Посівний комплекс KUHN ESPRO: невибаглива потужність


Посівні комплекси KUHN ESPRO – це висока продуктивність та незначні вимоги до потужності трактора.

ESPRO 6000 R_WORK_MASSEY FERGUSON_GROUND (2).jpg

Дані машини призначені для мінімального або нульового обробітку з одночасним внесенням добрив у міжряддя або рядок. Універсальність та невибаглива потужність (від 100 к. с.) стали можливі завдяки простим і зручним регулюванням для оператора, а також низці сучасних електронних рішень.

Зокрема:

  • Швидкісний та відмінний посів із сошниковим брусом CROSSFLEX: два ряди дисків відкривають рядок і забезпечують якісне закладення поживних залишків. Сошники, що встановлюються за допомогою поліуретанових блоків на фасонній трубі, гарантують постійний тиск і точну сівбу.
CROSSFLEX_UNK_UNK.jpg

  • Посівний комплекс легко тягнути за трактором: притискні колеса, зміщені вперед-назад один відносно одного, запобігають утворенню земляного валу перед висівними секціями.
ESPRO 6000.jpg

  • Зручне управління з місця оператора за допомогою ISOBUS-терміналів: керування секціями, модуляція норми за допомогою карт чи датчиків біомаси, допомога у водінні. Також можливе підключення однієї або двох камер.
  • Розумне керування на смузі розвороту: для швидкого і простого виконання поворотів у термінали інтегровано автоматизовану попередньо запрограмовану послідовність розвороту на краю поля.

KUHN ESPRO 6000.jpg


  • Передні робочі диски, глибина висіву та тиск на сошника швидко та легко регулюються додаванням кліпс до гідравлічних циліндрів.

КУН ЕСПРО – це універсальні та гнучкі посівні рішення!

Завдяки великій місткості бункера (2500-5500 л) посівний комплекс ESPRO з робочою шириною 3-8 м повністю задовольняє потреби як великих ферм, так і маленьких господарств. Можливість висіву на швидкості до 17 км/год дозволяє ефективно використовувати короткі «погодні вікна». Також секції CROSSFLEX є гарантією того, що точність висіву буде максимальною. Це високотехнологічна ISOBUS-сумісна машина, яка дозволяє значно спростити управління роботою й обміном даних між посівним комплексом та комп’ютером трактора.


KUHN ESPRO потребує нижчої потужності для досягнення вищої продуктивності!


Микола Нагнатов, ПП «Клекотинське» (с. Клекотина Шаргородського р-ну Вінницької обл.)


«KUHN ESPRO 6000 RC агрегатується в нашому господарстві уже другий рік. Він висіває широкий спектр культур: від ріпаку та пшениці до гороху та гірчиці. Навіть люцерну спробували висівати – і отримали дивовижні та якісні сходи!

ESPRO 6000 R + VISTAFLOW_LOADING_MASSEY FERGUSON_AERIAL.jpg

Даний агрегат високопродуктивний. В день ми висіваємо 50-60 га, для нас це дуже добре. Раніше ми таку площу покривали лише за допомогою трьох сівалок. І людей для обслуговування, відповідно, потребуємо в рази менше. Дуже зручно те, що з посівом основної культури ми можемо в рядочок вносити й мінеральні добрива. КУН ЕСПРО 6000 RC працює прямолінійно та акуратно.

Точнішої та якіснішої сівалки я в своїй діяльності ще не бачив.»

AIKo

Читайте також

Досвід використання техніки KUHN в Франції
24 Марта 2024
Досвід використання техніки KUHN в Франції
Причіпний обприскувач METRIS 4102 AUTOSPRAY
19 Февраля 2024
Причіпний обприскувач METRIS 4102 AUTOSPRAY
Сівалка зроблена для людей, які цінують свій час!
26 Января 2024
Сівалка зроблена для людей, які цінують свій час!