Захист рослин

AIKo

Новинки

Назад
Вперед

Своєчасний захист рослин від шкідників, хвороб, бур'янів дозволяє підвищити якість і врожайність сільськогосподарських культур. Подбайте про здоров'я і правильний розвиток рослин вже сьогодні!

ТЕХНІКА ДЛЯ ЗАХИСТУ РОСЛИН: ОБПРИСКУВАЧІ

Обприскувачі призначені для внесення хімічних засобів захисту та підживлення рослин. Завдяки інноваційній системі управління, обприскувачі забезпечують високий рівень розподілу і точність внесення робочої рідини в складних польових умовах. У залежності від конфігурації на ринку представлені такі види обприскувачів:

  • навісні;

  • причіпні;

  • самохідні.

У комплектацію обприскувачів входить бак для робочого розчину з гідравлічним інжектором для змішування хімічних засобів, ємність для технічної води, система обприскування, рама, штанга з ручним або гідравлічним приводом і регулюванням висоти. Гасіння і стабілізація коливань штанги на нерівному рельєфі забезпечується за рахунок маятникової системи і параллелограммного підйомного механізму.

Техніка для захисту добрив комплектується бортовим блоком управління, який дозволяє контролювати задану висоту штанги, норму внесення препарату, рівень тиску, швидкість руху та інші показники робочої операції. За необхідністю оператор із кабіни може відключити деякі секції штанги у разі виникнення перекриття.

ЯК ОБРАТИ ОБПРИСКУВАЧ ДЛЯ ЗАХИСТУ РОСЛИН?

До вибору цієї категорії техніки ми рекомендуємо підходити комплексно, виходячи зі співвідношення площі, конфігурації поля з такими параметрами пристрою, як обсяг бака, ширина охоплення штанги, висота (кліренс) обприскувача. Зверніть увагу на наступні критерії:

  1. Технічні характеристики. Для невеликих господарств (до 4 тис га) добре підійдуть обприскувачі з об'ємом бака 3-4 тис. л. Якщо площа понад 4 тис га, слід придбати модель з об'ємом бака від 4 до 12 тис. л.

  2. Вид обприскувача. Обробка овочевих культур вимагає високої маневреності, тому більш раціональним рішенням стане покупка навісного або самохідного обприскувача. Причіпний обприскувач — відмінний варіант для використання у господарствах з великими площами полів та для обробки культур із високою нормою внесення засобів хімічного захисту.

КУПИТИ ОБПРИСКУВАЧ В УКРАЇНІ: ЦІНА

У каталозі компанії «АІКО» представлена ​​лінійка високопродуктивних обприскувачів з широким набором опцій. Ви можете замовити демопоказ техніки для захисту рослин у польових умовах: наші фахівці дадуть відповіді на всі ваші питання, проконсультують з питань експлуатації та налаштування агрегату. Ви можете купити обприскувач у лізинг на вигідних для себе умовах.