Спецтехніка

Аграрна спецтехніка представлена ​​широкою лінійкою обладнання, яка дозволяє оптимізувати виконання польових робіт, починаючи від передпосівної підготовки і закінчуючи перевезенням врожаю. Вузькоспеціалізована техніка є невід'ємною частиною парку агрохолдингів та невеликих господарств.

АГРАРНА СПЕЦТЕХНИКА: ВИДИ

Завдяки своїм конструктивним особливостям спецтехніка відрізняється багатофункціональністю. Крім основних завдань, обладнання при додатковій комплектації може використовуватися для виконання інших операцій. До спецтехніки відносять:

Причепи для транспортування зерна

Надійне транспортування — один з ключових чинників успішного збору врожаю та збереження якості зерна. Для перевезення сипучих вантажів (насіння соняшнику, пшениці, ячменю та інших культур) використовуються причепи-зерновози. Серед ключових переваг цієї категорії спецтехніки — максимальна герметичність кузова, висока вантажопідйомність, що дозволяє істотно економити час на перевезення.

Причепи для транспортування зерна представлені в різних комплектаціях. Більшість моделей оснащена вологозахисними тентами з ручним або автоматичним приводом. Трейлери-перевізники зерна агрегатуються з тракторами різного тягового класу.

Дренажні плуги

Дренажний плуг призначений для підземного прокладання гофрованих або гладких труб, а також інших підземних комунікацій. Завдяки конструктивним особливостям цей агрегат що не порушує родючий шар ґрунту, оскільки лише піднімає верхній шар землі. У каталозі компанії «АІКО» представлені високопродуктивні моделі дренажних плугів, які дозволяють працювати на глибині до 1500 мм без шкоди для ґрунту.

АГРАРНА СПЕЦТЕХНИКА: КУПИТИ В УКРАЇНІ ЗА ДОСТУПНИМИ ЦІНАМИ

Компанія «АІКО» представляє широкий лінійний ряд високопродуктивної спецтехніки. Ви можете купити причеп-зерновоз, трейлер-перевантажувач, дренажний плуг адаптований до умов роботи в Україні і вимог вітчизняних аграріїв. Вартість спецтехніки варіюється у залежності від виду, технічних характеристик, додаткових опцій агрегату.

Для наших клієнтів діє вигідна програма кредитування. Ви можете купити спецтехніку у лізинг в Україні, звернувшись до нас у центральних офіс у Києві або у будь-регіональне представництво.