова кірка, грудки, формується щільна дрібнозерниста структура землі. Таким чином, збільшується контакт насіння із ґрунтом, створюються оптимальні умови для збереження вологи, доступу кореневої системи до живильних речовин, повітря. Також каток може використовуватися у післязбиральній компанії для розподілу і прибивання стерні до ґрунту, прискорюючи гниття пожнивних залишків.

ТЕХНІКА ДЛЯ ОБРОБКИ ҐРУНТУ: КУПИТИ В УКРАЇНІ

У нашому каталозі представлена ​​широка лінійка ґрунтообробної техніки з передовими конструктивними рішеннями, які дозволяють адаптувати обладнання під складні умови роботи. Наші фахівці допоможуть вам підібрати тип агрегату, його конфігурацію у залежності від умов експлуатації, поставлених завдань, бюджету. Ми завжди йдемо назустріч нашим клієнтам: ви можете зробити запит на демонстраційний показ обраного обладнання у польових умовах. Також у компанії «АІКО» ви можете купити ґрунтообробну техніку в лізинг на вигідних для себе умовах.