Посiв

AIKo

Новинки

Назад
Вперед

Сівалки призначені для оптимізації посівної кампанії і забезпечують обробку великої площі за відносно короткий час. Агрегати можуть додатково бути обладнані бункером для мінеральних добрив для одночасного внесення їх разом із посівним матеріалом. Нові сівалки можуть використовуватися як для дрібних чи середніх фермерських господарств, так і для посіву у промислових масштабах і промислового сільського господарства. Агрегатуються з тракторами різних класів.

СІВАЛКИ: ВИДИ

Залежно від технологічних та експлуатаційних характеристик, розрізняють наступні види сівалок:

  • зернові — призначені для посіву зернових, бобових, олійних, мілкосеменних культур. Проводять суцільний посів.

  • просапні — сівалки точного висіву. Забезпечують рівномірне внесення насіння зі збереженням заданої глибини та відстані з можливістю зміни опцій посіву.

ЯК ОБРАТИ СІВАЛКУ?

При виборі сівалки в першу чергу необхідно брати до уваги технологію обробки ґрунту, яка застосовується в аграрному господарстві:

  • традиційна — технологія, яка включає повний цикл обробки ґрунту: оранку, культивацію, боронування. У результаті ґрунт добре розпушений, без пожнивних залишків. Завдяки комплексній підготовці для цієї технології використовуються універсальні сівалки зі спрощеною конструкцією і невеликим тиском сошника.

  • нульова (No-till) — технологія, при якій відсутня механічна обробка ґрунту перед посівом. Через ущільнення ґрунту та збереження пожнивних залишків оптимальним варіантом для посіву є сівалка з максимально високим тиском сошника і вагою конструкції. Ключова перевага цього агрегату у високій продуктивності в складних умовах роботи. Імпортні сівалки найвищої цінової категорії дозволяють знизити витрати на оранку, зберегти ресурси ґрунту, що позитивно впливає на розвиток і врожайність вирощуваних культур.

  • мінімальна (Mini-till) — технологія, яка передбачає культивацію та дискування ґрунту без орання. Завдяки скороченню виконуваних операцій, знижується механічний вплив важкої техніки на ґрунт, ущільнення її структури. Для цієї технології оптимальним рішенням є комбінована посівна техніка, яка виконує кілька технологічних операцій одночасно. Якісний результат забезпечує сівалка з тиском сошника у межах 60 кг.

Якщо ви вирішили купити сівалку, зверніть увагу на конструкцію сошників. За цим параметром розрізняють два основних види агрегатів:

  • анкерні — призначені для мінімальної і традиційної технології обробкиу ґрунту. Завдяки своїй конструкції, забезпечують високу швидкість посіву. Мають велике тягове зусилля, тому агрегатуються з тракторами з потужністю від 400 к.с. і вище.

  • дискові — найкращий варіант для обробки за технологіями No-till і Mini-till. Серед характерних особливостей — ідеальне копіювання рельєфу ґрунту, завдяки чому досягається рівномірність внесення насіння. Дискові посівні комплекси мають невелике тягове зусилля і підходять для менш потужних тракторів.

КУПИТИ СІВАЛКИ В УКРАЇНІ: ВАРТІСТЬ

Для наших клієнтів ми пропонуємо широкий вибір посівної техніки для різних умов роботи та бажаного результату. Ціни на сівалки не перевищують ринкові показники, оскільки ми є партнерами компаній-виробників і працюємо без посередників. За необхідністю фахівці компанії «АІКО» можуть провести для вас демонстраційний показ техніки, відповісти на всі питання, що цікавлять.