Cінозворушувачі

Обладнання, необхідне для прискорення процесу сушіння сировини при заготівлі високоякісних кормів. Сінозворушувачі успішно адаптуються до рельєфу поля, ефективно захоплюють кормові культури і перевертають їх, рівномірно розподіляючи по поверхні для швидкого сушіння.

Фінансування техніки

Бракує коштів на покупку? Ми вибрали для вас найвигідніші умови з розрахунком платежів і відправкою заявки прямо з нашого сайту.

Дізнатися більше
Системи точного землеробства

Отримуйте максимальний урожай з кожного гектара з мінімальними витратами за допомогою новітніх супутникових і комп`ютерної технологій.

Дізнатися більше
Запчастини для сівалок

Замовляйте запчастини за каталогом на сайті і оформляйте доставку до вашого міста.

Дізнатися більше

Ворушіння валків прискорює сушку скошеної трави, знижує ризик її псування через несприятливі погодні умови. У промислових масштабах цю роботу виконують за допомогою сіноворушилок. Пристрої мають велику ширину охоплення, тому їх використання скорочує число проходів трактора по полю і сприяє економії пального.

ХАРАКТЕРИСТИКИ СІНОВОРУШИЛОК

Конструкція агрегатів забезпечує ефективну обробку валків, гарантує довговічність і надійність техніки. На стійкій ходовій платформі розташовуються ротори, що приводять у рух металеві зуби. При переміщенні по полю зуби підхоплюють скошену траву і перевертають її так, щоб вологе сіно опинилося зверху. Одночасно із цим валки розпушуються, завдяки чому в них поліпшується повітрообмін і волога випаровується швидше.

Ціна сінозворушувачі залежить від:

 • типу конструкції: навісний або причіпний;

 • кількості роторів і власників пальців;

 • кількості подвійних пальців;

 • робочої ширини;

 • необхідної потужності трактора.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИБОРУ ГРАБЛІВ-СІНОВОРУШИЛОК

Оскільки обладнання експлуатується у режимі високих навантажень, велике значення має його надійність і міцність. Довговічність і продуктивність гарантують:

 • довговічна пальцева муфта;

 • ротори закритого типу;

 • гнучкі асиметричні зуби;

 • стійка до механічних навантажень рама на колесах;

 • шини наднизького тиску;

 • захист від намотування трави на колеса і витки граблин.

Для виконання робіт у нестандартних умовах можна купити сінозворушувачі відповідної модифікації. Так, для ворушіння скошених культур із довгими стеблами варто вибрати модель з роторами збільшеного діаметру, для дрібного сіна — з роторами малого діаметру. Якщо необхідно виконувати роботи на полях з різними видами посівів, слід придбати техніку з можливістю зміни кута впливу зубів. Для роботи на ділянках з нерівним рельєфом підійдуть моделі з додатковими колесами і гідравлічною підвіскою.

ВАРТІСТЬ СІНОВОРУШИЛОК В УКРАЇНІ

Компанія АІКО постачає до України сільськогосподарську техніку провідних брендів. Дилерські умови і налагоджена логістика дозволяють гарантувати вигідну ціну на сіноворушилки і інші товари з каталогу. Клієнти можуть замовити демонстраційний показ обладнання, придбати обладнання на умовах лізингу.