Сільгосптехніка KUHN

AIKo

Особливості бренду

Один зі світових лідерів з виробництва сільськогосподарської техніки для обробки грунту, подрібнення рослинних залишків, посіву, сенозаготовок і внесення добрив. З моменту заснування в 1828 році компанію відрізняє клієнтоорієнтованість і професійний підхід до впровадження інновацій.

193 років
AIKo

Новинки

Назад
Вперед
Ігор Чабарай
Спеціаліст по техніці KUHN

Потрібна професійна консультація?

Допоможу вибрати оптимальну конфігурацію обладнання з урахуванням ваших завдань і потреб.

Замовити консультацію

Запчастини для техніки KUHN

Вибрати запчастину
AIKo

Огляди та новини

Компанія KUHN — найбільший у світі постачальник техніки для ефективного ведення сільського господарства. У лінійці бренду представлені передові моделі причіпної та навісної сільгосптехніки для рослинництва, догляду за ландшафтом, тваринництва та заготівлі кормів.

Відмінні риси бренду

Торгова марка була зареєстрована у 1828 році і з тих пір впевнено рухається шляхом інновацій. Засновником бренду був коваль Джозеф Кун, який почав свою справу з випуску вагового обладнання. Вперше сільгосптехніка KUHN зійшла з конвеєра на заводі в Оттерстале, поблизу Саверна, у 1864 році. І вже в 1946 році компанія розпочала процес поглинання найбільших виробників сільськогосподарської техніки. Першою була приєднана компанія BUCHER-GUYER, потім виробник плугів HUARD, силосних роздавальників і видувачі соломи — AUDUREAU S.A., а слідом і KNIGHT Manufacturing Corporation — світовий лідер з виробництва кормороздавачів і розкидачів добрив.

Маючи майже 190-річну історію, компанія виготовляє найкраще обладнання, яке гарантуватиме високу продуктивність і врожайність. Не дарма спеціалізована сільськогосподарська техніка бренду займає топові позиції на міжнародних виставках і конкурсах інновацій.

KUHN в Україні сьогодні пропонує аграріям флагманські товари у кожному сегменті обробки ґрунту. Продукція бренду відрізняється високою продуктивністю і надійністю. За її допомогою можна обробляти ґрунт більш ефективно, розширюючи можливості власного підприємства. Вона гарантує зниження витрат на вирощування різних сільськогосподарських культур, стабільність сходів, прискорене зростання без шкоди для врожайності.

Асортимент техніки KUHN

У лінійці компанії представлено 10 сімейств сільськогосподарської техніки та 3050 найменувань машин. Оформлено понад 2000 патентів, щоб з виробничих ліній 12 заводів, розташованих в Америці і Європі, виходило першокласне обладнання для аграріїв.

Асортимент бренду КУН в Україні — це техніка для обробки ґрунту, посіву, внесення добрив, догляду за ландшафтом і мульчування.

Найбільшим попитом користується:

  1. Техніка для обробки ґрунту. У каталозі сільгосптехніки KUHN є все необхідне для підготовки посівного ложа. Прості у використанні борони, дискові і зубові знаряддя, роторні фрези та інші агрегати забезпечують якісну обробку полів. Плуги KUHN виділяються великою робочою шириною, що зменшує експлуатаційні витрати і дозволяє зберегти властивості ґрунту, досягти стабільних сходів. Дискові борони незамінні для акуратного зрізання пожнивних залишків, підготовки посівного ложа для кожного виду культур і правильного укладання посівного матеріалу. Для смугової обробки ґрунту з паралельним розпушуванням і внесенням добрив створені комплекси Strip Till.

  2. Розкидачі добрив. KUHN — першопроходець в області точного внесення добрив, тому не дивно, що в лінійці бренду є розкидачі для роботи на краях, відкритих полях, пізніх стадіях росту рослин і спеціальних культурах. Вони з приголомшливою точністю справляються з внесенням гранульованих і рідких добрив, гарантують ефективне управління цим процесом. Для завантаження добрив інженери бренду створили навантажувачі мішків, які встановлюються на трактори будь-якої потужності.

  3. Посівне обладнання. Зернові та сівалки точного висіву оснащуються швидкісною або вакуумною системою висіву. Вони забезпечують повний контроль над глибиною, відстанню і кількістю насіння. Сівалки KUHN працюють з широким асортиментом культур.

  4. Сінозаготівля. У скарбничці бренду представлені агрегати для покосу кормових культур, просушування сіна, формування та збереження тюків, роздачі корму для тварин. Зелену лінію KUHN об'єднує простота управління і вражаюча довговічність.

  5. Мульчувачі. Обладнання для створення мульчі на поверхні ґрунту працює з усіма видами сільськогосподарських культур на полях, пасовищах і трав'янистих площах. Агрегатуються до тракторів за переднім або заднім типом.

АІКО — дистриб'ютор KUHN

Офіційні дилери компанії KUHN є в більш ніж ста країнах світу. В Україні сільгосптехніку бренду представляє компанія АІКО. Завдяки цьому українські аграрії отримали доступ до передової техніки і першокласного сільськогосподарського обладнання. Цінова політика компанії залишається доступною і прозорою.

Компанія АІКО реалізує обладнання як на умовах лізингу, так і через договір купівлі-продажу. Асортимент сільгосптехніки КУН у каталозі компанії задовольнить навіть найвимогливіших фермерів. Перед покупкою кожен може замовити демонстраційний показ на власному полі. Це дозволить оцінити ефективність, маневреність, систему управління.