Тренінг «Технології заготівлі кормів та годівля»

Без имени22-2.jpg

На минулому тижні 3-4 червня компанія KUHN – Україна для нашої команди провела тренінг по тваринництву «Технології заготівлі кормів та годівля».

Тренінг складався з двох частин теоретичної та польової демонстрації техніки KUHN.

В перший частині тренінгу ми прослухали інформативну та цікаву доповідь від Юрія Сивова, експерта з годування та селекції тварин. Юрій є директором Консультаційного центра Dairy Global Experts та директором Української Голштинської Асоціації.

Без имени2222-2.jpg

Стисло про зміст доповіді:

Успішне кормовиробництво - запорука прибуткового бізнесу!

Адже левову частку у собівартості молока займає вартість корму. Тільки якісна та надійна техніка, допоможе заготовити сінаж, силос та сіно в правильній фазі дозрівання, що в свою чергу, допоможе зберегти максимальну енергетичну цінність кормів і значно збільшити надої.

Без имени222-2.jpg

Правильна заготівля корму вирішує проблему поживності та легкого перетравлення корму. Що забезпечує здоров’я худоби та збільшення надоїв молока. Навіть якісне змішування та роздавання корму збільшує надій до 20%.

На польовій демонстрації ми побачили весь цикл кормозаготівлі та роботу наступної техніки:


Сучасна техніка KUHN дозволить вам не тільки вчасно виконати весь цикл робіт для кормозаготівлі, а й підвищити рентабельність вашого бізнесу. На нашому сайті представлений цілий розділ, в якому ви знайдете техніку для тваринництва, переходьте за посиланням та обирайте техніку під потреби вашого господарства.

AIKo

Читайте також

Досвід використання техніки KUHN в Франції
24 Марта 2024
Досвід використання техніки KUHN в Франції
Причіпний обприскувач METRIS 4102 AUTOSPRAY
19 Февраля 2024
Причіпний обприскувач METRIS 4102 AUTOSPRAY
Сівалка зроблена для людей, які цінують свій час!
26 Января 2024
Сівалка зроблена для людей, які цінують свій час!