Прес-підбирачі

Сільськогосподарське обладнання, що підбирає валок сухої трави або сіна, пресує його і обмотує шпагатом чи спеціальною сіткою, формуючи рулони або тюки для тривалого зберігання і подальшого транспортування.

Фінансування техніки

Бракує коштів на покупку? Ми вибрали для вас найвигідніші умови з розрахунком платежів і відправкою заявки прямо з нашого сайту.

Дізнатися більше
Системи точного землеробства

Отримуйте максимальний урожай з кожного гектара з мінімальними витратами за допомогою новітніх супутникових і комп`ютерної технологій.

Дізнатися більше
Запчастини для сівалок

Замовляйте запчастини за каталогом на сайті і оформляйте доставку до вашого міста.

Дізнатися більше

В агропромисловій сфері процесс сінозаготівлі без прес-підбирача є неможливим. Пристрій захоплює валок пожнивних залишків, спресовує їх і формує компактний тюк / рулон, обмотаний шпагатом, спеціальної дротом або плівкою. Така спецтехніка оптимізує процес підготовки, транспортування і подальшого зберігання сіна на складах.

ХАРАКТЕРИСТИКА

Прес-підбирач для сіна — обладнання, яке стане у нагоді не тільки тваринницьким фермам для заготівлі кормів. Поглиначі соломи застосовуються господарствами, що розвивають альтернативну енергетику. Солома, пресована у палети, використовується для опалення приміщень. Крім цього, фермери, які займаються виключно рослинництвом, можуть додатково заробити, продаючи заготовлене сіно у тваринницькі господарства.

Головний елемент прес-підбирачів — пресувальний вузол. Це спеціальна камера, де відбувається процес стиснення зібраного сіна і формування тюка або рулону. Камери бувають фіксованого і змінного об'єму. У першому випадку тюки утворюються тільки одного розміру. Така конструкція дешевше і простіше в ремонті.

Прес-підбирач зі змінною камерою пресування дозволяє виробляти рулони різного діаметру і ваги. Щільність сіна, сформованого в змінному вузлі пресування, значно вище.

ВИДИ ПРЕС-ПІДБИРАЧІВ

Купити прес-підбирач в Україні можна двох модифікацій: рулонний або тюковий. Окрема категорія сінозаготівельної техніки — обмотувальник рулонів. Розглянемо особливості пристрою і принцип роботи кожного виду спецтехніки.

РУЛОННІ

У конструкцію рулонного прес-підбирача входять спеціальні валки з пальцями, за допомогою яких трава захоплюється з землі і потрапляє у пресуючий барабан. Під час обертання у барабані відбувається стиснення маси і формування рулону. Після досягнення заданого розміру рулон обмотується і викочується назовні. Завдяки простоті конструкції рулонні прес-підбирачі за ціною, як правило, дешевше, ніж тюкові аналоги.

Рулони більш габаритні, ніж тюки. Для їх подальшого транспортування потрібна спеціальна вантажна техніка.

Рулонні агрегати ідеально підходять для заготовки вологою скошеної трав'яної маси, оскільки упаковка формується з нещільної серединою. Сіно буде дихати і підсихати вже у рулоні.

Наприклад: Прес-підбирач KUHN VB-VBP 3100

ТЮКОВІ

Головна відмінність у роботі тюкових прес-підбирачів — спосіб пресування солом'яної маси. За цей процес відповідає окремий орган — поршень, що здійснює зворотно-поступальні рухи. Із зібраної маси формується тюк необхідного розміру і передається на механізм обмотки.

Щільність тюків на 30-40% вище, ніж у рулонів аналогічних розмірів. Пресовані брикети виглядають естетичніше, їх простіше транспортувати і складати. Довжина тюка регулюється вручну, що дозволяє формувати брикети невеликої ваги і обсягу.

Наприклад: Прес-підбирач тюковий KUHN LSB / SB

ОБМОТУВАЧ ТЮКІВ

Обмотувач рулонів — спеціальне обладнання, призначене для обмотки плівкою рулонів або тюків. Такий спосіб упаковки захищає сіно від попадання вологи, повітря і прямих сонячних променів.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИБОРУ

Перш ніж купити прес-підбирач, ознайомтеся з технічними характеристиками пристрою і порівняйте їх із потребами вашого господарства. Важливо враховувати:

  • спосіб формування сіна: тюк або рулон;

  • можливість змінювати розмір тюка / рулону;

  • вага і габарити брикету на виході;

  • продуктивність: кількість тюків / рулонів, сформованих за одну годину.

ВАРТІСТЬ ПРЕС-ПІДБИРАЧІВ В УКРАЇНІ

Ціни на пристрої відрізняються в залежності від обраних технічних характеристик і продуктивності. Консультанти АІКО допоможуть підібрати новий прес-підбирач, враховуючи масштаби і специфікацію виробництва. Для клієнтів компанії доступні вигідні умови лізингу для придбання обладнання.